POLERKI

Aktywne filtry

 • FLEX POLERKA PE 14-2 150

  2 425,00 zł
  Flex PE-14-2 150 to najbardziej zaawansowany sprzęt polerski dla profesjonalistów spośród dostępnych obecnie na rynku.
  Ergonomiczna budowa, cicha praca, doskonałe wyważenie, mała waga 2.2kg, system chłodzenia oraz optymalny zakres prędkości 340-2100 obr/min to tylko kilka z zalet tego modelu.
  Dzięki systemowi chłodzenia silnik oraz przekładnia nie przegrzewają się nawet przy długotrwałej pracy.
  Dobrze wyprofilowana, ogumowana głowica maszyny zapewnia komfort pracy dla osób preferujących trzymanie ręki prowadzącej maszynę na głowicy. Dodatkową innowacją jest umiejscowienie blokady wrzeciona na korpusie maszyny. Zapobiega to przypadkowemu zablokowaniu wrzeciona w trakcie pracy.
  Dla zapewnienia wygody pracy przyciski włącznika, regulacji prędkości oraz blokady pracy ciągłej zgrupowano w jednym rejonie.
  Maszyna wyposażona jest w elektroniczną regulację prędkości i utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem. W zestawie z maszyną dołączony jest boczny uchwyt prowadzący.
 • ADBL ROLLER R125-01 POLERKA

  571,46 zł
  ADBL Roller R125-01 to maszyna rotacyjna stworzona do najcięższych prac.
  Wprawny operator będzie w stanie przeprowadzić pełną korektę lakieru od usuwania głębokich rys przez polerowanie, aż po idealne wykończenie lakieru.
  Specjalnie dobrany silnik elektryczny o dużej mocy 1150W oraz przekładnia przenosząca ogromny moment obrotowy, pozwalają na trudną, wielogodzinną pracę z najbardziej wymagającymi lakierami.
  Dodatkowo, system soft start, elektroniczna stabilizacja obrotów, specjalnie zaprojektowana głowa urządzenia oraz 5-metrowy, elastyczny przewód zasilający czynią ADBL Roller R125-01 przewidywalną, komfortową i cichą podczas użytkowania
 • RUPES POLERKA ELEKTRYCZNA LH 18 ENS NR.FABR

  1 690,00 zł
  Całkowicie nowa konstrukcja polerki LH 18ENS, zwarta budowa oraz mały ciężar odzwierciedla techniczne możliwości konstruktorów firmy RUPES. Podwójna redukcja mechaniczna oraz duża moc silnika umożliwia pracę przy małych prędkościach z dużym momentem obrotowym. Nowy ergonomiczny uchwyt do wygodnego i bezpiecznego trzymania podczas pracy. Wielofunkcyjny układ elektroniczny zapewnia łagodny start oraz kontrolę obrotów.

  Cechy:
  nowy ergonomiczny uchwyt z przodu zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę
  miękki start
  uchwyt boczny dwustronny prawy - lewy
  podwójna redukcja biegów
  elektroniczna kontrola prędkości
  części elektryczne izolowane specjalnymi żywicami dla lepszej ochrony i dłuższej żywotności narzędzia

  Zastosowanie:
  polerowanie różnorodnych powierzchni: lakier samochodowy, panele drewniane
  woskowanie
 • RUPES POLERKA ELEKTRYCZNA LHR 15 ES 230V S/N 221101855P

  1 830,00 zł
  RUPES LHR 15 Mark III to trzecia generacja profesjonalnej polerki elektrycznej, wibracyjno-rotacyjnej z serii Big Foot, z optymalnym skokiem 15mm, która świetnie sobie radzi podczas polerowania wszystkich powierzchni, usuwania wtrąceń i hologramów.
 • FLEX POLERKA XFE 7-12 80mm

  1 788,05 zł
  VR-mikroprocesorowa elektronika: ze stabilizacją prędkości obrotowej za pomocą prądnicy tachometrycznej, powolnym rozruchem, regulatorem prędkości, blokadą przed ponownym rozruchem po przerwie w zasilaniu prądem, zabezpieczeniem przeciążeniowym, kontrolą temperatury i ustawieniem wstępnym prędkości obrotowej Napęd ze sprzęgłem jednokierunkowym do obszaru wykończenia bez efektu holograficznego 12 mm skok talerza dla uzyskania wysokiej skuteczności Włącznik z powolnym rozruchem i przycisk blokady do kontynuowania operacji Ze specjalnym wytłumionym talerzem na rzep do polerowania. Wysoki spokojny bieg dzięki przeciwwadze Zoptymalizowane prowadzenie strumienia powietrza zapewnia możliwie najlepsze chłodzenie silnika i przekładni. Strumień powietrza nie jest kierowany w stronę użytkownika Płaska głowica przekładni redukuje odległość do płaszczyzny. Umożliwia to pewne i bezpieczne prowadzenie urządzenia w każdej pozycji Rękojeść: ergonomicznie uformowana z powierzchnią SoftGrip. Urządzenie daje się prowadzić bardzo precyzyjne i leży w ręku zawsze dobrze, bezpiecznie i pewnie Ponieważ powstawanie ciepła na powierzchni jest niewielkie, idealnie nadaje się do lakierów wrażliwych na zmianę temperatury.