KOSMETYKI SAMOCHODOWE

Aktywne filtry

 • MOTIP ŚRODEK DO CZYSZCZENIA CHROMU 0742

  20,49 zł
  Środek do polerowania służący do czyszczenia i ochrony powierzchni chromowanych.
  Chroni przed czynnikami atmosferycznymi
  Nadaje trwały połysk
  Redukuje przyczepność brudu
  Nie zawiera rozpuszczalników
  Zawiera silikon
 • MEGUIARS ALL METAL POLISH G 13005 142 G

  58,50 zł
  Wypoleruj szybko i łatwo każdą powierzchnię metalu, zostawiając syntetyczną osłonę ochronną, która powstrzyma wilgoć i zanieczyszczenia. Odczynniki antykorozyjne walczą z atakami spowodowanymi wpływem środowiska, gdy środki czyszczące usuwają utleniania, zmatowienia i zabrudzenia szybciej i bezpieczniej niż tradycjne silne środki czyszczące.
  Zostawia specjalną syntetyczną ochronę, która chroni przed korozją
  Zostawia lustrzany połysk
  Do wszystkich gołych, nielakierowanych metali
 • MEGUIARS ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TAPICERKI CARPET 473ml

  56,00 zł
  Kawa, szminka, olej i inne trwałe plamy nie muszą stać się stałą częścią twoich dywanów i tapicerki. W przeciwieństwie do zwykłych środków czyszczących używanych w gospodarstwie domowym, produkt Meguiar’s Carpet and Interior Cleaner wyciąga najbardziej uparte zanieczyszczenia bez odbarwienia powierzchni. Usuwa plamy na zawsze, ponieważ nie zostawia żadnych klejących pozostałość, które mogłyby przyciągnąć świeży brud.
  • Bezpieczny dla każdej powierzchni• Przyjazny dla środowiska• Nie odbarwia tapicerki i nie zostawia klejących pozostałości
 • MEGUIARS NXT GENERATION TECH WAX SYNTETYCZNY WOSK SAMOCHODOWY...

  134,00 zł
  Zaawansowany technologicznie wosk, który jest przełomem w dziedzinie ochrony oraz połysku lakieru. Dzięki zastosowaniu nowej ulepszonej formuły, produkt nadaje niesamowicie przejrzysty oraz głęboki kolor lakieru, zachowując przy tym mokry połysk.
  Zastosowano tutaj nowoczesną technologię Hydrophobic Polymer Technology™, która chroni lakier przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi a dodatkowo zapobiega oksydacji, korozji i chroni przed promieniami UV. Dzięki użyciu tutaj technologii polimerów, na lakierze powstaje niewidzialna siatka polimerowa, która sprawia iż woda skrapla się i spływa prawie natychmiast z lakieru.

  Chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  - Uwydatnia kolor i nadaje głęboki połysk
  - Maskuje drobne niedoskonałości na lakierze
  - Świetnie odprowadza wodę
  - Aplikator w zestawie z woskiem
 • NIELSEN IMPREGNAT DO SKÓR ATOMIZER 0,5

  32,00 zł
  Wysokiej klasy środek pielęgnujący, który doprowadza skórę do naturalnego, świeżego wyglądu nowej tapicerki.
  Leather Maintainer zawiera specjalnie skomponowane, delikatne dla skóry olejki czyszczące, mydła oraz odżywki, które pozostawiają tapicerkę świeżą i elastyczną.
  Nadaje delikatny połysk i świeży wygląd czyszczonym powierzchniom. Posiada przyjemny i delikatny zapach.
 • MOTIP RENOWATOR KOLORU 0741 0,5 L

  19,90 zł
  Środek do polerowania, przywraca kolor, nadaje się do powierzchni malowanych, zarówno metalicznych jak i niemetalicznych.
  Szybko i łatwo się nanosi, nadaje on czyszczonym powierzchniom połysk, chroni przed warunkami pogodowymi, przywraca pierwotny kolor i zmniejsza przyczepność brudu.
  Nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników.
 • MEGUIARS ULTIMATE QUIK WAX-SYNTETYCZNY WOSK W SPRAYU 450ml G17516

