Wszystkie produkty

 • MIRKA SZLIFIERKA ELEKTRYCZNA DEOS 383CV ORBIT 3,0 70X198mm hebel

  2 790,00 zł
  MIRKA DEOS 383CV 70x198 mm z odpylaniem MirkaCode: MID3830201 Mirka® DEOS, to elektryczna szlifierka oscylacyjna o stopie prostokątnej, posiadająca wszystkie innowacyjne funkcje szlifierki Mirka® DEROS. Kompaktowa konstrukcja o wysokości 10 cm i niskie profilowanie, zapewnia szerokie możliwości manewrowania narzędziem i wysoką precyzję podczas realizacji prac szlifierskich. Doskonała ergonomia sprawia, że nawet przy długotrwałej pracy korzystanie ze szlifierki jest komfortowe i nie powoduje zmęczenia dłoni. Urządzenie posiada również wbudowany elektroniczny hamulec silnikowy oraz łatwy w obsłudze przełącznik dźwigniowy do płynnego sterowania prędkością silnika. Niska waga i małe gabaryty ułatwiają wszechstronne zastosowanie. Silnik bezszczotkowy oraz osobny wyłącznik zapewniają łatwą i bezpieczną obsługę. Urządzenie DEOS posiada napęd bezpośredni i jest najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniem tego typu, dostępnym na rynku. Czujnik drgań oraz technologia Bluetooth pozwala na ciągłe monitorowanie poziomu drgań przy pomocy mobilnej aplikacji myMirka. Specyfikacja techniczna Moc: 250 Prąd wejściowy (V AC): 220 - 240 Prędkość obrotowa (obr./min.): 5000 - 10000/min Oscylacja (mm): 3 Rozmiar nakładki szlifierskiej (mm): 70 x198 Waga (kg): 1 Poziom hałasu, LpA (dB): 71 Poziom wibracji (m/s2): 2.6 Przesylanie danych: Bluetooth System odpylania: Central vacuum ready Opakowanie: Pudełko kartonowe Przekładka w zestawie (kod): 8292383011 Częstotliwość prądu: 50/60
 • MIRKA SZLIFIERKA ORBITALNA.PNEUM.PROS 650CV 5mm S/N 210849046422

  1 486,94 zł
  Mirka® DEROS to elektryczna szlifierka mimośrodowa z bezpośrednim zasilaniem, zaprojektowana pod kątem efektywnej i bezpyłowej obróbki szlifierskiej każdego rodzaju powierzchni. Obecny, ulepszony model posiada wbudowany czujnik wibracji oraz moduł Bluetooth w technologii Low Energy. Ta najmniejsza i najbardziej ergonomiczna szlifierka na rynku wyposażona jest w bezszczotkowy silnik zapewniający stałą prędkość nawet przy dużym obciążeniu. Najniższy w tej klasie narzędzi poziom wibracji, oraz unikalna, symetryczna konstrukcja gwarantują łatwą i długotrwałą pracę bez zmęczenia ręki. Mirka DEROS 650CV wyposażona jest w nakładkę 150 mm i oscylację 5 mm.
 • VOKE IZOPROPANOL IPA 5 L

  66,00 zł
  Alkohol izopropylowy IPA 99,7% Wysokość stężenia IPA w granicach 99,7%-100% Właściwości: Alkohol syntetyczny Rozpuszczalność w wodzie w temp. 20°C: miesza się bez ograniczeń Rozpuszczalność w innych rozpuszczalnikach: rozpuszcza się w większości rozpuszczalników organicznych. Barwa: bezbarwna Gęstość: ok. 0,76 kg/L Konsystencja: nisko lepka ciecz temperatura zapłonu: 15 °C Napięcie powierzchniowe 20,93 Zastosowanie: Wysokiej jakości rozcieńczalnik używany głównie w poligrafii. Stosowany do czyszczenia urządzeń optycznych, głowic magnetycznych, rolek gumowych, usuwania środków smarnych i tuszy wodoodpornych.
 • MEGUIARS GLASS SEALANT NIEWIDZIALNA WYCIEACZKA 118ML G8504

  60,35 zł

  Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealant 118ml

  Trwała formuła odpycha deszcz ze szkła!

  Hydrofobowa formuła zawiera 100% substancji aktywnych dla maksymalnego odpychania wody.

  Poprawia widoczność podczas jazdy w deszczowej pogodzie Łatwa aplikacja bez smug.

