SKLEP INTERNETOWY

Aktywne filtry

 • MIPA PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS 4+1 1,25 L KPL CIEMNOSZARY

  129,00 zł
  MIPA PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS 4:1 stosuje się jako: podkład przyczepnościowy oraz podkład wypełniający, grubowarstwowy. Możliwe jest również wykonywanie drobnych napraw, (nie tworzą się brzegi).
 • MIPA SZPACHLÓWKA P96 2KG ANTI-RUST

  81,00 zł
  MIPA SZPACHLÓWKA P96 ANTI-RUST jest szpachlówką wypełniającą i wykończeniową z bezpośrednią przyczepnością do blach stalowych, ocynkowanych, aluminium, powierzchni ocynowanych i TWS, która na powierzchniach metalicznych gwarantuje bardzo wysoką ochronę antykorozyjną. Dzięki temu można zrezygnować z aplikacji podkładu antykorozyjnego przed szpachlowaniem powierzchni. Jest to korzystne przede wszystkim w pracach naprawczych oldtimerów lub podczas prac, w których wymagane jest uzyskanie wysokiej ochrony antykorozyjnej. Pozostałe charakterystyczne cechy tego produktu to krótki czas schnięcia oraz łatwość szlifowania. Polakierować podkładami wypełniającymi Mipa.
 • MIPA PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS 4+1 1,25 L KPL JASNOSZARY

  126,00 zł
  MIPA PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS 4:1 stosuje się jako: podkład przyczepnościowy oraz podkład wypełniający, grubowarstwowy. Możliwe jest również wykonywanie drobnych napraw, (nie tworzą się brzegi).
 • MIPA VICROM LAKIER SPECJALNY BC

  289,00 zł
  MIPA VICROM LAKIER SPECJALNY BC to 2-warstwowy lakier bazowy do uzyskania efektu zbliżonego do wypolerowanego aluminium. Przeznaczony do lakierowania felg, listew i innych elementów zabudowy. Możliwa jest również aplikacja całościowa na samochody osobowe i motocykle. Aby zagwarantować zabezpieczenie powłoki przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV, należy pokryć bazę wodną lakierem bezbarwnym Mipa 2K w jakości HS.
 • MIPA 2K ELASTIC 1 L

  104,00 zł
  MIPA 2K ELASTIC to Dodatkowy środek do zwiększenia elastyczności lakierów MIPA 2K (PUR, OC, AC), Mipa lakierów bezbarwnych, mieszanych w SM 2:1 oraz lakieru Mipa 2K-HS-Express-Klarlack CX 3. Niezbędny podczas lakierowania tworzyw sztucznych podlegających odkształceniom.
 • MIPA SPRAY PODKŁAD EPOKSYDOWY 1K SZARY 400ML

  31,00 zł
  MIPA SPRAY 1K PODKŁAD EPOKSYDOWY SZARY EP-Primer Bezchromianowy podkład gruntującym na bazie żywicy epoksydowej. Idealnie nadaje się jako powłoka antykorozyjna. Zapewnia wysoki efekt izolacji od wilgoci. Zastosowanie do szlifowanych starych farb i gruntów warsztatowych lub bezpośrednio na stal, aluminium i ocynkowane podłoża. Nie nakładać na podłoża termoplastyczne.
 • MIPA PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS 4+1 BIAŁY + UTW H10 KPL 5L

  390,00 zł
  Podkład Mipa 4+1 Acrylfiller HS jest produktem o dużej sile wypełnienia, łatwym do szlifowania. Stosuje się go jako podkład wypełniający grubowarstwowy lub cienkowarstwowy. W połączeniu z Mipa 2K-Reaktivzusatz VR możliwa jest ekspresowe suszenie w temperaturach pokojowych lub w podwyższonej temperaturze. Zapewnia duże oszczędności w przepustowości kabiny lakierniczej, suszeniu piecowym oraz czasach pracy. Znajduje zastosowanie w niewielkich naprawach (Spot-Repair), nie tworzy brzegów i „nie siada”. Kolejną możliwością dzięki zastosowaniu dodatku Mipa 2K-Reaktivzusatz VR jest obróbka mokry-na-mokry. W tym przypadku po 10 minutach suszenia podkład może być polakierowany.
 • 3M PÓŁMASKA 6000

