SKLEP INTERNETOWY

Aktywne filtry

 • MIRKA SZLIFIERKA ORBITALNA.PNEUM.PROS 650CV 5mm S/N 210849046422

  1 486,94 zł
  Mirka® DEROS to elektryczna szlifierka mimośrodowa z bezpośrednim zasilaniem, zaprojektowana pod kątem efektywnej i bezpyłowej obróbki szlifierskiej każdego rodzaju powierzchni. Obecny, ulepszony model posiada wbudowany czujnik wibracji oraz moduł Bluetooth w technologii Low Energy. Ta najmniejsza i najbardziej ergonomiczna szlifierka na rynku wyposażona jest w bezszczotkowy silnik zapewniający stałą prędkość nawet przy dużym obciążeniu. Najniższy w tej klasie narzędzi poziom wibracji, oraz unikalna, symetryczna konstrukcja gwarantują łatwą i długotrwałą pracę bez zmęczenia ręki. Mirka DEROS 650CV wyposażona jest w nakładkę 150 mm i oscylację 5 mm.
 • MIRKA SZLIFIERKA ELEKTRYCZNA DEOS 383CV ORBIT 3,0 70X198mm hebel

  2 790,00 zł
  MIRKA DEOS 383CV 70x198 mm z odpylaniem MirkaCode: MID3830201 Mirka® DEOS, to elektryczna szlifierka oscylacyjna o stopie prostokątnej, posiadająca wszystkie innowacyjne funkcje szlifierki Mirka® DEROS. Kompaktowa konstrukcja o wysokości 10 cm i niskie profilowanie, zapewnia szerokie możliwości manewrowania narzędziem i wysoką precyzję podczas realizacji prac szlifierskich. Doskonała ergonomia sprawia, że nawet przy długotrwałej pracy korzystanie ze szlifierki jest komfortowe i nie powoduje zmęczenia dłoni. Urządzenie posiada również wbudowany elektroniczny hamulec silnikowy oraz łatwy w obsłudze przełącznik dźwigniowy do płynnego sterowania prędkością silnika. Niska waga i małe gabaryty ułatwiają wszechstronne zastosowanie. Silnik bezszczotkowy oraz osobny wyłącznik zapewniają łatwą i bezpieczną obsługę. Urządzenie DEOS posiada napęd bezpośredni i jest najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniem tego typu, dostępnym na rynku. Czujnik drgań oraz technologia Bluetooth pozwala na ciągłe monitorowanie poziomu drgań przy pomocy mobilnej aplikacji myMirka. Specyfikacja techniczna Moc: 250 Prąd wejściowy (V AC): 220 - 240 Prędkość obrotowa (obr./min.): 5000 - 10000/min Oscylacja (mm): 3 Rozmiar nakładki szlifierskiej (mm): 70 x198 Waga (kg): 1 Poziom hałasu, LpA (dB): 71 Poziom wibracji (m/s2): 2.6 Przesylanie danych: Bluetooth System odpylania: Central vacuum ready Opakowanie: Pudełko kartonowe Przekładka w zestawie (kod): 8292383011 Częstotliwość prądu: 50/60
 • VOKE IZOPROPANOL IPA 5 L

  66,00 zł
  Alkohol izopropylowy IPA 99,7% Wysokość stężenia IPA w granicach 99,7%-100% Właściwości: Alkohol syntetyczny Rozpuszczalność w wodzie w temp. 20°C: miesza się bez ograniczeń Rozpuszczalność w innych rozpuszczalnikach: rozpuszcza się w większości rozpuszczalników organicznych. Barwa: bezbarwna Gęstość: ok. 0,76 kg/L Konsystencja: nisko lepka ciecz temperatura zapłonu: 15 °C Napięcie powierzchniowe 20,93 Zastosowanie: Wysokiej jakości rozcieńczalnik używany głównie w poligrafii. Stosowany do czyszczenia urządzeń optycznych, głowic magnetycznych, rolek gumowych, usuwania środków smarnych i tuszy wodoodpornych.
 • Meguiar's Uniwersalny środek czyszczący heavy-duty 710ML

  60,35 zł

  Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner

  Produkt Heavy Duty Multi-Purpose Cleaner został opracowany w naszej profesjonalnej linii produktów by pomóc w czyszczeniu zabrudzeń, których mydło i woda nie są w stanie usunąć. Usuwa najcięższe zabrudzenia, smar i smołę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Twojego auta. Jest to szybki i skuteczny środek czyszczący, który jest także bezpieczny dla wszystkich dywaników i tapicerek samochodowych.