  SPOSÓB UŻYCIA: Dla uzyskania najlepszego rezultatu, stosować na czystą, chłodną powierzchnię w cieniu.

   UWAGA: Zalecana jest druga aplikacja, dla zapewnienia pełnego pokrycia. Aby uzyskać najlepszy rezultat, należy dokładnie wyczyść szybę, usunąć uporczywe zabrudzenia i plamy po wodzie polerując najpierw powierzchnię za pomocą Meguiar’s® Perfect Clarity ™ Glass Polishing Compound.

 • Glinka Meguiar's Smooth Surface Clay Bar 80g

  65,60 zł

  Glinka o właściwościach czyszczących, które nie mają sobie równych. Bez skrupułów i sentymentów rozprawia się z zanieczyszczeniami pozostawiając lśniącą i gładką powłokę. Czy jest gotowy na tą jedyną w swoim rodzaju, rewolucyjną jakość?

  Meguiar's Smooth Surface Clay Bar Replacement glinka 50g

  Nasza „zapasowa” glinka to dla Ciebie wygodny sposób na wymianę tylko samej glinki z naszego zestawu Smooth Surface Clay Kit. Ta glinka bezpiecznie, łatwo i natychmiastowo usuwa przywarte do lakieru soki z drzew, naleciałości i osad przemysłowy, sprawiając, że powierzchnia idealnie gładka a woskowanie jest łatwiejsze i trwalsze.

  Cechy:

  • Usuwa brud bez zarysowań
  • Poprawia połysk i ochronę
  • Przywraca połysk całego samochodu w mniej niż 15 minut

 • Meguiar's Uniwersalny środek czyszczący heavy-duty 710ML

  60,35 zł

  Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner

  Produkt Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner został opracowany w naszej profesjonalnej linii produktów by pomóc w czyszczeniu zabrudzeń, których mydło i woda nie są w stanie usunąć. Usuwa najcięższe zabrudzenia, smar i smołę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Twojego auta. Jest to szybki i skuteczny środek czyszczący, który jest także bezpieczny dla wszystkich dywaników i tapicerek samochodowych.

  Pojemność: 710ml

 • NOXUDOL 1600 KONSERWACJA PODWOZIA 1L

  55,50 zł
  NOXUDOL 1600 to najwyższej jakości środek do konserwacji podwozia, który bardzo dobrze zabezpiecza blachę przed korodowaniem, wodą, wilgocią, solą stosowaną na drogach oraz uszkodzeniami i obtarciami mechanicznymi podczas eksploatacji pojazdu, w swoim składzie zawiera chemicznie wzmocnioną mieszankę gumy, włókien, masy bitumicznej, wosków, inhibitorów korozji oraz rozpuszczalniki, tworząc ponadprzeciętnie wytrzymałą, elastyczną powłokę zabezpieczającą, która doskonale przylega do powierzchni i nie pęka, po aplikacji kilku warstw znacznie wytłumia ona również hałasy docierające do wnętrza pojazdu, preparat zalecamy nanosić przy użyciu wysokociśnieniowego natrysku lub pędzla., kolor: czarny, gęstość w 20°C: 1000 ± 40 kg/m³, zawartość sucha: 70±5%, grubość filmu: 0,5-1,5mm, typ filmu: elastyczny, temperatura aplikacji: 15-25°C, czas schnięcia: ok. 12-24h (powierzchnia sucha w +20°C), wstrząsnąć przed użyciem.
 • NOXUDOL SPRAY 900 KONSERWACJA PODWOZIA 500ML

  32,50 zł
  Środek do konserwacji podwozia NOXUDOL 900 Czarny Spray 500ml x 2 (1L). Noxudol 900 Black jest tiksotropowym, chemicznie stabilizowanym produktem, zawierającym masy bitumiczne, woski, inhibitory korozji oraz rozpuszczalniki. Jest produktem stosowanym do podwozi pojazdów mechanicznych i stanowi profilaktyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz niezawodne zabezpieczenie przed ścieraniem. Nadaje się również doskonale do zabezpieczenia składowanych na zewnątrz produktów przemysłowych, np.: wyrobów stalowych, maszyn itp.

  Zastosowanie:

  Noxudol 900 Black jest przeznaczony szczególnie do podwozi samochodowych i może być nakładany w różnych gęstościach przy użyciu konwencjonalnych pomp wysokociśnieniowych. Stanowi dobre zabezpieczenie antykorozyjne przy niezłej odporności na ścieranie, zależnie od grubości nałożonej warstwy.

