ROZCIEŃCZALNIKI ZMYWACZE DODATKI

Aktywne filtry

 • MIPA ROZPUSZCZALNIK EPOXYDOWY EP 1 L

  41,97 zł
  MIPA ROZPUSZCZALNIK EPOXYDOWY EP do systemów epoksydowych.
 • MC ROZPUSZCZALNIK BAZOWY

  23,00 zł
  Rozcieńczalnik bazowy MC to mieszanina odpowiednio dobranych rozpuszczalników organicznych, służących do rozcieńczenia lakierów bazowych, perłowych i metalicznych.
  Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi bazami na naszym rynku. Specjalnie dobrane rozpuszczalniki pozwalają na doskonałe nałożenie warstwy lakieru na powierzchnię i ułożenie się płytek aluminium przed jego odparowaniem
 • SEA LINE ROZP. POLIURETANOWY PĘDZEL/ WAŁEK 1L

  48,00 zł
  Rozcieńczalnik farb poliuretanowych (BRUSH / ROLL THINNER) przeznaczony jest do aplikacji pędzlem lub wałkiem farb i lakierów poliuretanowych,
  zapewniający właściwe parametry farby jak:

  - rozlewność
  - czas pracy
  - tiksotropię (brak ściekania z pionowych powierzchni)
  - szybkość schnięcia
  Stosowanie odpowiedniego, dedykowanego przez producenta rozcieńczalnika to nie tylko odpowiednie parametry techniczne aplikacji. Użyty do rozcieńczenia farby podczas aplikacji inny rozcieńczalnik farb poliuretanowych, zawierając inne związki chemiczne, w zasadniczy sposób zmieni strukturę wiązań chemicznych, zmieniając jednocześnie efekt finalny uzyskany przez użycie farb lub lakierów poliuretanowych Sea-Line® .
 • MIPA ZMYWACZ SILIKONU 1L

  33,26 zł
  MIPA ZMYWACZ SILIKONU jest środkiem czyszczącym i odtłuszczającym pozbawionym węglowodoru chlorowanego przeznaczonym do zastosowania na wszystkich podłożach metalicznych i polimerycznych. Nanosić pędzlem, szczotką, szmatką, gąbką lub natryskiwać.
 • MC ZMYWACZ SILIKONOWY 1L

  21,50 zł
  Zmywacz silikonowy MC to produkt, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia łącznie z tłuszczem i silikonem pozostającym na metalowych i plastikowych powierzchniach. Nie pozostawia białego nalotu.
  Nie posiada nieprzyjemnego zapachu benzyny. Przy przecieraniu i zmywaniu elementów plastikowych, nie wytwarzają się nieprzyjemne zjawiska elektrostatyczne.
 • SEA LINE ZMYWACZ CLEANER 1L

  28,50 zł
  Zmywacz jest niezastąpionym produktem do odtłuszczenia powierzchni przygotowywanej do malowania. Zmywacz (Cleaner) jest mieszanką rozpuszczalników organicznych, umożliwiająca szybkie i skuteczne oczyszczenie powierzchni z różnych zanieczyszczeń, również tłuszczów, olejów, silikonów, soli, itp. Działanie zmywacza polega na chemicznym rozpuszczeniu wszystkich możliwych zanieczyszczeń. Następnie mechaniczne zbieramy za pomocą ręcznika lub szmatki rozpuszczone chemicznie przez zmywacz zanieczyszczenia. Zastosowanie zmywacza pozwala uniknąć takich wad lakierniczych jak oczka czy małe kratery.

  Dobrej jakości zmywacz charakteryzuje się czasem odparowania dostosowanym do możliwie najlepszego wykorzystania naniesionego środka czyszczącego.
 • MIPA SPRAY ROZPUSZCZALNIK DO ZAPRAWEK 400 ML

  35,00 zł
  MIPA SPRAY ROZPUSZCZALNIK DO ZAPRAWEK to Specjalna kompozycja na bazie rozpuszczalnika do rozpuszczania rozpylonego pyłu podczas napraw punktowych lub mieszania. Strefa przejściowa może być łatwo polerowana, aby uzyskać wspaniały połysk.
 • MC ROZPUSZCZALNIK AKRYLOWY