  Pojemność: 710ml

 • NOXUDOL 1600 KONSERWACJA PODWOZIA 1L

  55,50 zł
  NOXUDOL 1600 to najwyższej jakości środek do konserwacji podwozia, który bardzo dobrze zabezpiecza blachę przed korodowaniem, wodą, wilgocią, solą stosowaną na drogach oraz uszkodzeniami i obtarciami mechanicznymi podczas eksploatacji pojazdu, w swoim składzie zawiera chemicznie wzmocnioną mieszankę gumy, włókien, masy bitumicznej, wosków, inhibitorów korozji oraz rozpuszczalniki, tworząc ponadprzeciętnie wytrzymałą, elastyczną powłokę zabezpieczającą, która doskonale przylega do powierzchni i nie pęka, po aplikacji kilku warstw znacznie wytłumia ona również hałasy docierające do wnętrza pojazdu, preparat zalecamy nanosić przy użyciu wysokociśnieniowego natrysku lub pędzla., kolor: czarny, gęstość w 20°C: 1000 ± 40 kg/m³, zawartość sucha: 70±5%, grubość filmu: 0,5-1,5mm, typ filmu: elastyczny, temperatura aplikacji: 15-25°C, czas schnięcia: ok. 12-24h (powierzchnia sucha w +20°C), wstrząsnąć przed użyciem.
 • NOXUDOL 900 KONSERWACJA PODWOZIA 5L

  200,00 zł
  NOXUDOL 900 POWŁOKA ZABEZPIECZJĄCA SPÓD POJAZDU 5L

  Tiksotropowy środek antykorozyjny koloru czarnego,przeznaczony do zabezpieczania podwozi pojazdów i chroniący części przed zużyciem. Bardzo dobrze przylega do powlekanych powierzchni, chroni je przed wodą i wilgocią. Skutecznie zabezpiecza przed działaniem soli drogowych.

  Sposób użycia:Powlekana powierzchnia powinna być sucha i czysta. Resztki rdzy nalezy usunąć. Plamy rdzy zaleca się pokryć niniejszym środkiem, używając jako warstwy gruntującej środka Noxudol 750. Nałoż kilka warstw w przypadku konieczności lepszej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po ukończeniu pracy, nadmiar środka należy jak najszybciej usunąc przy pomocy benzyny lakowej lub rozpuszczalnika. Temperatura powlekania: od +15C - +25C. Przed użyciem rozmieszaj, potrząsając odpowiednio długo puszką.
 • NOXUDOL 900 KONSERWACJA PODWOZIA 1L

  49,50 zł
  NOXUDOL 900 to najwyższej jakości tiksotropowy, chemicznie stabilizowany środek do konserwacji, zawierający masy bitumiczne, woski, inhibitory korozji oraz rozpuszczalniki, jest produktem stosowanym do podwozi pojazdów mechanicznych i stanowi profilaktyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz niezawodne zabezpieczenie przed ścieraniem, nadaje się również doskonale do zabezpieczenia składowanych na zewnątrz produktów przemysłowych, np.: wyrobów stalowych, maszyn itp., jest przeznaczony szczególnie do podwozi samochodowych i może być nakładany w różnych gęstościach przy użyciu konwencjonalnych pomp wysokociśnieniowych, stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne przy niezłej odporności na ścieranie, zależnie od grubości nałożonej warstwy, uzyskana powłoka jest trwała i wysoce odporna na działanie wilgoci, można nakładać go warstwowo, uzyskując dowolną grubość warstwy zabezpieczającej, do wykonania zabezpieczenia blach podwozia i błotników zaleca się stosowanie pomp wysokociśnieniowych, preparat może też być nakładany pędzlem, kolor: czarny, rozpuszczalnik: benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające, tekstura: tiksotropowy, rodzaj folii: elastyczny, gęstość w 20°C 1000 ± 20kg/m³, sucha zawartość: 68±3%, grubość filmu: 150-350µm, temperatura podczas aplikacji: 15-35°C,
 • NOXUDOL 750 PROFILE 1L

