LAKIERY BAZOWE

Aktywne filtry

 • MIPA WBC BEISPRITZLACK 1L

  130,00 zł
  MIPA WBC BEISPRITZLACK to dodatek do cieniowania lakierów wodnych Mipa WBC. Możliwa jest również jego aplikacja na naprawiane miejsce (podkład wypełniający). W szczególności w przypadku srebrnych odcieni można wyrównać w ten sposób niewielkie zarysowania. Po wyschnięciu produkt jest absolutnie przezroczysty i gwarantuje równomierne przejścia. W przypadku srebrnych odcieni bardzo dobrze można ocenić odcień i flop w stosunku do pojazd.
 • MIPA VICROM LAKIER SPECJALNY BC

  289,00 zł
  MIPA VICROM LAKIER SPECJALNY BC to 2-warstwowy lakier bazowy do uzyskania efektu zbliżonego do wypolerowanego aluminium. Przeznaczony do lakierowania felg, listew i innych elementów zabudowy. Możliwa jest również aplikacja całościowa na samochody osobowe i motocykle. Aby zagwarantować zabezpieczenie powłoki przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV, należy pokryć bazę wodną lakierem bezbarwnym Mipa 2K w jakości HS.
 • MIPA VICROM MIRROR GLAZE LAKIER SPECJALNY BC

  243,00 zł
  MIPA VICROM MIRROR GLAZE LAKIER SPECJALNY BC to 2-warstwowy lakier bazowy do uzyskania efektu zbliżonego do „odbicia zwierciadlanego”. Przeznaczony do lakierowania felg, listew i innych elementów zabudowy. Aby zagwarantować zabezpieczenie powłoki przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV, należy pokryć lakier Vicrom mirror glaze lakierem bezbarwnym Mipa 2K na bazie rozpuszczalnikowej.