WYPOSAŻENIE MALARSKIE

WYPOSAŻENIE MALARSKIE

Aktywne filtry

 • WOOSTER KUWETA BIG BEN BR412-21 57X43,5

  77,90 zł
  Duża kuweta BIG BEN do wałków z tej samej serii. Mieści w sobie 3,78L farby, dzięki czemu pozwala spokojnie bez dolewania pomalować ok. 80m2. Wykonana jest ze specjalnego plastiku do którego nie przyczepia się farba. Jest bardzo wytrzymała i prosta w eksploatacji
 • WOOSTER WAŁEK R232 230X6 9 1/4

  20,00 zł
  Opatentowana, ciemnoszara, odporna na zrzucanie tkanina do wszystkich epoksydów i uretanów Świetny odbiór, uwolnienie i przepływ dla szybkich rezultatów Zielony rdzeń polipropylenowy o podwójnej grubości jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie (długość 4 cali ma przezroczysty, jednowarstwowy rdzeń polipropylenowy) Opatentowana, ciemnoszara, odporna na zrzucanie tkanina do wszystkich epoksydów i uretanów Świetny odbiór, uwolnienie i przepływ dla szybkich rezultatów Zielony rdzeń polipropylenowy o podwójnej grubości jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie (długość 4 cali ma przezroczysty, jednowarstwowy rdzeń polipropylenowy)
 • WOOSTER UCHWYT DO WAŁKA BR045 BIG BEN 46 CM

  104,00 zł
  Fenomenalna profesjonalna duża rączka malarska firmy Wooster. Bardzo precyzyjne wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Stworzona przez profesjonalistów do malowania dużych powierzchni. Zastosowanie rączki Big Ben z dużymi wałkami przyśpiesza pracę dwukrotnie eliminując ślady łączenia poprzez równomierny docisk wałka do malowanego podłoża.

  Pasuje z systemem Sherlock GT , oznacza to szybkie podłączenie kija za pomocą "kliku" rączka posiada również system wkręcania co czyni ją jeszcze bardziej precyzyjną i użyteczną w malowaniu!.
 • PĘDZEL KALORYFEROWY 50

  4,21 zł
  - uchwyt drewniany,
  - metalowa skuwka
  - włosie naturalne- przeznaczony do farb olejnych, lakierów, emulsji

  Pędzel kaloryferowy to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowę cieńszy od pędzla angielskiego dzięki czemu jest stosowany do malowania mało dostępnych elementów w szczególności zagłębień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest większa precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych.
 • PĘDZEL LONG POLAR BEAR 16

  17,58 zł
  To najwyższej jakości pędzelek detailingowy stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  Świetnie nadaje się do czyszczenia mocno zabrudzonych zakamarków i trudno dostępnych miejsc.
  Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz aut.
  Włosie pędzla jest bardzo delikatne oraz charakteryzuje się największą gęstością wśród pędzli dostępnych na rynku.
  Jednocześnie włosie to jest bardzo wytrzymałe mechanicznie i odporne na mocną chemię.
  Skuwka i rączka plastikowa, lakierowana, bezpieczna dla czyszczonych elementów.
 • PĘDZEL KALORYFEROWY 36

  3,31 zł
  - uchwyt drewniany,

  - metalowa skuwka

  - włosie naturalne- przeznaczony do farb olejnych, lakierów, emulsji  Pędzel kaloryferowy to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowę cieńszy od pędzla angielskiego dzięki czemu jest stosowany do malowania mało dostępnych elementów w szczególności zagłębień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest większa precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych.
 • PĘDZEL BARIBAL 18 40 mm A172

  21,00 zł
  Pędzelek przeznaczony do czyszczenia detali zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Wysokiej jakości włosie oraz brak metalowych elementów sprawia, że jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

  Właściwości :
  ergonomiczna rękojeść z uchwytem do zawieszenia
  rączka i skuwka wykonane są z plastiku
  delikatne włosie odporne chemicznie
  duża wytrzymałość materiałów
  można stosować na zewnątrz i wewnątrz pojazdu
  średnica 40 mm
 • PROTECTOR ZESTAW WAŁÓW DO APLIKACJI

  22,00 zł
  W zestawie :
  - 2x wałek 11 cm
  - uchwyt do wałka
  - kuweta