  46,83 zł
  Syntetyczny wosk samochodowy w sprayu. Technologia Meguiar’s jest teraz dostępna w łatwym w użyciu wosku w sprayu. Ultimate Quik Wax jest idealnym rozwiązaniem dla utrzymania ochrony lakieru pomiędzy kolejnymi woskowaniami.
 • MEGUIARS PAINT PROTECT OCHRONA LAKIERU 473ml G36516

  87,24 zł
  Skuteczna ochrona lakieru stała się jeszcze prostsza!
  Meguiar’s Paint Protect zapewnia 365-dniową trwałość, dostarczając doskonałą ochronę przy łatwym zastosowaniu.
  Bez wcierania.
  Bez polerowania.
  Nawet po roku cotygodniowych myć, efekt perełkowania wody będzie wciąż zachowany, a Ty będziesz miał pewność, że ochrona nadal działa.
  100% syntetyczna chemia produktu Paint Protect nakłada się dużo łatwiej niż wosk; po prostu nałóż i zetrzyj.
  W przeciwieństwie do wosku, ta wyjątkowa formuła nie pozostawia nalotu, ale utwardza się w 3-5 minut… całkowite utwardzenie następuje w ciągu 24 godzin… zapewniając niesamowitą ochronę i perełkowanie wody mycie po myciu.
 • MEGUIARS WOSK 311 G GOLD CLASS CARNAUBA PLUS G7014

  134,00 zł
  Infromacje o produkcie :
  - Luksusowa mieszanka polimerowa Carnauba tworzy mocną, długotrwałą ochronę, aby utrzymać wykończenie przy genialnym olśniewającym połysku
  - Specjalna mieszanka Carnauba oraz polimerów chroniących przed działaniem bezpiecznych i skutecznych na wszystkich rodzajach lakieru
  - Ulepszona formuła tworzy jeszcze bardziej olśniewający połysk i pozostawia głębsze refleksy
  - Pojemnik na wosk pasty zawiera aplikator z miękkiej pianki
  - Wysokiej jakości wosk pastowy. Łatwe nakładanie i łatwe do odklejenia
  - Brak białych pozostałości
 • NIELSEN KOKPIT CHOICE 1 L

  55,00 zł
  Nielsen Choice to dressing odświeżający i zabezpieczający elementy plastikowe i gumowe we wnętrzu oraz w komorze silnika , nadaje świeży wygląd oraz zabezpiecza przed dalszym brudzeniem.
 • MOTIP MLECZKO KOLORYZUJĄCE ZIELONE 0751 500 ML

  32,00 zł
  Pasta przywracająca połysk i kolor przebarwionych powierzchni lakierowanych, zarówno metalicznych , jak i nie metalicznych. Szybki i łatwy do nakładania, chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, nadaje połysk
 • MEGUIARS ULTIMATE PASTE WAX SYNTETYCZNY WOSK SAMOCHODOWY G...

  198,00 zł
  Syntetyczny wosk samochodowy w paście (311g)Nasz najbardziej zaawansowany hydrofobowy wosk! Ponownie podnieśliśmy poprzeczkę tym w 100% syntetycznym woskiem, który zapewnia wzmocnioną ochronę i zwiększoną siłę odbicia promieni światła oraz nie pozostawia białego osadu na elementach z tworzyw sztucznych. Technologia Meguiar's® ThinFilm umożliwia najprostsze nakładanie i polerowanie wosku ... nawet w pełnym słońcu! Usieciowane syntetyczne polimery tworzą najtrwalszą barierę ochronną, wzmacniają odbicie świata dla niesamowitej głębi i połysku jak lustro
 • MEGUIARS SZAMPON NXT GENERATION CAR WASH G12619 532 ML

  43,80 zł
  Ten syntetyczny szampon, oparty na polimerach, tworzy emulsję, która penetruje i rozkłada brud bez naruszania ochronego wosku. Wyważona formuła pH zawiera środek zmiękczający wodę, by pozostawić lakier bez skazy.
  • Wydajność: 30 ml na 4 litry wody
  • Nie usuwa woskowej ochrony jak domowe detergenty lub inne silne środki myjące
  • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakierów
  • Chroni przed korozją i oksydacją
  • Zawiera specjalne składniki, które zmiękczają wodę, aby nie pozostawić plam
  • pH neutralna formuła
 • MEGUIARS WOSK SAMOCHODOWY DO BIAŁYCH LAKIERÓW G6107