  Sposób użycia:

  Do wykonania zabezpieczenia blach podwozia i błotników zaleca się stosowanie pomp wysokociśnieniowych.
  Preparat może też być nakładany pędzlem.
  Dane techniczne:

  Kolor: Czarny
  Rozpuszczalnik: Benzyna lakowa
  Usuwanie: Benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające
 • NOXUDOL KONSERWACJA BITUMICZNA NA PĘDZEL 1L

  43,58 zł
  Konserwacja na pędzel NOXUDOL Auto Plastone do podwozia masa 1kg. Gumowana wzmocniona pasta antykorozyjna do zabezpieczenia podwozia i błotników.

  Stanowi skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne i dźwiękochłonne.
  Bardzo odporna na wahania temperatury.
  Dobra przyczepność do powierzchni pokrytych poprzednio zabezpieczeniem antykorozyjnym.
  Posiada inhibitory korozji.
  Noxudol Auto-Plastone to gumowo-bitumiczna pasta do nakładania pędzlem, szpachlą albo przy użyciu pistoletu z dyszą o średnicy 6 mm. Stanowi nie tylko idealne zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i zakoli, ale także skutecznie chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi, obtarciami i wytłumia hałasy towarzyszące jeździe. Powłoka doskonale przylega do powierzchni i dobrze znosi wahania temperatur – nie powodują one jej pękania ani nie osłabiają jej zwartej struktury. Czas schnięcia preparatu trwa ok. 2 dni.

  NOXUDOL KONSERWACJA BITUNICZNA NA PĘDZEL 1L
  Sposób użycia Noxudol Auto Plastone:

  Powierzchnia powinna być czysta, sucha i wolna od rdzy.
  Na zardzewiałe powierzchnie należy najpierw nałożyć podkład w postaci cieńkiej warstwy środka Noxudol 750.
  Nalóż kilka warstw w przypadku konieczności lepszej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  Pozostałości preparatu należy usuwać przy użyciu benzyny lakowej lub środka odtłuszczającego.
  Temperatura nakładania +15C - +25C.
  Przed użyciem rozmieszaj, potrząsając odpowiednią długo puszką.
 • NOXUDOL 700 PROFILE 1L

  72,90 zł
  NOXUDOL 700 to najwyższej jakości bezzapachowy preparat zawierający inhibitory korozji, przeznaczony do zabezpieczenia antykorozyjnego profili zamkniętych w samochodach oraz części składowych, po nałożeniu tworzy miękką, woskowatą, silnie hydrofobową, antykorozyjną powłokę, co zapobiega powstawaniu nowych ognisk korozji, można pokrywać nim podłoże przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie, składniki o niskiej lepkości i inne dodatki pozwalają na stosowanie w temperaturze pokojowej, nie zawiera rozpuszczalników, ma ciemnobrązowy kolor i występuje zarówno w mniejszych, jak i w większych pojemnościach, środek jest łatwy w użyciu, Noxudol 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML, może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp., czyszczenie: zmywać odtłuszczaczem na bazie benzyny lakowej, detergentów lub zasad, Brytyjski magazyn Classic Monthly przeprowadził obszerny test produktów antykorozyjnych, w którym Noxudol 700 był zwycięzcą wśród wosków antykorozyjnych do profili zamkniętych, test został przeprowadzony przez okres 3 lat i jest najdłuższym i najbardziej wszechstronnym testem, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w Wielkiej Brytanii, konsystencja: płynna, rodzaj filmu: miękki wosk, gęstość w 20°C: 930±30kg/m³, sucha zawartość: >97%, grubość filmu: 40–60µm, temperatura aplikacji: 15-35°C, czas schnięcia: od kilku do kilkunastu dni (suszenie powierzchniowe w temp.+20°C)
 • NOXUDOL 750 PROFILE 1L

  59,74 zł
  Antykorozyjny wosk do konserwacji podwozia i profili zamkniętych NOXUDOL 750 1L. Noxudol 750 jest chemicznie aktywną kompozycją antykorozyjną o niskim napięciu powierzchniowym, składająca się z olejów mineralnych, wosków, inhibitorów korozji i rozpuszczalinków. Po wyschnięciu tworzy woskową, odporną na wilgoć powłokę. Z powodu niskiego napięcia powierzchniowego posiada dobre zdolności penetrujące, a także wypierające wilgoć.

