PASTY I MLECZKA

Aktywne filtry

 • FARECLA G3 PREMIUM ABRASIVE 1KG

  138,90 zł
  G3 Premium Abrasive Compound jest kompletnym środkiem (etap 1. + 2.), którego można użyć po szlifowaniu gradacją P1500 lub wyższą, na wszystkich współczesnych systemach lakierniczych. Nie zostawia śladów, pozostawia wysoki połysk przy małym zużyciu produktu. Aby uzyskać najlepsze wyniki pracy, należy użyć gąbki G Mop High Cut i częstotliwości 900 - 1300 obr./min. W razie potrzeby, przy ciemniejszych kolorach, należy zastosować gąbkę wykończeniową G Mop Finishing Foam. Spowoduje to usunięcie wszelkich śladów i hologramów, które mogą pozostać oraz pozostawi wyższy połysk.
 • TRIBRAX PASTA POLERSKA X-COARSE 1L niebieska

  135,00 zł
  Nowa pasta polerska X-COARSE została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości polerek rotacyjnych. Usuwa rysy po materiałach ściernych P1500 i niedoskonałośći lakieru. Stosować z niebieską gąbką polerską Tribrax.

  Cechy:

  • doskonała siła cięcia

  • znakomity efekt polerowania

  • do polerek rotacyjnych
 • BRAYT T1 STRONG PASTA POLERSKA 1KG

  82,00 zł
  Pasta polerska Brayt w swoim składzie nie zawiera wypełniaczy ani silikonu, jest odpowiednia do stosowania na wszystkich lakierach używanych w motoryzacji oraz lakierach przemysłowych, włączając lakiery twarde, odporne na zarysowania (w tym lakiery ceramiczne). Produkt rekomendowany zarówno na świeże (spolimeryzowane) jak i na stare powłoki lakiernicze. Z łatwością usuwa zarysowania i ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500.
 • FARECLA G3 PREMIUM ABRASIVE 500G

  82,00 zł
  G3 Premium Abrasive Compound jest kompletnym środkiem (etap 1. + 2.), którego można użyć po szlifowaniu gradacją P1500 lub wyższą, na wszystkich współczesnych systemach lakierniczych. Nie zostawia śladów, pozostawia wysoki połysk przy małym zużyciu produktu. Aby uzyskać najlepsze wyniki pracy, należy użyć gąbki G Mop High Cut i częstotliwości 900 - 1300 obr./min. W razie potrzeby, przy ciemniejszych kolorach, należy zastosować gąbkę wykończeniową G Mop Finishing Foam. Spowoduje to usunięcie wszelkich śladów i hologramów, które mogą pozostać oraz pozostawi wyższy połysk.
 • TRIBRAX PASTA POLERSKA X-FINE 1L żółta

  124,00 zł
  Nowa pasta polerska X-FINE została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości polerek rotacyjnych. Usuwa drobne rysy, nie pozostawiając hologramów na polerowanych powierzchniach. Stosować z żółtą gąbką polerską Tribrax.

  Cechy:

  • doskonała siła cięcia

  • znakomity efekt polerowania

  • do polerek rotacyjnych

  • nie pozostawia hologramów na polerowanych powierzchniach
 • INDASA PASTA POLERSKA AUTOGLOSS HIGH-GLOSS PLUS2 250G

  38,70 zł
  ybko działająca płynna pasta polerska ochronna dla wzmocnienia połysku, bez nadmiernego pylenia lub rozpryskiwania.
  WYSOKOWYDAJNA TECHNOLOGIA POLEROWANIA
  Autogloss High Gloss Plus to unikalna formuła i zaawansowana technologia polerowania, wzmacnia połysk, usuwa drobne rysy, ”świńskie ogonki”, hologramy, ślady kurzu.
  Pełna efektywność w połączeniu z czarną gąbką polerską AUTOGLOSS BLACK MOP
  Zaawansowana technologia polerowania → Szybkie wzmocnienie połysku
  - Precyzyjne cięcie → Usuwanie drobnych rys, odświeżenie postarzałego lakieru
  - Właściwości ochronne → Zostawia trwałą wodoodporną powłokę
  - Użycie na sucho → Czystszy proces
  - Przywrócenie oryginalnego koloru → Wykończenie pokazowe
  - Zgodny z VOC (lotne związki organiczne) → Przyjazny dla środowiska
  - Bez silikonu → Produkt bezpieczny w lakierni
 • FARECLA PROFILE VECTOR LIQUID 1L