  67,50 zł
  Ten wosk został opracowany specjalnie dla jasnych i białych samochodów. Produkt White Wax skupia się na czyszczeniu lakieru i zwiększaniu jego połysku. WhiteWax za jednym razem czyści, poleruje i chroni lakier Twojego auta.

  Stworzony specjalnie dla białych i jasnych lakierów
  Czyści podczas woskowania dla zapewnienia olśniewającego połysku
  Długotrwała woskowa ochrona Meguiar's
 • MOTIP MLECZKO KOLORYZUJĄCE NIEBIESKIE 0748 500 ML

  32,00 zł
  Środek do polerowania służący do maskowania powierzchownych zadrapań powstałych na powierzchniach lakierowanych, zarówno tych metalicznych, jak i niemetalicznych. Nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i przywraca ich oryginalny kolor
 • MOTIP ŚR.DO CZYSZCZENIA SKÓRY SPRAY 600 ML 714

  26,00 zł
  Produkt służący do pielęgnacji, czyszczenia i ochrony skórzanej tapicerki.
  Chroni skórzane powierzchnie przed wpływami warunków atmosferycznych, nadaje skórze połysk i zmniejsza przyczepność brudu.
 • MOTIP MLECZKO KOLORYZUJĄCE BIAŁE 0746 500ML

  19,54 zł
  Środek do polerowania służący do maskowania powierzchownych zadrapań powstałych na powierzchniach lakierowanych, zarówno tych metalicznych, jak i niemetalicznych. Nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i przywraca ich oryginalny kolor
 • MEGUIARS ULTIMATE LUQUID WAX SYNT.WOSK SAM G18216 473 ML

  157,50 zł
  Meguiar's Ultimate Liquid Wax wykorzystuje technologię cienkowarstwową Meguiar, która sprawia, że ​​wosk jest niezwykle łatwy w aplikacji. Wosk można nakładać w bezpośrednim świetle słonecznym lub na ciepłą powierzchnię. Meguiars Ultimate Liquid Wax trwa dłużej niż wosk Carnauba, a nawet dłużej niż wiele wosków syntetycznych. Specjalna technologia hydrofobowego polimeru Meguiar zmniejsza napięcie powierzchniowe, dzięki czemu woda spływa oraz zapewnia najdłuższą ochronę. Wosk Meguiars Ultimate Liquid Wax nadaje się do każdego koloru lakieru i wzmacnia kolor, głębię i odbicia światła pojazdu.
 • MEGUIARS ŻEL DO MYCIA FELG 709ml G180124

  77,00 zł
  • Szybko rozpuszcza pył z klocków hamulcowych
  • Bezwzględny dla zabrudzeń i brudu drogowego
  • Zrównoważone pH, bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg

  Meguiar’s® Ultimate All Wheel Cleaner zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia, która jest również bezpieczna dla wszystkich rodzajów kół! Ta zaawansowana chemia łączy środki powierzchniowo czynne atakujące brud z czynnymi środkami rozpuszczającymi pył z klocków hamulcowych. Intensywnie czyszcząca formuła żelu zmienia kolor pyłu hamulcowego na fioletowy a brudu drogowego na brązowy jednocześnie łagodnie odspaja trudne do usunięcia zanieczyszczenia. A ponieważ jest bezkwasowy i zrównoważony pod względem pH, ten produkt jest bezpieczny i skuteczny w przypadku WSZYSTKICH rodzajów felg i lakierowanych elementów układu hamulcowego.
 • MEGUIARS OCHRONA CERAMICZNA W FORMIE WOSKU 473ml

  152,00 zł
  Zaawansowana chemia Hybrid Ceramic marki Meguiar’s sprawia, że ten produkt jest tak łatwy w aplikacji, jak zwykły płynny wosk! Zaprojektowana do nakładania ręcznie lub przy pomocy maszyny polerskiej typu dual action (polerka DA), formuła tworzy gładką, hydrofobową warstwę ochronną, która zabezpiecza lakier przed czynnikami środowiska. Można ją również stosować na chromowane i plastikowe element lub jako warstwę nawierzchniową na tradycyjne woski i sealanty!

