ROZCIEŃCZALNIKI ZMYWACZE DODATKI

Aktywne filtry

 • NOVOL ROZCIEŃCZALNIK DO EPOXYDU THIN 860 1L.

  27,00 zł
  Rozcieńczalnik THIN 860 opracowany przez firmę NOVOL dedykowany jest typowo do produktów epoksydowych. Umożliwia on rozcieńczanie podkładu epoksydowego, do którego nie wolno stosować innych rodzajów rozcieńczalników. Jest też jedynym właściwym rozcieńczalnikiem służącym do mycia narzędzi po wyrobach epoksydowych.
  Rozcieńczalnik należy stosować zgodnie z proporcjami podanymi dla poszczególnych produktów epoksydowych. Nie stosować zamiennie ani z rozcieńczalnikiem akrylowym ani bazowym ze względu na zupełną odmienność chemiczną.
 • STANDOX SILISTOP 1L

  154,45 zł
  Silistop - " Antysylikon " - Standox op. - 1L Środek zapobiegający powstawaniu kraterów sylikonowych do lakierów akrylowych Wskazówki techniczne: Stosować tylko w przypadku powstawania kraterów sylikonowych. Proporcje mieszania : 1 nakrętka (25ml) na...
 • NOVOL ROZPUSZCZALNIK INDUSTRIAL EPOXYDOWY THIN 60 5L cena za 1 l

  22,50 zł
  Rozcieńczalnik Thin 60 to rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych lini industrial. Do stosowania przy wymalowaniach przemysłowych zarówno do podkładów jak i lakierów nawierzchniowych.

  CENA ZA 1 L
 • ROSNER DD INDUSTRIE VERDUNNUNG ROZPUSZCZALNIK 5L

  29,00 zł
  Rozcieńczalnik przemysłowy Rosner to uniwersalny rozcieńczalnik do farb 2K PUR.
 • MIPA ROZCIEŃCZALNIK AKRYLOWY 6 L Cena za 1 L

  23,90 zł
  Wysokiej jakości, wysoko lotny Specjalny rozcieńczalnik do dostępnych w handlu farb akrylowych na bazie rozpuszczalnika, służący do regulowania lepkości nanoszenia pędzlem i nanoszenia metodą natryskowa. Szybko schnący i nadające się do ponownego pokrycia. Należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta farby.
 • BOLL ZMYWACZ SILIKONOWY 1L

  22,00 zł
  Zmywacz silikonu jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam, smoły, asfaltu, środków do konserwacji podwozia, zabrudzeń oraz rozpuszczania sztucznych żywic.

  Sposób użycia:
  Tłustą lub zabrudzoną powierzchnię przetrzeć w jednym kierunku używając jednorazowego ręcznika papierowego nasączonego zmywaczem silikonu. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po odtłuszczeniu powierzchni pozostałość zmywacza odparowuje.
 • BOLL SPRAY ZMYWACZ UNI ODTŁUSZCZACZ 400ML

  14,90 zł
  Jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam i zabrudzeń ze smoły, asfaltu, żywic syntetycznych z takich powierzchni jak metal, szkło, tworzywa sztuczne, tkaniny, płytki ceramiczne itp. Niezbędny przy pracach domowych podczas odtłuszczania powierzchni np. przed malowaniem, lub klejeniem taśm.
  Sposób użycia:
  Tłustą lub zabrudzoną powierzchnię przetrzeć w jednym kierunku używając jednorazowego ręcznika papierowego lub czystej szmatki nasączonej zmywaczem. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po odtłuszczeniu powierzchni pozostałość zmywacza odparowuje.
 • SEA LINE ROZPUSZCZALNIK POLIURETANOWY DO NATRYSKU

  50,00 zł
  Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych (SPRAY THINNER) to rozcieńczalnik do aplikacji natryskowej farb i lakierów poliuretanowych, zapewniający właściwe parametry farby jak:

  rozlewność
  czas pracy
  tiksotropię (brak ściekania z pionowych powierzchni)
  szybkość schnięcia
  Stosowanie odpowiedniego, dedykowanego przez producenta rozcieńczalnika to nie tylko odpowiednie parametry techniczne aplikacji. Użyty do rozcieńczenia farby podczas aplikacji inny rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych, zawierając inne związki chemiczne, w zasadniczy sposób zmieni strukturę wiązań chemicznych, zmieniając jednocześnie efekt finalny uzyskany przez użycie farb lub lakierów poliuretanowych Sea-Line® .

  Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych jest mieszaniną odpowiednio dobranych rozpuszczalników, a jego użycie pozwala uzyskać wyrób o ściśle określonych parametrach. Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych (SPRAY THINNER) zapewnia odpowiednie nanoszenie i wysychanie. Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych zapewnia zachowanie bardzo ważnych właściwości i parametrów aplikacji jak rozlewność, czas pracy, szybkość schnięcia.
 • SEA LINE ZMYWACZ CLEANER 1L

  29,90 zł
  Zmywacz jest niezastąpionym produktem do odtłuszczenia powierzchni przygotowywanej do malowania. Zmywacz (Cleaner) jest mieszanką rozpuszczalników organicznych, umożliwiająca szybkie i skuteczne oczyszczenie powierzchni z różnych zanieczyszczeń, również tłuszczów, olejów, silikonów, soli, itp. Działanie zmywacza polega na chemicznym rozpuszczeniu wszystkich możliwych zanieczyszczeń. Następnie mechaniczne zbieramy za pomocą ręcznika lub szmatki rozpuszczone chemicznie przez zmywacz zanieczyszczenia. Zastosowanie zmywacza pozwala uniknąć takich wad lakierniczych jak oczka czy małe kratery.

  Dobrej jakości zmywacz charakteryzuje się czasem odparowania dostosowanym do możliwie najlepszego wykorzystania naniesionego środka czyszczącego.
 • SEA LINE ROZP. POLIURETANOWY PĘDZEL/ WAŁEK 1L

  55,00 zł
  Rozcieńczalnik farb poliuretanowych (BRUSH / ROLL THINNER) przeznaczony jest do aplikacji pędzlem lub wałkiem farb i lakierów poliuretanowych,
  zapewniający właściwe parametry farby jak:

  - rozlewność
  - czas pracy
  - tiksotropię (brak ściekania z pionowych powierzchni)
  - szybkość schnięcia
  Stosowanie odpowiedniego, dedykowanego przez producenta rozcieńczalnika to nie tylko odpowiednie parametry techniczne aplikacji. Użyty do rozcieńczenia farby podczas aplikacji inny rozcieńczalnik farb poliuretanowych, zawierając inne związki chemiczne, w zasadniczy sposób zmieni strukturę wiązań chemicznych, zmieniając jednocześnie efekt finalny uzyskany przez użycie farb lub lakierów poliuretanowych Sea-Line® .
 • POLFILL ZMYWACZ ANTYSILIKON 1L

  21,99 zł
  Środek przeznaczony do szybkiego odtłuszczania różnych powierzchni po silikonach lub woskach. Jego stosowanie zapobiega powstawaniu wad powłok lakierniczych w postaci tzw. oczek czy kraterów. Przeznaczony do stosowania na powierzchnie stalowe i aluminiowe, wykonane z stali ocynkowanej i nierdzewnej, stare warstwy lakiernicze, tworzywa sztuczne, podkłady oraz szpachlówki poliestrowe. Produkt gotowy do użytku.
 • NOVOL ROZPUSZCZALNIK DO SZPACH.NATRYSKOWEJ THIN 880 0,5 L

  13,50 zł
  Bardzo szybko parujący rozcieńczalnik przeznaczony do stosowania ze szpachlówką natryskową SPRAY.
  Można zastosować do rozrabiania szpachlówek wypełniających.
  Zapewnia prawidłową aplikację i wysychanie szpachlówki.
  Rozcieńczalnik THIN 880 NOVOL jest rozcieńczalnikiem przeznaczony do szpachlówki natryskowej w produktach branży samochodowej, ale również jego skład chemiczny decyduje o tym, że doskonale nadaje się jako preparat do czyszczenia narzędzi oraz powierzchni z nieutwardzonych klejów i szpachli na bazie żywic poliestrowych.
  Ułatwia utrzymanie narzędzi w dobrym stanie, sam nie oddziałując negatywnie na nie.
 • NOVOL ROZCIEŃCZALNIK AKRYLOWY STANDARDOWY 850 0,5L

  18,00 zł
  Rozcieńczalnik akrylowy Novol 850 Standard w opakowaniu o pojemności 500 ml, to nowoczesna mieszanka rozcieńczalników organicznych, przystosowana do rozcieńczania wszystkich podkładów i lakierów akrylowych.
 • CLASSIC CAR ROZPUSZCZALNIK AKRYLOWY 1L

