PASTY I MLECZKA

Aktywne filtry

 • 3M MLECZKO POLERSKIE ULTRAFINE 50383 0,25 L GRANATOWE

  84,00 zł
  Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny - jego struktura sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu. Jego zastosowanie jest niezbędne do uzyskania wysokiego, głębokiego połysku, nie zakłóconego śladami po polerce. Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również do ręcznego. Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.
 • MENZERNA PASTA 2500 250ML

  52,80 zł
  Średnio ścierna pasta polerska. Świetnie eliminuje zarysowania i defekty lakieru. Aby uzyskać doskonały efekt po korekcie, skorzystaj z pasty Menzerna Final Finish 3000, która zapewni wysoki połysk powierzchni. Pasta nie zawiera w swoim składzie silikonu. Minimalne pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Można stosować z padami gąbkowymi.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE EXTRA FINE 80349 0,25 L

  97,80 zł
  3M 80349 Perfect-it III to drobnoziarniste, lekkościerne mleczko polerskie przeznaczone do wykańczania zarówno nowoczesnych, odpornych na zarysowania bezbarwnych powłok lakierniczych jak i nabłyszczania standardowych lakierów w ostatnim etapie procesu polerowania.Do stosowania z polerką pneumatyczną lub elektryczną (1500-2500 obrotów/minutę)
 • MENZERNA PASTA 3000 250ML

  43,00 zł
  Menzerna FF 3000 to niezawodna pasta w usuwaniu śladów wcześniejszego polerowania. W krótkim czasie eliminuje drobne defekty lakieru w postaci mikrozarysowań i hologramów. Polerowanie tą pastą zostawia doskonale wykończoną, gładką powierzchnię o głębokim połysku. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
 • MIPA PASTA SZLIFUJĄCO POLERSKA 250g

  28,00 zł
  Bez silikonu, jakość profesjonalna, możliwa obróbka manualna i maszynowa
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PLUS 51818 0,25 L.ZIELONE EXTREM

  84,00 zł
  Pasta polerska Fast Cut Plus 3M 50417 - zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach. Zarówno z powłok fabrycznych jak i lakierowanych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR. Pasta nadaje się zatem zarówno do kolorów metalicznych i perłowych jak i do klasycznych akrylowych stosowanych często na samochodach transportowych.
 • MENZERNA PASTA 3800 250ml

  48,00 zł
  Menzerna Super Finish+ 3800 to nowe oznaczenie dla niedostępnej dotychczas na polskim rynku, cenionej wśród detailerów na całym świecie wykończeniowej pasty o fabrycznym oznaczeniu PO85RD. Jest to pierwsza z past które niemiecki producent stworzył z myślą o doskonałym wykończeniu odpornych na zarysowania lakierów ceramicznych. Pasta z linii profesjonalnej używana w niemieckich fabrykach samochodów do wykończenia i nadania połysku nowym lakierom teraz dostępna jest również dla entuzjastów car detailingu. Dzięki zastosowaniu bardzo drobno zmielonych cząstek ściernych pozwala na osiągnięcie doskonałego wykończenia i ultymatywnego połysku lakierowanej powierzchni. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
 • FARECLA PASTA G-3 250 G

  26,00 zł
  Pasta polerska Farecla G3 to uznany na całym świecie, wysokiej jakości jednoetapowy system polerski refinish, który pozwala zarówno na szybkie polerowanie jak i wysokopołyskowe wykończenie. Pasta do polerowania Farecla G3-250 doskonale usuwa ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500 zarówno ze świeżych jak i dobrze spolimeryzowanych lakierów typu MS oraz HS. Pasta polerska Farecla G3 jest łatwa w użyciu, wszechstronna, minimalizuje czas polerowania i nie zawiera silikonu. Najlepiej używać jej z gąbką polerską Farecla G Mop - w ofercie sklepu znajdziesz zarówno gąbkę polerską Farecla Gmop na rzep, jak również gąbkę polerską Farecla G mop na rzep w formie całej głowicy polerskiej G mop Farecla.
 • FARECLA G3 FINE FINISHING 0,5KG