  Zawiera najnowszą zaawansowaną technologię Hybrid Si02.
  Pokrywa lakier długotrwałą ochroną przed żywiołami.
  Zapewnia ekstremalną hydrofobowość.
  Stosuje się jak tradycyjny płynny wosk.
  Nie brudzi nielakierowanych elementów karoserii i gumowych uszczelek.
  Sposób użycia:

  Dobrze wstrząsnąć. Nakładaj na chłodną, czystą powierzchnię w cieniu.
  Nanieś niewielką ilość produktu na piankowy aplikator/gąbkę polerską.
  Rozprowadź cienką, równomierną warstwę na jednym panelu na raz. Stosuj nachodzące na siebie ruchy, aby zapewnić pełne pokrycie.
  Przed usunięciem odczekaj 3-5 minut. Uwaga: Hybrid Cermic Liquid Wax nie pozostawia białego nalotu jak tradycyjne woski.
  Usuń za pomocą ręcznika premium z mikrofibry. Kontynuuj, aż cała powierzchnia lakieru zostanie zabezpieczona. Nie zaleca się stosować na szybach.
 • MOTIP ŚRODEK DO PIELĘGNACJI PLASTIKU I GUMY 0709 SPRAY 600 ML

  32,00 zł
  Spray służący do przywrócenia blasku i intensyfikacji koloru plastikowych zderzaków. Środek daje czyszczonym powierzchniom trwały połysk, usuwa resztki wosku i chroni czyszczone powierzchnie przed wpływem czynników atmosferycznych.

  - Łatwy w zastosowaniu
  - Nadaje trwały połysk
  - Chroni czyszczone powierzchnie przed wpływem czynników atmosferycznych
  - Zawiera silikon
  - Posiada neutralne pH.
 • MOTIP TAR REMOVER ŚRODEK DO USUWANIA SMOŁY I ŻYWICY SPRAY...

  24,00 zł
  Aerozol firmy MOTiP do usuwania smoły, żywicy,
  bitumenu, oleju, smaru i wosku z karoserii samochodu.
  Spray posiada doskonałe właściwości rozpuszczający
  i jest bezpieczny dla lakieru samochodowego.
  Właściwości aerozolu TAR i&Resin :
  szybko usuwa niechciane substancje z lakieru samochodowego,
  bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakierów,
  preparat ma ph neutralne,
  łatwy w użyciu,
 • MOTIP MLECZKO KOLORYZUJĄCE SZARE 0750 500 ML

  32,00 zł
  Środek do polerowania służący do maskowania powierzchownych zadrapań powstałych na powierzchniach lakierowanych, zarówno tych metalicznych, jak i niemetalicznych. Nadaje czyszczonym powierzchniom połysk i przywraca ich oryginalny kolor
 • MEGUIARS HYBRID CERAMIC WAX G190526 768 ML

  125,00 zł
  Dzięki całkowicie nowej, zaawansowanej technologii hybrydowej Si02 otrzymujesz ceramiczną ochronę, która jest tak łatwa w użyciu, że możesz nawoskować lakier podczas spłukiwania samochodu! Po umyciu i spłukaniu szamponu po prostu spryskaj Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax, a następnie spłucz samochód silnym strumieniem wody drugi raz. To ostatnie płukanie pomaga rozprowadzić i równomiernie rozłożyć warstwę wosku za Ciebie. Osusz pojazd tak, jak zwykle, używając wysokiej jakości ręcznika do osuszania z mikrofibry, takiego jak Meguiar’s® Microfiber Water Magnet™. Tego wosku nie trzeba wcierać ani polerować i nie trzeba czekać na utwardzenie. Pozostawiasz ceramiczną ochronę i trwałość znacznie przewyższającą konwencjonalny wosk a także ekstremalne hydrofobową powłokę