FARBY I LAKIERY PRZEMYSŁOWE

Aktywne filtry

 • POLRUST FARBA NA RDZĘ 0,7 L

  33,47 zł
  Szukasz środka, który zabezpieczy metalowe powierzchnie przed korozją? Polrust Pożeracz Rdzy to ekologiczny grunt przeznaczony do powierzchni stalowych i żeliwnych. Produkt ten charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami – może być nakładany bezpośrednio na podłoża niedokładnie oczyszczone z korozji. Za sprawą wysokiej jakości składników głęboko penetruje powierzchnię, przenikając przez porowatą strukturę rdzy.

  Grunty z serii Polrusttworzą doskonałej jakości podkład pod farby nawierzchniowe. Środki te są zalecane do miejsc, w których ze względów technicznych bądź ekonomicznych nie ma możliwości dokładnie oczyścić podłoża z rdzy.
  Pożeracz rdzy marki Maleximjest polecany do malowania siatek, ogrodzeń, bram, barierek, rur, grzejników i blach. W połączeniu z nawierzchniowymi farbami chlorokauczukowymi, poliwinylowymi, akrylowymi i chemoutwardzalnymi produkt wykazuje podwyższoną odporność korozyjną.
 • MIPA MIPATHERM LAKIER SPECJALNY DO 800 C SREBRNY 0,75L

  79,62 zł
  MIPA MIPATHERM LAKIER SPECJALNY DO 800 C SREBRNY to Środek antykorozyjny na bazie żywicy silikonowej, odporny na wysokie temperatury do 800°C, do zastosowania na rurach wydechowych, grillach, piecach itp. Wydajność: 8 -10 m2/ l. Produkt gotowy do natrysku.