  59,74 zł
  Antykorozyjny wosk do konserwacji podwozia i profili zamkniętych NOXUDOL 750 1L. Noxudol 750 jest chemicznie aktywną kompozycją antykorozyjną o niskim napięciu powierzchniowym, składająca się z olejów mineralnych, wosków, inhibitorów korozji i rozpuszczalinków. Po wyschnięciu tworzy woskową, odporną na wilgoć powłokę. Z powodu niskiego napięcia powierzchniowego posiada dobre zdolności penetrujące, a także wypierające wilgoć.

  Noxudol 750 z racji swych możliwości penetrujących jest przeznaczony do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych pojazdów zgodnie z metodą ML.
  Może być również stosowany do zabezpieczenia przedmiotów żelaznych, blach stalowych, masztów, części zapasowych, drutu itd.
  Typ powierzchni: Woskowa
  Kolor: Jasnobrązowy
  Rozpuszczalnik: Benzyna lakowa
  Usuwanie: Benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające
  Sposób użycia Noxudol 750:

  Do zabezpieczenia przestrzeni zamkniętych można stosować natrysk wysoko lub niskociśnieniowy.
  Do zabezpieczeń innych przedmiotów stosować można air-less, metodę zanurzeniową lub malowanie pędzlem.
  Noxudol 750 jest preparatem na bazie wosków, olejów mineralnych, rozpuszczalników i inhibitorów korozji. Przeznaczony do konserwacji profili zamkniętych w pojazdach, stalowych blach, masztów itp. Tworzy skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne o silnych właściwościach hydrofobowych. Wypiera zalegającą wilgoć. Świetnie wiąże się z podłożem, co gwarantuje dobrą trwałość powłoki. Można go rozprowadzać, stosując natrysk nisko- lub wysokociśnieniowy, metody air-less lub zanurzeniową albo nanosić przy pomocy pędzla.
 • NOXUDOL 700 PROFILE 1L

  72,90 zł
  NOXUDOL 700 to najwyższej jakości bezzapachowy preparat zawierający inhibitory korozji, przeznaczony do zabezpieczenia antykorozyjnego profili zamkniętych w samochodach oraz części składowych, po nałożeniu tworzy miękką, woskowatą, silnie hydrofobową, antykorozyjną powłokę, co zapobiega powstawaniu nowych ognisk korozji, można pokrywać nim podłoże przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie, składniki o niskiej lepkości i inne dodatki pozwalają na stosowanie w temperaturze pokojowej, nie zawiera rozpuszczalników, ma ciemnobrązowy kolor i występuje zarówno w mniejszych, jak i w większych pojemnościach, środek jest łatwy w użyciu, Noxudol 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML, może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp., czyszczenie: zmywać odtłuszczaczem na bazie benzyny lakowej, detergentów lub zasad, Brytyjski magazyn Classic Monthly przeprowadził obszerny test produktów antykorozyjnych, w którym Noxudol 700 był zwycięzcą wśród wosków antykorozyjnych do profili zamkniętych, test został przeprowadzony przez okres 3 lat i jest najdłuższym i najbardziej wszechstronnym testem, jaki kiedykolwiek przeprowadzono w Wielkiej Brytanii, konsystencja: płynna, rodzaj filmu: miękki wosk, gęstość w 20°C: 930±30kg/m³, sucha zawartość: >97%, grubość filmu: 40–60µm, temperatura aplikacji: 15-35°C, czas schnięcia: od kilku do kilkunastu dni (suszenie powierzchniowe w temp.+20°C)
 • NOXUDOL KONSERWACJA BITUMICZNA NA PĘDZEL 1L

  43,58 zł
  Konserwacja na pędzel NOXUDOL Auto Plastone do podwozia masa 1kg. Gumowana wzmocniona pasta antykorozyjna do zabezpieczenia podwozia i błotników.