  93,41 zł
  Szybkie usuwanie rys po P3000
  Trwałe usuwanie hologramów i śladów po polerowaniu
  Do lekko matowych i utlenionych lakierów
  Do użytku ręcznego i maszynowego
  Do użytku na sucho
  Brak pylenia i zabrudzeń
  Emulsja Wykończeniowa G3 Fine działa idealnie z czarną gąbką wykończeniową G Mop Finishing Foam, która została zaprojektowana tak aby wspólnie te produkty zapewniały optymalną wydajność.

  Dla najlepszego połysku należy zastosować nabłyszczacz G3 Glaze Gloss Enhancerz czarną gąbką wykończeniową G Mop Finishing Foamoraz wytrzeć ściereczką z mikrofibry G Mop Finishing Cloth, która usunie wszystkie pozostałoś
 • MENZERNA PASTA 300 1L

  195,00 zł
  Zapewnia 101% mocy wycinania defektów polerowanej powierzchni lakieru. Skutecznie i szybko niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200.
  Mocne strony:
  - Bardzo duża moc ścierania - ultraszybka eliminacja szlifu o granulacji 1200
  - Ekstremalnie szybkie efekty
  - Łatwa w użyciu
  - Nie pyli
  - Wielozadaniowość - rewelacyjnie sprawdza się na każdym rodzaju lakieru
  - Nie zawiera silikonu. Bezpieczna do użycia w zakładach lakierniczych. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi lub wełnianymi padami polerskimi.
  Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu Menzerna Super Heavy Cut Compound 300 nadaj połysk pastą o mniejszej gradacji. Na przykład Menzerna Medium Cut Polish 2500.
 • FARECLA PASTA G-3 4 KG

  136,82 zł
  Pasta polerska Farecla G3 to uznany na całym świecie, wysokiej jakości jednoetapowy system polerski refinish, który pozwala zarówno na szybkie polerowanie jak i wysokopołyskowe wykończenie. Pasta do polerowania Farecla G3-250 doskonale usuwa ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500 zarówno ze świeżych jak i dobrze spolimeryzowanych lakierów typu MS oraz HS. Pasta polerska Farecla G3 jest łatwa w użyciu, wszechstronna, minimalizuje czas polerowania i nie zawiera silikonu. Najlepiej używać jej z gąbką polerską Farecla G Mop - w ofercie sklepu znajdziesz zarówno gąbkę polerską Farecla Gmop na rzep, jak również gąbkę polerską Farecla G mop na rzep w formie całej głowicy polerskiej G mop Farecla.
 • RUPES PASTA POLERSKA DA FINE HIGH PERFORMANCE ŻÓŁTA 1L

  177,00 zł
  Nowa pasta Rupes DA Fine została stworzona z myślą o wykończeniu lakieru na wysoki połysk podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E). Zauważalne cięcie, imponujący połysk, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników). Idealna dla osób szukających pasty wykańczającej. Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki. W połączeniu z gąbkami Big Foot Fine lub wełnami Wool Fine pasta DA Fine pozostawi doskonałe wykończenie lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.  Cechy:
  ogranicza zużycie gąbki/padów
  nie zawiera silikonu i rozpuszczalników
  bezpieczna dla lakieru i lakierni
  bardzo niskie pylenie
  łatwo ścieralna
  pozostawia wysoki połysk


  Zalecane gąbki/pady:
  RUPES Big Foot Fine (żółta)
  RUPES Wool Medium (żółta)
 • MENZERNA PASTA 3500 1l