  Noxudol 750 z racji swych możliwości penetrujących jest przeznaczony do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych pojazdów zgodnie z metodą ML.
  Może być również stosowany do zabezpieczenia przedmiotów żelaznych, blach stalowych, masztów, części zapasowych, drutu itd.
  Typ powierzchni: Woskowa
  Kolor: Jasnobrązowy
  Rozpuszczalnik: Benzyna lakowa
  Usuwanie: Benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające
  Sposób użycia Noxudol 750:

  Do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych można stosować natrysk wysoko lub niskociśnieniowy.
  Do zabezpieczeń innych przedmiotów stosować można air-less, metodę zanurzeniową lub malowanie pędzlem.
  Noxudol 750 jest preparatem na bazie wosków, olejów mineralnych, rozpuszczalników i inhibitorów korozji. Przeznaczony do konserwacji profili zamkniętych w pojazdach, stalowych blach, masztów itp. Tworzy skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne o silnych właściwościach hydrofobowych. Wypiera zalegającą wilgoć. Świetnie wiąże się z podłożem, co gwarantuje dobrą trwałość powłoki. Można go rozprowadzać, stosując natrysk nisko- lub wysokociśnieniowy, metody air-less lub zanurzeniową albo nanosić przy pomocy pędzla.
 • NOXUDOL 900 KONSERWACJA PODWOZIA 1L

  49,50 zł
  NOXUDOL 900 to najwyższej jakości tiksotropowy, chemicznie stabilizowany środek do konserwacji, zawierający masy bitumiczne, woski, inhibitory korozji oraz rozpuszczalniki, jest produktem stosowanym do podwozi pojazdów mechanicznych i stanowi profilaktyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz niezawodne zabezpieczenie przed ścieraniem, nadaje się również doskonale do zabezpieczenia składowanych na zewnątrz produktów przemysłowych, np.: wyrobów stalowych, maszyn itp., jest przeznaczony szczególnie do podwozi samochodowych i może być nakładany w różnych gęstościach przy użyciu konwencjonalnych pomp wysokociśnieniowych, stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne przy niezłej odporności na ścieranie, zależnie od grubości nałożonej warstwy, uzyskana powłoka jest trwała i wysoce odporna na działanie wilgoci, można nakładać go warstwowo, uzyskując dowolną grubość warstwy zabezpieczającej, do wykonania zabezpieczenia blach podwozia i błotników zaleca się stosowanie pomp wysokociśnieniowych, preparat może też być nakładany pędzlem, kolor: czarny, rozpuszczalnik: benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające, tekstura: tiksotropowy, rodzaj folii: elastyczny, gęstość w 20°C 1000 ± 20kg/m³, sucha zawartość: 68±3%, grubość filmu: 150-350µm, temperatura podczas aplikacji: 15-35°C,
 • NOXUDOL 900 KONSERWACJA PODWOZIA 5L

  200,00 zł
  NOXUDOL 900 POWŁOKA ZABEZPIECZJĄCA SPÓD POJAZDU 5L

  Tiksotropowy środek antykorozyjny koloru czarnego,przeznaczony do zabezpieczania podwozi pojazdów i chroniący części przed zużyciem. Bardzo dobrze przylega do powlekanych powierzchni, chroni je przed wodą i wilgocią. Skutecznie zabezpiecza przed działaniem soli drogowych.

  Sposób użycia:Powlekana powierzchnia powinna być sucha i czysta. Resztki rdzy nalezy usunąć. Plamy rdzy zaleca się pokryć niniejszym środkiem, używając jako warstwy gruntującej środka Noxudol 750. Nałoż kilka warstw w przypadku konieczności lepszej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po ukończeniu pracy, nadmiar środka należy jak najszybciej usunąc przy pomocy benzyny lakowej lub rozpuszczalnika. Temperatura powlekania: od +15C - +25C. Przed użyciem rozmieszaj, potrząsając odpowiednio długo puszką.
 • NOXUDOL WOSK DO PODWOZIA 248 BURSZTYNOWY 1L

  63,00 zł
  TWARDY ELASTYCZNY WOSK DO PODWOZIA I NA RAMY SAMOCHODÓW

  NOXUDOL 248

  KOLOR BURSZTYNOWY

  NOXUDOL 248 JEST PRODUKTEM WOSKOWYM DO OCHRONY PRZED KOROZJĄ.

