Wszystkie produkty

 • ROBERLO PODKŁAD MULTYFILLER 4:1 1,25 KPL CZARNY ME6

  74,00 zł
  Jest to podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o mocnej przyczepności do stali, szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych. Bardzo łatwy w aplikacji, łatwy w szlifowaniu, szybko schnący. Można stosować w wersji "mokre w mokre" przy użyciu dodatku NS21
 • ROBERLO PODKŁAD MULTYFILLER 4:1 1,25 KPL CIEMNOSZARY ME3

  74,00 zł
  Jest to podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o mocnej przyczepności do stali, szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych. Właściwości produktu: Nadaje się do szlifowania już po 1h w temperaturze 20 st. C. Doskonały do szybkich napraw. Do użycia przy lakierach wodorozcieńczalnych. Proporcje mieszania - 4:1
 • ROBERLO PODKŁAD MULTYFILLER 4:1 1,25 KPL SZARY ME1

  78,00 zł
  Jest to podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o mocnej przyczepności do stali, szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych. Bardzo łatwy w aplikacji, łatwy w szlifowaniu, szybko schnący. Można stosować w wersji "mokre w mokre" przy użyciu dodatku NS21 Podkład HS Kolor - jasnoszary Stosowanie z utwardzaczem 4+1 F600 (szybki) Właściwości produktu: Nadaje się do szlifowania już po 1h w temperaturze 20 st. C. Doskonały do szybkich napraw. Do użycia przy lakierach wodorozcieńczalnych.
 • ROBERLO PODKŁAD MULTYFILLER 4:1 1,25 KPL BIAŁY ME0

  78,00 zł
  ROBERLO MULTYFILLER EXPRESS PODKŁAD biały 1,25kpl ME0 MULTYFILLER EXPRESS 4+1 to bardzo szybki podkład o wysokiej zawartości części stałych, dobrze izolujący, o optymalnej przyczepności do szpachli oraz odpowiednio przeszlifowanych utwardzonych powłok lakierowych. Nadaje się do szlifowania już po 1h w temperaturze 20 st. C. Idealny do szybkich napraw w zestawie z lakierem VT141 EXPRESS. Zaleca sie nakładanie dwóch warstw. Nadaje się do użycia również przy lakierach wodorozcieńczalnych. Kolor:  biały ME0 4+1 z utwardzaczem F600 (szybki) KOMPLET: 1.25L
 • ROBERLO STRUKTURA 1 L CZARNA

  82,00 zł
  BUMPER COLOR to elastyczne, jednoskładnikowe wielofunkcyjne pokrycie na plastikowe elementy karoserii, w szczególności zderzaki.

  Może być stosowany zarówno jako wykończenie jak i podkład. Struktura może być regulowana w zależności od wielkości dyszy, ciśnienia i odległości aplikacji. Gotowy do użycia

  Proporcja mieszania z rozcieńczalnikiem:

  0% - Gruba struktura
  10-20% - Płaska
  40% - Jako podkład
 • BOLL SPRAY ODRDZEWIACZ RUST SHOCK 400 ML

  18,50 zł
  BOLL odrdzewiacz RUST SHOCK 400 ml SPRAY
  MARKA: BOLL

  NAZWA: ODRDZEWIACZ RUST SHOCK

  INDEKS: 0010266

  SPOSÓB APLIKACJI: SPRAY

  POJEMNOŚĆ: 400ML

  BOLL odrdzewiacz RUST SHOCK -40C ZAMRAŻA ODKRĘCA
  OPIS:
  Odrdzewiacz RUST SHOCK jest specjalnym środkiem ułatwiającym odkręcanie zardzewiałych śrub i nakrętek, świec zapłonowych, itp. W wyniku natychmiastowego schłodzenia powierzchni do -40 C tworzy mikro-pęknięcia w strukturze rdzy powstałej na powierzchni metalu. Zawarty w nim wysokogatunkowy olej mineralny z dodatkiem grafitu o doskonałych właściwościach penetrujących powoduje, że powierzchnia jest nasmarowana i zabezpieczona przed działaniem czynników mechanicznych i atmosferycznych. Dzięki swoim właściwościom środek ten oczyszcza i konserwuje łańcuchy, układy hamulcowe, utrudnia ponowne tworzenie się rdzy. Działa szybko i skutecznie.
 • BOLL SPRAY FARBA PODKŁADOWA SZARA 500ML