  34,00 zł
  Przeznaczony do podkładu Acrylic Filler i emalii Polycoat Protect oraz lakieru Premium CSR Clearcoat – odpowiedzialny za prawidłowe reakcje utwardzania oraz dobór lepkości natryskowej produktów.
 • NOVOL ROZCIEŃCZALNIK DO AKRYLU 850 1L

  27,00 zł
  Mieszanka rozcieńczalników organicznych, przystosowana do rozcieńczania wszystkich podkładów i lakierów akrylowych. Występuje w trzech wersjach: szybkiej, normalnej i wolnej, co pozwala dobrać odpowiedni wariant rozcieńczalnika w zależności od temperatury pracy i wielkości naprawy.
 • CHALL CL 705 ROZPUSZCZALNIK SZYBKI 5L Cena za 1 L

  29,61 zł
  Szybki rozcieńczalnik dedykowany do lakierów bazowych Challenger jak i do podkładów CL4200 (5% - 10%), CL4500 (10-15%) oraz CL4000.

  Sprzedawany w opakowaniu 1l i 5l.
 • CHALL CL ROZPUSZCZALNIK MEDIUM 710 5 l Cena za 1 L

  24,00 zł
  Rozcieńczalnik średni CL710 Reducer Medium marki Challenger przeznaczony do stosowania z lakierami bazowymi oraz podkładami CL4200 – 5%-10%, CL4500- 10-%-15% oraz CL4000.
 • MIPA ZMYWACZ SILIKONU 5 L Cena za 1 L

  25,28 zł
  MIPA ZMYWACZ SILIKONU jest środkiem czyszczącym i odtłuszczającym pozbawionym węglowodoru chlorowanego przeznaczonym do zastosowania na wszystkich podłożach metalicznych i polimerycznych. Nanosić pędzlem, szczotką, szmatką, gąbką lub natryskiwać.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK STABILIZUJĄCY 5 L Cena za 1 L

  46,30 zł
  MIPA ROZPUSZCZALNIK STABILIZUJĄCY specjalny do 2-warstwowych lakierów bazowych Mipa BC służący do bardzo dokładnego rozmieszczania pigmentów metalicznych i z efektem. Eliminuje efekt powstawania tzw. chmurek lakierniczych.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK DO BAZY 5 L Cena za 1 L

  38,00 zł
  MIPA ROZPUSZCZALNIK DO BAZY Mieszanka rozpuszczalników organicznych do rozcieńczania lakierów bazowych Mipa BC. Zastosowanie i stosunek mieszania zgodnie z kartą techniczną lakieru bazowego.
 • MIPA ANTYSILIKON 1 L

  114,00 zł
  MIPA ANTYSILIKON-Zusatz zapobiega powstawaniu defektów lakieru, odchodzeniu lakieru od podłoża w przypadku, gdy podłoże zawiera silikon, wosk i tłuszcz. Do zastosowania z lakierami 2K (OC/AC/PUR) i lakierami syntetycznymi Mipa.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK 2K DO CIENIOWANIA 1L

  53,00 zł
  Mipa 2K-Löser jest specjalną mieszanką rozpuszczalników do rozpuszczania mgiełki lakierniczej osadzającej się na krawędziach zewnętrznych wykonywanych zaprawek lakierniczych lub przy częściowym lakierowaniu elementów.
 • MC ROZPUSZCZALNIK UNIWERSALNY 1L

  23,30 zł
  Rozcieńczalnik uniwersalny MC to specjalna mieszanina rozpuszczalników organicznych służąca do rozcieńczania lakierów akrylowych, poliuretanowych i bazowych. Jest rozcieńczalnikiem w pełni kompatybilnym ze wszystkimi lakierami na naszym rynku.
 • MC ROZPUSZCZALNIK AKRYLOWY

  22,30 zł
  Rozcieńczalnik akrylowy MC to mieszanina odpowiednio dobranych rozpuszczalników organicznych służących do rozcieńczania
  wysokojakościowych lakierów akrylowych i poliuretanowych.
  ZASTOSOWANIE:
  - barwne lakiery akrylowe i poliuretanowe
  - lakiery bezbarwne akrylowe i poliuretanowe.
  - podkłady akrylowe 2 komp. i 1 komp.