  22,30 zł
  Rozcieńczalnik akrylowy MC to mieszanina odpowiednio dobranych rozpuszczalników organicznych służących do rozcieńczania
  wysokojakościowych lakierów akrylowych i poliuretanowych.
  ZASTOSOWANIE:
  - barwne lakiery akrylowe i poliuretanowe
  - lakiery bezbarwne akrylowe i poliuretanowe.
  - podkłady akrylowe 2 komp. i 1 komp.
 • SEA LINE ROZPUSZCZALNIK POLIURETANOWY DO NATRYSKU

  46,00 zł
  Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych (SPRAY THINNER) to rozcieńczalnik do aplikacji natryskowej farb i lakierów poliuretanowych, zapewniający właściwe parametry farby jak:

  rozlewność
  czas pracy
  tiksotropię (brak ściekania z pionowych powierzchni)
  szybkość schnięcia
  Stosowanie odpowiedniego, dedykowanego przez producenta rozcieńczalnika to nie tylko odpowiednie parametry techniczne aplikacji. Użyty do rozcieńczenia farby podczas aplikacji inny rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych, zawierając inne związki chemiczne, w zasadniczy sposób zmieni strukturę wiązań chemicznych, zmieniając jednocześnie efekt finalny uzyskany przez użycie farb lub lakierów poliuretanowych Sea-Line® .

  Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych jest mieszaniną odpowiednio dobranych rozpuszczalników, a jego użycie pozwala uzyskać wyrób o ściśle określonych parametrach. Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych (SPRAY THINNER) zapewnia odpowiednie nanoszenie i wysychanie. Rozcieńczalnik natryskowy farb poliuretanowych zapewnia zachowanie bardzo ważnych właściwości i parametrów aplikacji jak rozlewność, czas pracy, szybkość schnięcia.
 • MIPA GRIP SUBSTRAT 800g

  21,88 zł
  MIPA GRIP SUBSTRAT 800g to Drobnoziarniste podłoże do powierzchni antypoślizgowych na powłokach podłogowych
 • MC ROZPUSZCZALNIK UNIWERSALNY 1L

  23,30 zł
  Rozcieńczalnik uniwersalny MC to specjalna mieszanina rozpuszczalników organicznych służąca do rozcieńczania lakierów akrylowych, poliuretanowych i bazowych. Jest rozcieńczalnikiem w pełni kompatybilnym ze wszystkimi lakierami na naszym rynku.
 • BOLL SPRAY ZMYWACZ UNI ODTŁUSZCZACZ 400ML

  13,73 zł
  Jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam i zabrudzeń ze smoły, asfaltu, żywic syntetycznych z takich powierzchni jak metal, szkło, tworzywa sztuczne, tkaniny, płytki ceramiczne itp. Niezbędny przy pracach domowych podczas odtłuszczania powierzchni np. przed malowaniem, lub klejeniem taśm.
  Sposób użycia:
  Tłustą lub zabrudzoną powierzchnię przetrzeć w jednym kierunku używając jednorazowego ręcznika papierowego lub czystej szmatki nasączonej zmywaczem. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po odtłuszczeniu powierzchni pozostałość zmywacza odparowuje.
 • MIPA 2K ELASTIC 1 L

  104,00 zł
  MIPA 2K ELASTIC to Dodatkowy środek do zwiększenia elastyczności lakierów MIPA 2K (PUR, OC, AC), Mipa lakierów bezbarwnych, mieszanych w SM 2:1 oraz lakieru Mipa 2K-HS-Express-Klarlack CX 3. Niezbędny podczas lakierowania tworzyw sztucznych podlegających odkształceniom.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK 2K DO CIENIOWANIA 1L

  53,00 zł
  Mipa 2K-Löser jest specjalną mieszanką rozpuszczalników do rozpuszczania mgiełki lakierniczej osadzającej się na krawędziach zewnętrznych wykonywanych zaprawek lakierniczych lub przy częściowym lakierowaniu elementów.
 • BOLL ZMYWACZ SILIKONOWY 1L

  20,00 zł
  Zmywacz silikonu jest środkiem doskonale nadającym się do usuwania wszelkich tłustych plam, smoły, asfaltu, środków do konserwacji podwozia, zabrudzeń oraz rozpuszczania sztucznych żywic.