  25,20 zł
  Farba podkładowa w aerozolu marki Boll w kolorze szarym. Charakteryzuje się znakomitą odpornością na zadrapania. Przeznaczona do przygotowania podłoża w pracach lakierniczych na elementach karoserii samochodowej. Skutecznie chroni nadwozie przed rdzą. Stanowi świetne podłoże przed aplikacją lakieru bazowego. Antykorozyjna farba podkładowa Boll w sprayu do samochodu jest bardzo łatwa w obróbce. Nie wytwarza nadmiernego pyłu podczas szlifowania, przez co nie zapycha papierów ściernych. Podkład szary marki Boll może być pokrywany farbami epoksydowymi, akrylowymi, celulozowymi oraz alkidowymi. Bardzo często wykorzystywany w profesjonalnych zakładach lakierniczych.
 • BOLL SPRAY BARANEK 500 ML SZARY

  18,50 zł
  Szary baranek w aerozolu marki Boll. Przeznaczony do konserwacji i ochrony progów, podwozia i zderzaków. Zabezpiecza je przed korozją i oddziaływaniem wody, soli oraz zabrudzeń drogowych.
 • BOLL SPRAY CERAMICZNY 400 ML

  36,00 zł
  Smar z dodatkiem ceramiki stosowany do smarowania śrub i podobnych połączeń w miejscach szczególnie narażonych na działanie wysokich temperatur. Doskonały do smarowania układów hamulcowych z systemem ABS. Odporny na działanie wody, soli i wysokiej temperatury (nawet do 1400°C).
 • BOLL MLECZKO NABŁYSZCZAJĄCE B300 500 ML

  43,50 zł
  Mleczko nabłyszczające B 300 służy do ostatecznego wykończenia i zabezpieczenia polerowanej powierzchni. Zapewnia bardzo głęboki połysk oraz długotrwałą ochronę lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.
 • BOLL PASTA DO POLEROWANIA B100 500 ML

  60,00 zł
  Wysokiej jakości pasta polerska One Step Boll B100. Przeznaczona do jednoetapowego usuwania zarysowań i nabłyszczania lakierów samochodowych. Pozostawia wysoki połysk i lustrzany efekt na karoserii auta.
 • BOLL SPRAY BARANEK 500 ML BIAŁY

  21,00 zł
  Środek ochrony karoserii jest środkiem na bazie żywic syntetycznych. Tworzy elastyczną powłokę, która doskonale chroni przed uderzeniami kamieni i oddziaływaniem czynników mechanicznych. Stosowany jest do ochrony: progów, zderzaków, spojlerów oraz innych elementów karoserii samochodu.
 • BOLL UBS BARANEK 1 L BIAŁY

  24,90 zł
  Środek na bazie żywic syntetycznych, chroniący przed oddziaływaniem czynników mechanicznych. Można go lakierować wszystkimi systemami lakierów. Występuje w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym.
 • BOLL UBS BARANEK+ MASA 2W1 SZARA

  37,00 zł
  BOLL środek ochrony karoserii + masa natryskowa szary 1l czarna uniwersalny środek na bazie kauczuku i żywic syntetycznych, który tworząc elastyczną strukturalną powłokę.
  Zabezpiecza elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją.
  Działając jako masa uszczelniająca, przeciw drganiowa i dźwiękochłonna.
  Sposób użycia:

  Dokładnie oczyścić, odtłuścić, a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte.
  Powierzchnie przylegające przykryć papierem.
  Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 minuty.
  Zerwać zabezpieczenie korka i zamocować pistolet natryskowy bezpośrednio do pojemnika.
 • BOLL SPRAY BARANEK 500 ML CZARNY

  19,80 zł
  Środek na bazie żywic syntetycznych, chroniący przed oddziaływaniem czynników mechanicznych. Można go lakierować wszystkimi systemami lakierów.
 • BOLL UBS KONSERWACJA PODWOZIA 1 L

  25,00 zł
  Przystosowany do pistoletu natryskowego środek na bazie bitumiczno-kauczukowej chroniący podwozie samochodu przed solą, uderzeniami kamieni, wodą i oddziaływaniem czynników mechanicznych. Działa dźwiękochłonnie.
 • BOLL SPRAY CZARNY POŁYSK 500 ML

  23,50 zł
  Szybko schnąca farba o zastosowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Doskonale nadaje się do malowania metalu, drewna, tworzyw sztucznych, gipsu, cegły oraz papieru. Może być stosowany do zaprawek do samochodów, mebli, w celach hobbystycznych itp. Tworzy atrakcyjną, nowoczesną a także trwałą warstwę lakieru.
 • BOLL SPRAY DO FELG 500 ML SREBRNY

  23,00 zł
  Dobrze kryjąca farba srebrna farba w aerozolu do felg marki Boll. Przeznaczona do lakierowania wszystkich rodzajów felg stalowych oraz aluminiowych. Lakier pozostawia srebrne wykończenie w wysokim połysku.
 • BOLL UBS PROFILE 1 L

  36,00 zł
  Środek na bazie wosku doskonale zabezpieczający przed działaniem wody, soli i rdzy. Bardzo wydajny, doskonale penetrujący. Występuje w dwóch kolorach: białym i bursztynowym.
 • BOLL SPRAY CZARNY MATT 500 ML

  22,00 zł
  Szybkoschnąca, uniwersalna farba akrylowa w kolorze czarnego matu marki Boll. Dedykowana do lakierowania wszystkich powierzchni metalowych, drewnianych i plastikowych. Lakier w sprayu o pojemności 500 ml przeznaczony jest do ręcznego malowania.
 • NOVOL ROZCIEŃCZALNIK DO EPOXYDU THIN 860 1L.