  120,00 zł
  Półmaski wielokrotnego użytku 3M™ serii 6000 są ekonomiczne, wymagają zaledwie niewielkiej konserwacji, są proste w obsłudze i wyjątkowe lekkie. Mogą być również używane z aparatami sprężonego powietrza 3M™ dla większej wygody i elastyczności zastosowań.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PLUS 51818 0,25 L.ZIELONE EXTREM

  84,00 zł
  Pasta polerska Fast Cut Plus 3M 50417 - zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach. Zarówno z powłok fabrycznych jak i lakierowanych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR. Pasta nadaje się zatem zarówno do kolorów metalicznych i perłowych jak i do klasycznych akrylowych stosowanych często na samochodach transportowych.
 • SEA LINE ANTYPOROSTOWA TWARDA 0,75 GRANAT

  110,00 zł
  Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line® – Chroni kadłub przed porastaniem pod linią wody. Polecana na wody słone i słodkie. Nadaje się do łodzi o prędkości do 40 węzłów, Można stosować na kadłuby stalowe, drewniane i z laminatu. Nie należy używac do aluminium. Farba skomponowana jest na bazie tlenku miedzi i żywic. Nie zawiera związków cyny.
 • TROTON SPRAY WHITE GLOSS 400ML

  17,50 zł
  Wysokiej jakości szybkoschnący lakier do lakierowania felg, kołpaków, drobnych elementów karoserii i do celów dekoracyjnych. Odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV.
 • TROTON UBS MASA USZCZELNIAJĄCA 2W1 CZARNA

  38,70 zł
  Produkt na bazie żywic syntetycznych przeznaczony do zabezpieczania karoserii samochodowej przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz benzyny, oleju oraz wody i soli. Tworzy mocną, elastyczną warstwę odporną na uderzenia kamieni. Posiada również właściwości wygłuszające. Może być pokrywany dowolnymi systemami lakierniczymi.
 • TROTON MASTER SPRAY PODKŁAD ANTYKOR.PREMIUM CIEMNO SZARY 500 ML

  30,00 zł
  Podkład antykorozyjny PRIMER PREMIUM
  Podkład w aerozolu o właściwościach antykorozyjnych oraz wypełniających. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do metalu i plastiku. Produkt szybkoschnący i łatwy do szlifowania. Może być pokrywany większością konwencjonalnych lakierów samochodowych, w tym lakierów na bazie wody.
  KOLOR: CIEMNOSZARY
  Pojemność: 500ml
 • NOVOL ZESTAW NAPRAWCZY 250G

  20,00 zł
  Zestaw składa się z żywicy poliestrowej, utwardzacza oraz maty szklanej. Uzyskany z niego laminat posiada bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną, służy do wypełniania znacznych ubytków materiału (spowodowanych np. korozją), wzmacniania i usztywniania powierzchni metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych. Po utwardzeniu może być szlifowany i pokrywany dowolnymi szpachlówkami poliestrowymi w celu uzyskania odpowiedniej powierzchni
 • OSMO LAZURA DO DREWNA PALISANDER 727 0,75L

  130,00 zł
  Lazura olejna do ochrony drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Idealnie nadaje się do drzwi, okien, okiennic, wiat garażowych, fasad, balkonów, tarasów, bram, pergoli, mebli ogrodowych oraz altanek. Została opracowana na bazie naturalnych olejów roślinnych, które wnikają głęboko w drewno zachowując jego elastyczność i zdrowy wygląd. Nadaje piękny kolor, pozostawiając doskonale widoczny rysunek słojów drewna.
 • MOTIP UBS KONSERWACJA PODWOZIA 1L

  34,50 zł
  Środek konserwujący do podwozi pojazdów, na bazie bitumen.
  Tworzy odpowiednio grubą warstwę, która w pełni zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, wody, soli, słabymi kwasami i zasadami.
  Zapewnia doskonałą ochronę przed korozją.
 • MOTIP MLECZKO KOLORYZUJĄCE ZIELONE 0751 500 ML

  32,00 zł
  Pasta przywracająca połysk i kolor przebarwionych powierzchni lakierowanych, zarówno metalicznych , jak i nie metalicznych. Szybki i łatwy do nakładania, chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, nadaje połysk
 • FOLIA ERG 4/5 CSV