  TWORZY PÓŁPRZEŹROCZYSTĄ BURSZTYNOWĄ WOSKOWĄ POWŁOKĘ

  O DUŻEJ TRWAŁOŚCI .

  ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KOROZJĄ W NOWYCH SAMOCHODACH OSOBOWYCH , DOSTAWCZYCH , TERENOWYCH , CIĘŻAROWYCH JAK RÓWNIEŻ W SAMOCHODACH UŻYWANYCH I KLASYKACH ORAZ W SAMOCHODACH ZABYTKOWYCH .

  ŚWIETNY NA RAMY DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH.

  NOXUDOL 248 JEST JEDNO POWŁOKOWYM PREPARATEM ZABEZPIECZAJĄCYM PRZED RDZEWIENIEM , DO OCHRONY ANTYKOROZYJNEJ PODWOZI SAMOCHODOWYCH , RAM , SZCZELIN , SPAWÓW , POŁĄCZEŃ I INNYCH MIEJSC NARAŻONYCH NA KOROZJĘ.
 • NOXUDOL SPRAY 750 PROFILE 500ML

  33,50 zł
  NOXUDOL 750 to najwyższej jakości preparat na bazie wosków, olejów mineralnych, rozpuszczalników i inhibitorów korozji o niskim napięciu powierzchniowym, przeznaczony do konserwacji profili zamkniętych, zgodnie z metodą ML w pojazdach, również stosowany do zabezpieczenia przedmiotów żelaznych, blach stalowych, masztów, części zapasowych, drutu itd., tworzy skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne (po wyschnięciu tworzy woskową, odporną na wilgoć powłokę) o silnych właściwościach hydrofobowych, wypiera zalegającą wilgoć, świetnie wiąże się z podłożem, co gwarantuje bardzo dobrą trwałość powłoki, można go rozprowadzać stosując natrysk niskociśnieniowy lub wysokociśnieniowy, metodą air-less lub zanurzeniową albo nanosić przy pomocy pędzla, typ powierzchni: woskowa, kolor: jasnobrązowy, rozpuszczalnik: benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające, gęstość w 20°C: 830±20 kg/m³, zawartość sucha: 50±2%, grubość filmu: 40-80µm, temperatura aplikacji: 15-25°C
 • NOXUDOL SPRAY 700 PROFILE 500ML

  44,50 zł
  Zastosowanie:

  Noxudol 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp.

  Sposób użycia:

  Profile zamknięte pojazdów zabezpiecza się metoda ML ( z wysokim lub niskim ciśnieniem). Inne elementy można pokrywać przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie.
 • MIPA LAKIER AKRYLOWY ODCIEŃ GOTOWY AC RM VWL B9A CENA ZA 1L

  81,21 zł
  Mipa AC 2K jest dwuskładnikową farbą akrylową o jakości MS (Medium Solid). Do wysokiej jakości malowania samochodów osobowych i autobusów. MIPA AC charakteryzuje się doskonałym połyskiem, elastycznością, wytrzymałością oraz odpornością na benzynę i oleje. Utrzymuje atrakcyjny, dekoracyjny wygląd samochodu. Posiada wysoką odporność na odwracanie koloru (blaknięcie). Farba ma dobrą siłę krycia i nie wymaga dużej ilości rozpuszczalnika. Łatwy w aplikacji, szybko schnie. Produkowane w standardowych gotowych odcieniach według katalogów kolorystycznych m.in. ŁADA. Zużycie: 8 – 10 m²/litr. Powierzchnia do zastosowania: Stary lub fabryczny lakier; powierzchnie zagruntowane wypełniaczami 2K/gruntami 2K Mipa.
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA WOLNOSTOJĄCA 5,5KW

  3 394,80 zł
  Dane techniczne:
  Moc: 5,5 kW
  Ciśnienie: 8 bar
  Wydajność: 0,85 m3/min | 51 m3/h
  Waga: 180 kg
  Głośność: 68 bB
  Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość: 920 x 650 x 865 mm
  WALTER Sprężarka śrubowa wolnostojąca SK 5,5 P 8 bar
  Sprężarki śrubowe to rodzaj sprężarek, które wykorzystują dwie wirujące śruby do sprężania powietrza.
  Sprężarki śrubowe WALTER KOMPRESSORTECHNIK są projektowane i produkowane do pracy w warunkach przemysłowych.
  Urządzenia te przeznaczone są dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, gdzie ważna jest niezawodność i niski koszt produkcji sprężonego powietrza.
  Nasze sprężarki dostępne są w wersji wolnostojącej lub puszkowej z możliwością zabudowy osuszaczy sprężonego powietrza.
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA SKTG 7,5/500