  27,00 zł
  Rozcieńczalnik THIN 860 opracowany przez firmę NOVOL dedykowany jest typowo do produktów epoksydowych. Umożliwia on rozcieńczanie podkładu epoksydowego, do którego nie wolno stosować innych rodzajów rozcieńczalników. Jest też jedynym właściwym rozcieńczalnikiem służącym do mycia narzędzi po wyrobach epoksydowych.
  Rozcieńczalnik należy stosować zgodnie z proporcjami podanymi dla poszczególnych produktów epoksydowych. Nie stosować zamiennie ani z rozcieńczalnikiem akrylowym ani bazowym ze względu na zupełną odmienność chemiczną.
 • FLEX SZLIF XS 713 ORBITALNA 125 mm

  398,00 zł
  FLEX XS 713 Szlifierka oscylacyjna 125mm 230W
  SPRZĘT SPRAWNY TECHNICZNIE W 100%
  STAN WIZUALNY - JAK NA ZDJĘCIACH. UŻYTA MAX. KILKA RAZY
  Dane techniczne:
  Moc pobierana 230 Wat
  Moc oddawana 75 Wat
  Liczba obrotów biegu jałowego 12000/min
  Skok 1,6 mm
  Papier ścierny Ø 125 mm
  Waga 1,3 kg
 • FLEX SZLIF.MS 713 OSCYL. KWADRAT. 115x105

  398,00 zł
  Specyfikacja:

  Bezszumny silnik
  Ergonomiczna, gumowa rękojeść zabezpiecza przed wyślizgnięciem się urządzenia z ręki i sprawia, że praca jest komfortowa
  Podkładka szlifierska z aluminium
  Chroniony przed pyłem włącznik
  Możliwość przyłączenia do zewnętrznego odsysania pyłu za pomocą dołączonego adaptera
  Odsysanie zintegrowane z workiem filtrowym
  Zwarta, poręczna i lekka konstrukcja
  Łatwe mocowanie materiałów szlifierskich za pomocą mocowania na rzep
 • COLAD FOLIA MASKUJĄCA 4,8 x 250 m 10 MIKR.

  398,00 zł
  Półprzezroczysta folia maskująca o dobrej przyczepności do lakieru umożliwia szybkie i skuteczne maskowanie, chroni przed natryskiem lakierniczym, kurzem i brudem.

  Folia maskująca Premium umożliwia szybkie i skuteczne pokrycie pojazdu i zabezpieczenie go przed natryskiem lakierniczym, brudem i kurzem.

  Ta folia maskująca jest idealna do szybkiego i sprawnego maskowania pojazdu oraz zabezpieczania go przed natryskiem lakierniczym, brudem i kurzem. Folia maskująca Premium Colad przyjmująca lakier – podkład i/lub lakier trwale przylegają do folii. Folia ta ma właściwości statyczne, jest łatwa do cięcia za pomocą noża Colad do folii i może być stosowana podczas suszenia w podczerwieni (maks. 120°C). Dzięki zastosowaniu stojaka do folii Colad maskowanie może wyknać jedna osoba. Folia maskująca Premium Colad jest przyjazna dla środowiska i może być poddawana recyklingowi.

  Korzyści z zastosowania folii maskującej Premium Colad

  Folia przyjmuje lakier. Dzięki specjalnej obróbce powierzchniowej lakier przylega do folii bez możliwości zabrudzenia powierzchni.

  Właściwości statyczne, przylega do powierzchni przedmiotu co ułatwia jej cięcie.

  Można stosować do suszenia w podczerwieni (maks. 120°C).

  Wersja bardzo szeroka jest odpowiednia do maskowania bocznego, a zatem doskonale nadaje się do maskowania dużych pojazdów, takich jak furgonetki, SUVy i ciężarówki (szerokość 5 m i 6 m!).

  Dane techniczne folii maskującej Premium Colad

  Materiał: HD-PE

  Kolor: Półprzezroczysta

  Rozmiar folii: 4 m × 300 m (6365), 4 m × 150 m (6365150) i 4,8 m x 300 m (6365-48)

  Szerokość rolki: 1 m.

  Odporność temperaturowa: 120°C

  Rozpuszczalność w wodzie: Nierozpuszczalna

  Właściwości: Przyczepność statyczna i przyczepność lakieru