  181,80 zł
  Lekko ścierna pasta polerska do wykończenia i usuwania małych rys i hologramów powstałych w poprzednich krokach korekty lakieru. Polecana do zastosowań z gąbkami polerskimi do finishu. Nie zawiera silikonów i innych wypełniaczy dlatego pozostawia powłokę lakierniczą perfekcyjnie wykończoną. Można używać zarówno na maszynach rotacyjnych jak i DA, a nawet ręcznie.
 • FARECLA G3 WAX WOSK W PŁYNIE 500ml

  38,00 zł
  Zapewnia lepsze wykończenie i połysk na wszystkich typach w pełni utwardzonych i dobrze spolimeryzowanych lakierów. Lepkiej formuła pozwala łatwo rozprowadzić grubą powłokę ochronną, która nie przesycha na powierzchni i szybko się dopolerowuje. Nie wysycha na słońcu, może być używany na zewnątrz. Długotrwała ochrona do 3 miesięcy
 • RUPES PASTA POLERSKA DA COARSE NIEBIESKA 250 ML

  60,00 zł
  Stworzona z myślą o maksymalnej wydajności podczas polerowania polerką.
  Szybkotnąca, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników).
  Idealna dla osób oczekujących szybkich rezultatów, łatwego użytkowania i niskiego pylenia.
  Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki.
  W połączeniu z gąbkami Big Foot Coarse lub wełnami Wool Coarse pasta DA Coarse usuwa rysy P1500 z większości lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.
 • MENZERNA PASTA 3000 1KG

  158,79 zł
  Menzerna Final Finish to lekkościerna, wykończeniowa pasta polerska nadająca powierzchni lakieru niebywałego połysku. Skutecznie niweluje niewielkie defekty lakieru, takie jak delikatne zarysowania, hologramy. Usuwa szlif o granulacji 3000.
  Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
  Sposób użycia:
  Do stosowania ręcznego – nanieś produkt na ręczny pad polerski Lake Country CCS (czerwony) i poleruj okrężnymi ruchami dla usunięcia drobnych defektów i nadania połysku. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.
  Do stosowania maszynowego – poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-2000 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.
 • FARECLA G3 WAX WOSK W PŁYNIE 1L.

  63,00 zł
  Zapewnia lepsze wykończenie i połysk na wszystkich typach w pełni utwardzonych i dobrze spolimeryzowanych lakierów. Lepkiej formuła pozwala łatwo rozprowadzić grubą powłokę ochronną, która nie przesycha na powierzchni i szybko się dopolerowuje. Nie wysycha na słońcu, może być używany na zewnątrz. Długotrwała ochrona ? do 3 miesięcy
 • RUPES PASTA POLERSKA DIAMOND 1L ULTRAFINE BIAŁE

  147,00 zł
  Pasta polerska RUPES Diamond Ultra Fine (wykończeniowa). RUPES Diamond Ultra-Fine Polishing Compound to czwarty i ostatni krok w systemie Rupes Big Foot Polishing. Ta ultradrobna mieszanka wykorzystuje mikrościerne, które szybko usuwają lekkie ślady zawirowań i hologramy na wszystkich kolorach lakieru, co daje ostre, wyraźne refleksy po wypolerowaniu Ultra-Fine Compound. Ten związek został opracowany, aby uzyskać najlepsze wyniki z RUPES White Ultra-fine Foam Pad na polerce BigFoot Random Orbital Polerka.

  Związki ścierne BigFoot są wynikiem dogłębnych badań i badań i składają się z wysokiej jakości mieszanek ściernych. Losowe orbitalne związki polerskie wymagają unikalnej formuły, aby zapewnić doskonałe połączenie lepkości i agresywności produktu. Te unikalne kompozycje dają produkt, którego konsystencja zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie dla równomiernego rozprowadzenia na gąbce do polerowania. Dostępne są cztery różne rodzaje mieszanek, z których każdy spełnia określoną potrzebę polerowania.
 • 3M PASTA POLERSKA FAST CUST PLUS EXTREM 51815 1KG