  90,00 zł
  Pasta polerska w płynie Profile Vector to bardzo wydajny środek polerski który usuwa ślady po P1500 z żelkotów, powierzchni akrylowych i poliestrowych pozostawiając wymagany poziom połysku w bardzo krótkim czasie. Do użytku na sucho.
 • BOLL PASTA POLERSKA B1000 250ml

  37,68 zł
  Najwyższej jakości produkt służący do polerowania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki swojej recepturze może być stosowana jako produkt jednozabiegowy gwarantujący całkowite usunięcie głębokich rys oraz uzyskanie bardzo wysokiego połysku. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów zarówno świeżych jak i starych lakierów.
 • INDASA PASTA POLERSKA AUTOGLOSS PLUS1 1000 G

  119,90 zł
  Indasa Autogloss Compound Plus to wysoce wydajna gruboziarnista Pasta polerska o bardzo szybki i skutecznym działaniu. Pasta przeznaczona jest do 1 etapu polerowania (usuwania najgłębszych rys), tuż po szlifowaniu papierem ściernym P1500. Autogloss Compound Plus pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenie na wszystkich powłokach lakierniczych.
  Szczegółowe informacje:
  - Nie zawiera silikonów i wypełniaczy
  - Nie powoduje nadmiernego nagrzewania się polerowanych powierzchni
  - Przeznaczona do pracy w systemie "na sucho" beż użycia wody
  - Pasta przeznaczona do polerowania maszynowego jak i ręcznego
  Zastosowanie:
  - Twarde powłoki lakiernicze,
  - Miękki powłoki lakiernicze
  - Lakiery MS,HS,UHS,LS
  - Nowe powłoki lakiernicze
  - Stare powłoki lakiernicze
  - Branża lakiernicza i stolarska
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PERFECT 9376 1 L

  189,00 zł
  3M 09376 Pasta polerska Perfect-it III o wysokim połysku
 • BOLL MLECZKO NABŁYSZCZAJĄCE B300 250ML

  22,50 zł
  Mleczko nabłyszczające B 300 służy do ostatecznego wykończenia i zabezpieczenia polerowanej powierzchni. Zapewnia bardzo głęboki połysk oraz długotrwałą ochronę lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.
 • BRAYT PASTA ONE STEP PREMIUM 100g

  17,50 zł
  BRAYT One Step Premium Polishing Compound to bardzo skuteczna i wydajna pasta polerska nowej generacji. Dzięki zawartości najwyższej jakości tlenków glinu zapewnia bardzo dobry efekt przy jednoetapowym procesie polerowania.
  W krótkim czasie eliminuje defekty po szlifowaniu papierem ściernym (od P1500) oraz inne uszkodzenia eksploatacyjne gwarantując otrzymanie idealnej powierzchni o wysokim połysku.
  Polerowana powierzchnia nie rozgrzewa się nadmiernie a po zakończonym procesie środek jest łatwy do czyszczenia.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PLUS 50417 1L ZIELONE

  117,07 zł
  Pasta polerska Fast Cut Plus 3M 50417 - zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach. Zarówno z powłok fabrycznych jak i lakierowanych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR. Pasta nadaje się zatem zarówno do kolorów metalicznych i perłowych jak i do klasycznych akrylowych stosowanych często na samochodach transportowych.
 • BOLL PASTA DO POLEROWANIA B 200 500ML

  48,00 zł
  Pasta do polerowania BOLL B200 jest produktem dla najbardziej wymagających użytkowników. Stanowi uzupełnienie dla pasty BOLL B100 i zapewnia otrzymanie efektu o najwyższej możliwej jakości. Jest to delikatnie ścierna pasta, która eliminuje mikro rysy i ewentualne hologramy powstałe we wcześniejszych pracach polerskich. Po uprzednim zastosowaniu pasty BOLL B100 oraz połączeniu z odpowiednio dobraną gąbką umożliwia uzyskanie efektu tzw. „lustra”. Natomiast jako osobny produkt idealnie nadaje się do usunięcia rys eksploatacyjnych z karoserii samochodu.
 • BRAYT T11 PASTA POLERSKA 150G