  Stanowi skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne i dźwiękochłonne.
  Bardzo odporna na wahania temperatury.
  Dobra przyczepność do powierzchni pokrytych poprzednio zabezpieczeniem antykorozyjnym.
  Posiada inhibitory korozji.
  Noxudol Auto-Plastone to gumowo-bitumiczna pasta do nakładania pędzlem, szpachlą albo przy użyciu pistoletu z dyszą o średnicy 6 mm. Stanowi nie tylko idealne zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i zakoli, ale także skutecznie chroni powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi, obtarciami i wytłumia hałasy towarzyszące jeździe. Powłoka doskonale przylega do powierzchni i dobrze znosi wahania temperatur – nie powodują one jej pękania ani nie osłabiają jej zwartej struktury. Czas schnięcia preparatu trwa ok. 2 dni.

  NOXUDOL KONSERWACJA BITUNICZNA NA PĘDZEL 1L
  Sposób użycia Noxudol Auto Plastone:

  Powierzchnia powinna być czysta, sucha i wolna od rdzy.
  Na zardzewiałe powierzchnie należy najpierw nałożyć podkład w postaci cieńkiej warstwy środka Noxudol 750.
  Nalóż kilka warstw w przypadku konieczności lepszej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  Pozostałości preparatu należy usuwać przy użyciu benzyny lakowej lub środka odtłuszczającego.
  Temperatura nakładania +15C - +25C.
  Przed użyciem rozmieszaj, potrząsając odpowiednią długo puszką.
 • NOXUDOL SPRAY 900 KONSERWACJA PODWOZIA 500ML

  32,50 zł
  Środek do konserwacji podwozia NOXUDOL 900 Czarny Spray 500ml x 2 (1L). Noxudol 900 Black jest tiksotropowym, chemicznie stabilizowanym produktem, zawierającym masy bitumiczne, woski, inhibitory korozji oraz rozpuszczalniki. Jest produktem stosowanym do podwozi pojazdów mechanicznych i stanowi profilaktyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz niezawodne zabezpieczenie przed ścieraniem. Nadaje się również doskonale do zabezpieczenia składowanych na zewnątrz produktów przemysłowych, np.: wyrobów stalowych, maszyn itp.

  Zastosowanie:

  Noxudol 900 Black jest przeznaczony szczególnie do podwozi samochodowych i może być nakładany w różnych gęstościach przy użyciu konwencjonalnych pomp wysokociśnieniowych. Stanowi dobre zabezpieczenie antykorozyjne przy niezłej odporności na ścieranie, zależnie od grubości nałożonej warstwy.

  Sposób użycia:

  Do wykonania zabezpieczenia blach podwozia i błotników zaleca się stosowanie pomp wysokociśnieniowych.
  Preparat może też być nakładany pędzlem.
  Dane techniczne:

  Kolor: Czarny
  Rozpuszczalnik: Benzyna lakowa
  Usuwanie: Benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające
 • NOXUDOL SPRAY 700 PROFILE 500ML

  44,50 zł
  Zastosowanie:

  Noxudol 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp.

  Sposób użycia:

  Profile zamknięte pojazdów zabezpiecza się metoda ML ( z wysokim lub niskim ciśnieniem). Inne elementy można pokrywać przez natryskiwanie, malowanie lub zanurzanie.
 • NOXUDOL SPRAY 750 PROFILE 500ML

  33,50 zł
  NOXUDOL 750 to najwyższej jakości preparat na bazie wosków, olejów mineralnych, rozpuszczalników i inhibitorów korozji o niskim napięciu powierzchniowym, przeznaczony do konserwacji profili zamkniętych, zgodnie z metodą ML w pojazdach, również stosowany do zabezpieczenia przedmiotów żelaznych, blach stalowych, masztów, części zapasowych, drutu itd., tworzy skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne (po wyschnięciu tworzy woskową, odporną na wilgoć powłokę) o silnych właściwościach hydrofobowych, wypiera zalegającą wilgoć, świetnie wiąże się z podłożem, co gwarantuje bardzo dobrą trwałość powłoki, można go rozprowadzać stosując natrysk niskociśnieniowy lub wysokociśnieniowy, metodą air-less lub zanurzeniową albo nanosić przy pomocy pędzla, typ powierzchni: woskowa, kolor: jasnobrązowy, rozpuszczalnik: benzyna lakowa lub substancje odtłuszczające, gęstość w 20°C: 830±20 kg/m³, zawartość sucha: 50±2%, grubość filmu: 40-80µm, temperatura aplikacji: 15-25°C
 • NOXUDOL WOSK DO PODWOZIA 248 BURSZTYNOWY 1L

