KOMPRESORY

KOMPRESORY

Aktywne filtry

 • FC KOMPRESOR MINI ZESTAW+AEROGRAF DB130

  356,54 zł
  Kompresor modelarski do aerografu AS-18-2
  Kompresor tłokowy bezolejowy do każdego typu aerografów posiada termo-wyłącznik. Stosowany w salonach kosmetycznych, tatuażu najczęściej w modelarstwie i przy drobnych pracach malarskich.
  PRACA- kompresor współpracuje z aerografami o dyszach od 0,2 do 1,0mm. Dzięki dużej wydajności i żebrowanej konstrukcji cylindra ( chłodzenie ) można malować cały czas bez przerwy

  KONTROLA i BEZPIECZEŃSTWO- Komplet przygotowania powietrza zintegrowany z kompresorem daje możliwość pełnej kontroli ciśnienia oraz suche powietrze na wyjściu.

  AUTO START / STOP - Bardzo przydatna funkcja dzięki której nie tylko oszczędzamy energię elektryczną i wydłużamy żywotność kompresora, ale przede wszystkim zwiększa ona komfort pracy.

  HAŁAS, TERMOBEZPIECZNIK- W porównani z innymi kompresorami o zbliżonych parametrach AS18-2 jest zdecydowanie bardziej cichy. Ponad to kompresor ten wyposażony jest w termowyłącznik, który zapobiega zatarciu tłoka.

  CHŁODZENIE, WYŁĄCZNIK- cała obudowa zaprojektowana jest tak, aby odprowadzać ciepło na zewnątrz kompresora. Dobrze zwierający włącznik świeci się, gdy kompresor jest włączony.

  GUMOWE NÓŻKI- odgrywają zasadniczą rolę w tym kompresorze. Ich kształt i materiał wykonania wpływa na wytłumienie drgań wywoływanych przez tłok. Zwiększają również przyczepność kompresora do podłoża.

  UCHWYT- daje możliwość przenoszenia kompresora nawet podczas krótkich przerw w pracy, kiedy to cylinder nabiera dużej temperatury