  13,50 zł
  Pasta polerska Brayt T11 zawiera wysokiej jakości minerały polerujące, co gwarantuje szybkie usuwanie defektów i osiąganie połysku za pomocą jednoetapowego procesu. Dzięki optymalnemu składowi środek nie powoduje nadmiernego rozgrzewania powierzchni, będąc zarazem łatwym do czyszczenia. Jest to preparat uniwersalny, odpowiedni do każdego rodzaju żelkotu, lakierów PE i PU w branży samochodowej, meblarskiej oraz przy produkcji wyrobów z kompozytów.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PERFECT 9374 1 L biała

  214,00 zł
  Bardzo skuteczny gruboziarnisty środek polerski dający natychmiastowe efekty. Pozwala na uzyskanie wysokiego połysku i osiągnięcie idealnego wykończenia miejsc przeszlifowanych papierem ściernym 1500/2000 na każdym rodzaju powłoki lakierniczej.
 • BOLL PASTA RETRO 250 G

  42,00 zł
  Pasta do polerowania RETRO jest produktem zalecanym do odświeżania i polerowania starych, dobrze utwardzonych lakierów. Bez problemu usuwa rysy i przywraca połysk matowym powierzchniom, jednocześnie chroniąc przed wpływem czynników atmosferycznych.
 • FARECLA G3 EXTRA PLUS 1KG

  94,79 zł
  Doskonałe właściwości ścierne, nawet na twardszych lakierach. Usuwa ślady po papierze P1500 lub drobniejszym pozostawiając wysokopołyskowe wykończenie. Trwały efekt ? nie zawiera wypełniaczy ani silikonów wiec raz usunięte rysy nie pojawiają się powtórnie. Minimalne pozostałości po polerowaniu wystarczy przetrzeć ściereczką z mikrofibry.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE ULTRAFINE 50383 1L GRANATOWE

  250,00 zł
  Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny - jego struktura sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu. Jego zastosowanie jest niezbędne do uzyskania wysokiego, głębokiego połysku, nie zakłóconego śladami po polerce. Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również do ręcznego. Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.
 • MENZERNA PASTA 1100 250ml

  53,00 zł
  Mocno ścierna pasta polerska, która świetnie radzi sobie z korekcją lakieru. W porównaniu do innych past, w tym wypadku korekcja lakieru jest znacznie szybsza i prostsza. Produkt skutecznie usuwa nawet głębokie zarysowania. Produkt nie zawiera silikonu. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły produkt posiada minimalne pylenie podczas polerowania maszynowego. Można używać go w połączeniu z wełnianymi oraz gąbkowymi padami. Aby osiągnąć jak najlepszy połysk, zaleca się po użyciu Heavy Cut Compound użyć Menzerny Super Finish 3500 lub Menzerny Final Finish 4000.
 • BOLL PASTA DO POLEROWANIA B100 500 ML

  54,36 zł
  Wysokiej jakości pasta polerska One Step Boll B100. Przeznaczona do jednoetapowego usuwania zarysowań i nabłyszczania lakierów samochodowych. Pozostawia wysoki połysk i lustrzany efekt na karoserii auta.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE EXTRA FINE 80349 1KG ŻÓŁTE

  200,00 zł
  3M 80349 Perfect-it III to drobnoziarniste, lekkościerne mleczko polerskie przeznaczone do wykańczania zarówno nowoczesnych, odpornych na zarysowania bezbarwnych powłok lakierniczych jak i nabłyszczania standardowych lakierów w ostatnim etapie procesu polerowania.Do stosowania z polerką pneumatyczną lub elektryczną (1500-2500 obrotów/minutę)
 • MENZERNA PASTA 1000 250ML

  33,00 zł
  Sprawdzona mocno ścierna pasta polerska niemieckiej produkcji. Skutecznie niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1500.
  Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi i wełnianymi padami polerskimi.
  Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu MENZERNA Heavy Cut Compound 1000 nadaj powierzchni lakieru wysoki połysk pastą wykończeniową Menzerna Final Finish FF3000.
 • BOLL MLECZKO NABŁYSZCZAJĄCE B300 500 ML

  39,38 zł
  Mleczko nabłyszczające B 300 służy do ostatecznego wykończenia i zabezpieczenia polerowanej powierzchni. Zapewnia bardzo głęboki połysk oraz długotrwałą ochronę lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.