  4,30 zł
  Oferowana przez nas folia w kolorze nadaje się zarówno do prac malarskich jak i budowlanych.
  Folia chroni przed farbami, wilgocią, brudem.
  Wykonana z bardzo odpornego na rozdarcia polietylenu.
  Idealnie zabezpiecza przed zabrudzeniem powierzchni m.in. mebli, podłóg, schodów w czasie prac remontowych.
  Rozmiar: 4x12,5m
 • PAPIER WODNY MATADOR P2000

  2,25 zł
  Specjalny elastyczny, impregnowany papier odporny na rozerwania ze strukturą antypoślizgową nie zwija się w wodzie i nie wymaga długotrwałego moczenia
  Spoiwo z żywic syntetycznych zapewnia optymalne zabezpieczenie przed wykruszaniem się ziarna.
  Zastosowane ostre ziarno z węglika krzemu o równomiernym rozłożeniu i nasypie zamkniętym, zapewnia wyjątkowo ostre i równomierne ścieranie powierzchni, tworząc idealne podłoże dla lakierów bazowych i nawierzchniowych
 • KOVAX KRĄŻEK 1200

  5,74 zł
  Krążek ścierny o wysokiej wydajności do profesjonalnych zastosowań. Przeznaczony do szlifowania lakieru przed polerowaniem. Dzięki zastosowaniu folii jako podkładu dysk ten charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną. Odporny jest na zniszczenie zwłaszcza na krawędziach. Przeznaczony do pracy na mokro i sucho. Dzięki specjalnej powłoce ułatwiającej odprowadzanie ciepła, znacząco przedłuża jego żywotność.
 • INDASA TAŚMA LAKIERNICZA CZERWONA 36mm

  7,20 zł
  Indasa MTE RED to profesjonalna taśma maskująca, która doskonale sprawdza się przy wszystkich rodzajach aplikacji, nie odkleja się po przesiąknięciu, wykazuje ponadprzeciętną trwałość, taśmy maskujące Indasa MTE RED zostały zaprojektowane, aby sprostać wysokim wymogom w zakresie wydajności, oszczędzać czas i zapewniać znakomity efekt końcowy, łatwo dostosowują się do konturów i nieregularnych powierzchni, a ponadto są odporne na działanie wysokich temperatur: max. 100°C (przez 30 minut) chronią i zabezpieczają samochody przed zabrudzeniami lakierniczymi, brudem i kurzem, bardzo łatwa do usunięcia, nie pozostawia kleju na maskowanej powierzchni, pozwala wyeliminować wycieki farby, kompatybilna z nowoczesnymi systemami lakierniczymi, wszystkie materiały maskujące Indasa znacznie skracają czas maskowania
 • INDASA PAPIER ROLKA PLUS 100-120 1mb

  2,60 zł
  Papier ścierny w rolce INDASA Rhynalox Plus Line 115 mm przeznaczony do szlifierek taśmowych, oscylacyjnych jak i do szlifowania ręcznego na sucho.
  Wysoka elastyczność → Dopasowuje się do krzywizn i profilowanych powierzchni
  Równomierna jakość powierzchni → Optymalne przygotowanie powierzchni
  Powłoka przeciwpyłowa → Przedłużony czas szlifowania
  Rolki papieru ściernego Plus Line wykonane są na bardzo elastycznym lateksowym podłożu papierowym.
 • MOTIP SPRAY PODSTAWOWY CZARNY POŁYSK 500 ML

  22,00 zł
  Szybkoschnący lakier akrylowy o dobrych właściwościach kryjących i doskonałym przyleganiu do powierzchni z drewna, metalu, szkła, różnych rodzajów tworzyw sztucznych.
  Lakier ma trwały kolor i doskonale utwardza powierzchnię. Lakier jest odporny na benzynę, chemikalia i wpływ czynników atmosferycznych. Jest odporny na płowienie i promieniowanie UV.
 • MOTIP SPRAY RALLYE LAKIER BEZBARWNY 600ML

  26,00 zł
  Lakier bezbarwny firmy Motip to sprawdzona, najwyższa jakość i bardzo duża wydajność.
  Szybkoschnący bezbarwny lakier akrylowy stosuje się w celu ochrony wierzchniej warstwy materiału lakierowanego oraz nadaniu jej odpowiedniego połysku.