  Sposób użycia:
  Tłustą lub zabrudzoną powierzchnię przetrzeć w jednym kierunku używając jednorazowego ręcznika papierowego nasączonego zmywaczem silikonu. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po odtłuszczeniu powierzchni pozostałość zmywacza odparowuje.
 • MIPA ZMYWACZ WODNY WBS 5 L cena za 1 L

  20,00 zł
  MIPA ZMYWACZ WODNY WBS to środek odtłuszczający o nieznacznej uciążliwości zapachowej, zgodny z LZO (zawartość rozpuszczalników mniejsza o 20%) na bazie wodnej do zmywania podłoży metalowych, z tworzywa sztucznego, podłoży zagruntowanych oraz przeszlifowanych starych powłok lakierniczych. Produkt należy aplikować pędzlem, szczotką, ścierką, gąbką lub poprzez natrysk. Po aplikacji usunąć nadmiar zmywacza z powierzchni czystą, suchą ścierką.
 • MIPA ANTYSILIKON 1 L

  99,00 zł
  MIPA ANTYSILIKON-Zusatz zapobiega powstawaniu defektów lakieru, odchodzeniu lakieru od podłoża w przypadku, gdy podłoże zawiera silikon, wosk i tłuszcz. Do zastosowania z lakierami 2K (OC/AC/PUR) i lakierami syntetycznymi Mipa.
 • MIPA ROZCIEŃCZALNIK AKRYLOWY 6 L Cena za 1 L

  23,90 zł
  Wysokiej jakości, wysoko lotny Specjalny rozcieńczalnik do dostępnych w handlu farb akrylowych na bazie rozpuszczalnika, służący do regulowania lepkości nanoszenia pędzlem i nanoszenia metodą natryskowa. Szybko schnący i nadające się do ponownego pokrycia. Należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta farby.
 • MIPA ZMYWACZ DO KLEJÓW1L

  35,00 zł
  MIPA ZMYWACZ DO KLEJÓW dzięki niemu można usuwać różne rodzaje klejów, np.: klej stolarski, dyspersyjny, piankowy, uniwersalny, pozostałości po wykładzinach podłogowych i taśmach klejących i inne. Dodatkowo może być stosowany do usuwania olejów i tłuszczu z metalowych, drewnianych, kamiennych i szklanych podłoży.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK DO BAZY 5 L Cena za 1 L

  36,00 zł
  MIPA ROZPUSZCZALNIK DO BAZY Mieszanka rozpuszczalników organicznych do rozcieńczania lakierów bazowych Mipa BC. Zastosowanie i stosunek mieszania zgodnie z kartą techniczną lakieru bazowego.
 • ROSNER DD INDUSTRIE VERDUNNUNG ROZPUSZCZALNIK 5L

  29,00 zł
  Rozcieńczalnik przemysłowy Rosner to uniwersalny rozcieńczalnik do farb 2K PUR.
 • SEA LINE ROZCIEŃCZALNIK EPOXY 1L

  34,00 zł
  Rozcieńczalnik podkładów epoksydowych jest mieszaniną odpowiednio dobranych rozpuszczalników. Produkt przeznaczony do rozcieńczania podkładów epoksydowych Sea-Line, pozwala uzyskać wyrób o ściśle określonych parametrach. Zapewnia ich odpowiednie nanoszenie i wysychanie. Szczegółowe proporcje stosowania rozcieńczalnika podano w kartach technicznych poszczególnych wyrobów.
 • MIPA ROZPUSZCZALNIK STABILIZUJĄCY 5 L Cena za 1 L

  45,00 zł
  MIPA ROZPUSZCZALNIK STABILIZUJĄCY specjalny do 2-warstwowych lakierów bazowych Mipa BC służący do bardzo dokładnego rozmieszczania pigmentów metalicznych i z efektem. Eliminuje efekt powstawania tzw. chmurek lakierniczych.
 • NOVOL ROZPUSZCZALNIK INDUSTRIAL EPOXYDOWY THIN 60 5L cena za 1 l

  21,39 zł
  Rozcieńczalnik Thin 60 to rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych lini industrial. Do stosowania przy wymalowaniach przemysłowych zarówno do podkładów jak i lakierów nawierzchniowych.

  CENA ZA 1 L