  63,00 zł
  TWARDY ELASTYCZNY WOSK DO PODWOZIA I NA RAMY SAMOCHODÓW

  NOXUDOL 248

  KOLOR BURSZTYNOWY

  NOXUDOL 248 JEST PRODUKTEM WOSKOWYM DO OCHRONY PRZED KOROZJĄ.

  TWORZY PÓŁPRZEŹROCZYSTĄ BURSZTYNOWĄ WOSKOWĄ POWŁOKĘ

  O DUŻEJ TRWAŁOŚCI .

  ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KOROZJĄ W NOWYCH SAMOCHODACH OSOBOWYCH , DOSTAWCZYCH , TERENOWYCH , CIĘŻAROWYCH JAK RÓWNIEŻ W SAMOCHODACH UŻYWANYCH I KLASYKACH ORAZ W SAMOCHODACH ZABYTKOWYCH .

  ŚWIETNY NA RAMY DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH.

  NOXUDOL 248 JEST JEDNO POWŁOKOWYM PREPARATEM ZABEZPIECZAJĄCYM PRZED RDZEWIENIEM , DO OCHRONY ANTYKOROZYJNEJ PODWOZI SAMOCHODOWYCH , RAM , SZCZELIN , SPAWÓW , POŁĄCZEŃ I INNYCH MIEJSC NARAŻONYCH NA KOROZJĘ.
 • MIPA LAKIER AKRYLOWY ODCIEŃ GOTOWY AC RM VWL B9A CENA ZA 1L

  81,21 zł
  Mipa AC 2K jest dwuskładnikową farbą akrylową o jakości MS (Medium Solid). Do wysokiej jakości malowania samochodów osobowych i autobusów. MIPA AC charakteryzuje się doskonałym połyskiem, elastycznością, wytrzymałością oraz odpornością na benzynę i oleje. Utrzymuje atrakcyjny, dekoracyjny wygląd samochodu. Posiada wysoką odporność na odwracanie koloru (blaknięcie). Farba ma dobrą siłę krycia i nie wymaga dużej ilości rozpuszczalnika. Łatwy w aplikacji, szybko schnie. Produkowane w standardowych gotowych odcieniach według katalogów kolorystycznych m.in. ŁADA. Zużycie: 8 – 10 m²/litr. Powierzchnia do zastosowania: Stary lub fabryczny lakier; powierzchnie zagruntowane wypełniaczami 2K/gruntami 2K Mipa.
 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA WOLNOSTOJĄCA 5,5KW

  3 394,80 zł
  Dane techniczne:
  Moc: 5,5 kW
  Ciśnienie: 8 bar
  Wydajność: 0,85 m3/min | 51 m3/h
  Waga: 180 kg
  Głośność: 68 bB
  Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość: 920 x 650 x 865 mm
  WALTER Sprężarka śrubowa wolnostojąca SK 5,5 P 8 bar
  Sprężarki śrubowe to rodzaj sprężarek, które wykorzystują dwie wirujące śruby do sprężania powietrza.
  Sprężarki śrubowe WALTER KOMPRESSORTECHNIK są projektowane i produkowane do pracy w warunkach przemysłowych.
  Urządzenia te przeznaczone są dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, gdzie ważna jest niezawodność i niski koszt produkcji sprężonego powietrza.
  Nasze sprężarki dostępne są w wersji wolnostojącej lub puszkowej z możliwością zabudowy osuszaczy sprężonego powietrza.
 • BRAYT APLIKATOR DO SKÓR JEANS 135MM