  17 641,09 zł
  Specyfikacja Techniczna:
  seria - SKTG COMBO
  pojemność zbiornika - 500 L
  ciśnienie maksymalne - 10 bar
  moc silnika - 7,5 kW/10KM
  wydajność na wydmuchu(efektywna) - 1000 l/min przy 10 bar
  zasilanie - 400 V / 50 Hz / 3F
  osuszacz - tak
  filtr wstępny - 1 mikron
  filtr dokładny - 0,01 mikrona
  wymiary- 2030x650x1585 mm
  waga - 350 kg

  Kompresory te powstały z myślą o małych i średnich zakładach produkcyjnych, ceniących niezawodność oraz niskie koszty wytwarzania sprężonego powietrza. Nasze kompresory dostępne są w wersji wolnostojącej, oraz na zbiorniku z opcją zabudowania osuszacza sprężonego powietrza. Ułatwia to wybór optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA SKTG 15/500

  22 638,40 zł
  Dane techniczne:
  - ciśnienie maksymalne: konfigurowalne podczas zamawiania 8/10/13 bar
  - zabudowa: na zbiorniku
  - napęd: pasowy
  - moc: 15 kW
  - zbiornik: 500L

  Sprężarki śrubowe Serii SK-P Walter wyposażone są w przyjazny dla użytkownika, trwały sterownik mikroprocesorowy L-9, pozwala on na zarządzenie dwoma sprężarkami bez konieczności wykorzystania dodatkowych sterowników. Panel operatora jest czytelny i prosty w obsłudze.
  Bloki śrubowe dzięki zaawansowanemu profilowi śrub mają większą wydajność przy niższym zużyciu energii z uwagi na wymagany mniejszy moment obrotowy.
  Silnik, który wprawia w ruch moduł śrubowy jest energooszczędnym silnikiem IE3, IP55, kl.F.
  Jakość kompresorów śrubowych Walter zapewnia utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych.
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA WOLNOSTOJĄCA SK 15KW

  19 838,70 zł
  Dane techniczne:
  - ciśnienie maksymalne: konfigurowalne podczas zamawiania 8/10/13 bar
  - zabudowa: wolnostojąca
  - napęd: pasowy
  - moc: 15 kW
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA SKTG 5,5/270

  15 383,27 zł
  Sprężarki śrubowe Serii SK-P Walter wyposażone są w przyjazny dla użytkownika, trwały sterownik mikroprocesorowy L-9, pozwala on na zarządzenie dwoma sprężarkami bez konieczności wykorzystania dodatkowych sterowników. Panel operatora jest czytelny i prosty w obsłudze.

  Bloki śrubowe dzięki zaawansowanemu profilowi śrub mają większą wydajność przy niższym zużyciu energii z uwagi na wymagany mniejszy moment obrotowy.

  Silnik, który wprawia w ruch moduł śrubowy jest energooszczędnym silnikiem IE3, IP55, kl.F.

  Jakość kompresorów śrubowych Walter zapewnia utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych.

  WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA SKTG 5,5/270
  Dane techniczne:

  - ciśnienie maksymalne: konfigurowalne podczas zamawiania 8/10/13 bar

  - zabudowa: na zbiorniku

  - napęd: pasowy

  - moc: 5,5 kW

  - zbiornik: 270L
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA WOLNOSTOJĄCA SK 7,5KW

  15 383,27 zł
  Sprężarki śrubowe to rodzaj sprężarek, które wykorzystują dwie wirujące śruby do sprężania powietrza.
  Sprężarki śrubowe WALTER KOMPRESSORTECHNIK są projektowane i produkowane do pracy w warunkach przemysłowych.
  Urządzenia te przeznaczone są dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, gdzie ważna jest niezawodność i niski koszt produkcji sprężonego powietrza.
  Nasze sprężarki dostępne są w wersji wolnostojącej lub puszkowej z możliwością zabudowy osuszaczy sprężonego powietrza.

  Dane techniczne:
  Moc: 7,5 kW
  Ciśnienie: 10 bar
  Wydajność: 1,0 m3/min | 60 m3/h
  Waga: 200 kg
  Głośność: 70 bB
  Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość: 920 x 650 x 865 mm