INNE

Aktywne filtry

 • BOLL SPRAY ODRDZEWIACZ RUST SHOCK 400 ML

  18,50 zł
  BOLL odrdzewiacz RUST SHOCK 400 ml SPRAY
  MARKA: BOLL

  NAZWA: ODRDZEWIACZ RUST SHOCK

  INDEKS: 0010266

  SPOSÓB APLIKACJI: SPRAY

  POJEMNOŚĆ: 400ML

  BOLL odrdzewiacz RUST SHOCK -40C ZAMRAŻA ODKRĘCA
  OPIS:
  Odrdzewiacz RUST SHOCK jest specjalnym środkiem ułatwiającym odkręcanie zardzewiałych śrub i nakrętek, świec zapłonowych, itp. W wyniku natychmiastowego schłodzenia powierzchni do -40 C tworzy mikro-pęknięcia w strukturze rdzy powstałej na powierzchni metalu. Zawarty w nim wysokogatunkowy olej mineralny z dodatkiem grafitu o doskonałych właściwościach penetrujących powoduje, że powierzchnia jest nasmarowana i zabezpieczona przed działaniem czynników mechanicznych i atmosferycznych. Dzięki swoim właściwościom środek ten oczyszcza i konserwuje łańcuchy, układy hamulcowe, utrudnia ponowne tworzenie się rdzy. Działa szybko i skutecznie.
 • K2 PŁYN DO CHŁODNIC KULER-35C 5L ZIELONY

  29,61 zł
  To nowoczesny, a zarazem uniwersalny, gotowy do użycia płyn chłodniczy, cechujący się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi nagrodzony złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Brukseli, Genewie i Seulu.
  ZAPEWNIA OPTYMALNĄ TEMPERATURĘ PRACY
  Specjalnie opracowana receptura latem chroni silnik przed przegrzaniem, a zimą przed zamarzaniem.
  PEŁNA OCHRONA SILNIKA PRZEZ 5 LAT lub 250 tys. km
  Doskonały pakiet inhibitorów złożony z kwasów karboksylowych z dodatkiem specjalnych inhibitorów korozji i środków antypiennych zabezpiecza silnik. Zapewnia pełną ochronę silnika przez 5 lat lub 250 tys. kilometrów, także gdy mieszamy go z innymi płynami o przedłużonej żywotności.
 • MOTIP SPRAY 90102 DO PASKÓW KLINOWYCH 500 ML

  19,35 zł
  Preparat MOTIP 090102 do smarowania, renowacji i ochrony pasków klinowych w samochodach, ciężarówkach, autobusach i silnikach okrętowych. Odpowiedni także do pasów w sprzęcie rolniczym, w urządzeniach klimatyzacyjnych i napędach pasowych stosowanych w przemyśle. Produkt ten jest stosowany do pasów klinowych i płaskich wykonanych z gumy, skóry lub tkaniny. Jest on szczególnie przydatny do wszystkich rodzajów pasów transmisyjnych.
  Preparat zabezpiecza paski przed ślizganiem się - redukuje uciążliwe odgłosy piszczenia paska klinowego. Środek ten zwiększa siłę ciągu paska i opóźnia jego zużycie. Środek do ochrony pasków klinowych łączy działanie oleju z właściwościami smaru.Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki. Dodatkowa przedłużana dysza o długości 10 centymetrów umożliwia precyzyjne nanoszenie preparatu. Sposób użycia. Wyłączyć silnik napędzający mechanizm. Nałożyć środek równomierną, cienką warstwą na pasie w miejscu kontaktu z kołem napędzającym. Uruchomić silnik bez obciążenia aby zapewnić równomierne rozprowadzenie produktu.
 • MOTIP SPRAY 90103 PRZECIW KUNOM 500 ML

  37,79 zł
  Przezroczysty spray o doskonałej przyczepności, który zapobiega uszkodzeniu kabli i przewodów przez kuny. Ze względu na lepką powłokę ochronną, którą tworzy, kuna unika powierzchni nim spryskanych.
 • BOLL SPRAY ODŚWIEŻACZ KLIMATYZACJI 200ML

  33,00 zł
  Specjalny środek odświeżający układ klimatyzacji w pojazdach samochodowych. Usuwa powstające w układzie bakterie, roztocza i grzyby eliminując w ten sposób nieprzyjemny zapach występujący podczas pracy układu wentylacyjnego. Produkt o konsystencji pianki oraz świeżym, cytrynowym zapachu. Dołączona końcówka o długości 60 cm umożliwia dokładną aplikację.
 • BOLL SPRAY KONTAKT 400 ML

  22,25 zł
  Środek do czyszczenia i odtłuszczania świec zapłonowych, przerywaczy jak i wszystkich innych części elektrycznych. Ułatwia zapłon i wspomaga działanie instalacji elektrycznej. Zapobiega stratom napięcia.
 • BOLL SPRAY MIEDŹ 400 ML

  28,50 zł
  Wysokotemperaturowy smar z dodatkiem miedzi redukujący tarcie części metalowych, chroniący łożyska, skorodowane nakrętki i śruby nawet w ekstremalnych warunkach. Odporny na działanie wody również w bardzo wysokiej temperaturze. Zakres stosowania od -40°C do + 1100°C.
 • BOLL SPRAY SILIKON 400 ML

  19,59 zł
  Służy do smarowania zamków w drzwiach, uszczelek gumowych, łańcuchów, zawiasów itp. Doskonale nadaje się do ochrony części gumowych przed wysychaniem, zamarzaniem i zlepianiem się. Powoduje elastyczność tych części. Odporny jest na działanie wysokich i niskich temperatur oraz wody.
 • BOLL SPRAY SMAR BIAŁY 400 ML

  18,28 zł
  Środek przeznaczony do ochrony elementów narażonych na szczególnie duże obciążenia. Chroni części ruchome, prowadnice a także łożyska, trzpienie i bieguny akumulatora. Działa jako środek minimalizujący tarcie, izolujący i konserwujący. Zakres stosowania od -20°C do + 150°