  23,00 zł
  Produkt przeznaczony do eliminacji lub ograniczenia efektu skórki pomarańczowej na powierzchni, bez konieczności szlifowania na mokro (porównywalnie do papieru ściernego P2000). Nie powoduje matowienia i zamglenia. Do użytku profesjonalnego wyłącznie za pomocą polerki rotacyjnej.
 • BRAYT APLIKAOR DO SKÓR SZTRUKS 135MM

  23,00 zł
  Aplikator przeznaczony do usunięcia lub zmniejszenia efektu skórki pomarańczowej bez konieczności szlifowania powierzchni na mokro (porównywalny z papierem ściernym P3000).
 • MERCATOR RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE XL - 100 SZT

  63,31 zł
  Mercator ideall® nitrile moto to rękawice zdecydowanie grubsze od standardowych, a ponadto dłuższe – mierzą ponad 30 cm. Posiadają teksturę na całej powierzchni – pewny chwyt i wygodę nawet w środowisku tłustym lub mokrym. Polimeryzowana wewnętrzna warstwa rękawic pozwala założyć je nawet na wilgotne dłonie.

  ideall® nitrile moto to rękawice polecane osobom, które potrzebują maksymalnego komfortu pracy, a równocześnie dużej wrażliwości dotykowej.
 • MERCATOR RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE L - 100 SZT

  63,31 zł
  Mercator ideall® nitrile moto to rękawice zdecydowanie grubsze od standardowych, a ponadto dłuższe – mierzą ponad 30 cm. Posiadają teksturę na całej powierzchni – pewny chwyt i wygodę nawet w środowisku tłustym lub mokrym. Polimeryzowana wewnętrzna warstwa rękawic pozwala założyć je nawet na wilgotne dłonie.

  ideall® nitrile moto to rękawice polecane osobom, które potrzebują maksymalnego komfortu pracy, a równocześnie dużej wrażliwości dotykowej.
 • RĘKAWICE GOGRIP ORANGE XL 50 SZT

  31,60 zł
  Nitrylowa rękawica premium wyróżniająca się unikalną jakością doskonale sprawdzi się w pracy trudnych warunkach. Jej wyjątkowy odcień jest doskonale widoczny, co zdecydowanie ułatwi pracę. Gdy liczy się pewny chwyt i precyzja, a swoboda ruchów nie jest niczym ograniczona, jeśli ważna jest dla Ciebie odporność na wirusy, grzyby i bakterie – nitrylowa rękawica MERCATOR gogrip orange jest stworzona z myślą o Tobie.
 • RĘKAWICE GOGRIP ORANGE L 50 SZT

  28,95 zł
  Nitrylowa rękawica premium wyróżniająca się unikalną jakością doskonale sprawdzi się w pracy trudnych warunkach. Jej wyjątkowy odcień jest doskonale widoczny, co zdecydowanie ułatwi pracę. Gdy liczy się pewny chwyt i precyzja, a swoboda ruchów nie jest niczym ograniczona, jeśli ważna jest dla Ciebie odporność na wirusy, grzyby i bakterie – nitrylowa rękawica MERCATOR gogrip orange jest stworzona z myślą o Tobie.
 • RĘKAWICE GOGRIP CZARNE XL 50 SZT

  27,49 zł
  Gdy szukasz nitrylowej rękawicy premium do pracy w trudnym środowisku, gdy liczy się pewny chwyt i precyzja, a swoboda ruchów nie jest niczym ograniczona, jeśli ważna jest dla Ciebie odporność na wirusy, grzyby i bakterie – nitrylowa rękawica MERCATOR gogrip black jest stworzona z myślą o Tobie.
 • SIKA MASA USZCZELNIAJĄCA 221 CZARNA 300 ML

  35,91 zł
  Sikaflex®-221 jest wysokiej jakości, uniwersalną w zastosowaniach, silnie przylegającą, elastyczną jednoskładnikową, poliuretanową masą uszczelniającą. Pod wpływem wilgoci z otoczenia utwardzającą się do postaci elastomeru. Nadaje się do wykonywania trwałych elastycznych uszczelnień.