  280,00 zł
  Gruboziarnista pasta polerska 3M™ Fast Cut Extreme, która jest profesjonalnym i bardzo wydajnym środkiem wykorzystywanym do zarysowań powstałych po wcześniejszym usuwaniu niedoskonałości powierzchni.
  Dzięki innowacyjnej formule bardzo dobrze sprawdza się podczas zgrubnego polerowania.
  Fast Cut Extreme jest oznaczony również kolorem zielonym nakrętki.
  Zaleca się stosowanie z białą gąbką polerską.
 • FARECLA G3 EXTRA PLUS 500 ML

  76,90 zł
  Doskonałe właściwości ścierne, nawet na twardszych lakierach. Usuwa ślady po papierze P1500 lub drobniejszym pozostawiając wysokopołyskowe wykończenie. Trwały efekt ? nie zawiera wypełniaczy ani silikonów wiec raz usunięte rysy nie pojawiają się powtórnie. Minimalne pozostałości po polerowaniu wystarczy przetrzeć ściereczką z mikrofibry.
 • RUPES PASTA POLERSKA MEDIUM QUARZ 1L ZIELONA

  117,00 zł
  Pasta polerska RUPES Quarz Gloss Medium (średnio ścierna). RUPES QUARZ GLOSS to średnioziarnisty związek ścierny, który z łatwością naprawia drobne zadrapania powierzchni i drobne rysy ze źródeł takich jak szczotki do myjni samochodowych. Quarz może być używany z pełnym przekonaniem, że nie pozostawi aureoli ani hologramów.

  Mieszanki ścierne BigFoot są wynikiem dogłębnych badań i badań i składają się z wysokiej jakości mieszanek ściernych, w całości bez silikonu. Związki, które są specjalnie zaprojektowane do polerek mimośrodowych, wymagają unikalnej formuły, aby zapewnić doskonałe połączenie lepkości i agresywności produktu. Te unikalne kompozycje dają produkt, którego konsystencja zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie dla równomiernego rozprowadzenia na gąbce do polerowania. Dostępne są cztery różne rodzaje mieszanek, z których każdy spełnia określoną potrzebę polerowania.
 • BRAYT PASTA ONE STEP PREMIUM 1KG

  118,00 zł
  Pasta polerska Brayt w swoim składzie nie zawiera wypełniaczy ani silikonu, jest odpowiednia do stosowania na wszystkich lakierach używanych w motoryzacji oraz lakierach przemysłowych, włączając lakiery twarde, odporne na zarysowania (w tym lakiery ceramiczne). Produkt rekomendowany zarówno na świeże (spolimeryzowane) jak i na stare powłoki lakiernicze. Z łatwością usuwa zarysowania i ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500.
 • FARECLA G3 PREMIUM ABRASIVE 1KG

  138,90 zł
  G3 Premium Abrasive Compound jest kompletnym środkiem (etap 1. + 2.), którego można użyć po szlifowaniu gradacją P1500 lub wyższą, na wszystkich współczesnych systemach lakierniczych. Nie zostawia śladów, pozostawia wysoki połysk przy małym zużyciu produktu. Aby uzyskać najlepsze wyniki pracy, należy użyć gąbki G Mop High Cut i częstotliwości 900 - 1300 obr./min. W razie potrzeby, przy ciemniejszych kolorach, należy zastosować gąbkę wykończeniową G Mop Finishing Foam. Spowoduje to usunięcie wszelkich śladów i hologramów, które mogą pozostać oraz pozostawi wyższy połysk.
 • TRIBRAX PASTA POLERSKA X-COARSE 1L niebieska

  135,00 zł
  Nowa pasta polerska X-COARSE została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości polerek rotacyjnych. Usuwa rysy po materiałach ściernych P1500 i niedoskonałośći lakieru. Stosować z niebieską gąbką polerską Tribrax.

  Cechy:

  • doskonała siła cięcia

  • znakomity efekt polerowania

  • do polerek rotacyjnych