NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Aktywne filtry

 • WALTER SPRĘŻARKA ŚRUBOWA WOLNOSTOJĄCA 5,5KW

  3 394,80 zł
  Dane techniczne:
  Moc: 5,5 kW
  Ciśnienie: 8 bar
  Wydajność: 0,85 m3/min | 51 m3/h
  Waga: 180 kg
  Głośność: 68 bB
  Wymiary: szerokość x głębokość x wysokość: 920 x 650 x 865 mm
  WALTER Sprężarka śrubowa wolnostojąca SK 5,5 P 8 bar
  Sprężarki śrubowe to rodzaj sprężarek, które wykorzystują dwie wirujące śruby do sprężania powietrza.
  Sprężarki śrubowe WALTER KOMPRESSORTECHNIK są projektowane i produkowane do pracy w warunkach przemysłowych.
  Urządzenia te przeznaczone są dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, gdzie ważna jest niezawodność i niski koszt produkcji sprężonego powietrza.
  Nasze sprężarki dostępne są w wersji wolnostojącej lub puszkowej z możliwością zabudowy osuszaczy sprężonego powietrza.
 • WOOSTER KUWETA BR412-21 57X43,5

  77,90 zł
  Duża kuweta BIG BEN do wałków z tej samej serii. Mieści w sobie 3,78L farby, dzięki czemu pozwala spokojnie bez dolewania pomalować ok. 80m2. Wykonana jest ze specjalnego plastiku do którego nie przyczepia się farba. Jest bardzo wytrzymała i prosta w eksploatacji
 • WOOSTER WAŁEK R232 230X6 9 1/4

  20,00 zł
  Opatentowana, ciemnoszara, odporna na zrzucanie tkanina do wszystkich epoksydów i uretanów Świetny odbiór, uwolnienie i przepływ dla szybkich rezultatów Zielony rdzeń polipropylenowy o podwójnej grubości jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie (długość 4 cali ma przezroczysty, jednowarstwowy rdzeń polipropylenowy) Opatentowana, ciemnoszara, odporna na zrzucanie tkanina do wszystkich epoksydów i uretanów Świetny odbiór, uwolnienie i przepływ dla szybkich rezultatów Zielony rdzeń polipropylenowy o podwójnej grubości jest odporny na wodę, rozpuszczalniki i pękanie (długość 4 cali ma przezroczysty, jednowarstwowy rdzeń polipropylenowy)
 • WOOSTER UCHWYT DO WAŁKA BR045 BIG BEN 46 CM

  104,00 zł
  Fenomenalna profesjonalna duża rączka malarska firmy Wooster. Bardzo precyzyjne wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Stworzona przez profesjonalistów do malowania dużych powierzchni. Zastosowanie rączki Big Ben z dużymi wałkami przyśpiesza pracę dwukrotnie eliminując ślady łączenia poprzez równomierny docisk wałka do malowanego podłoża.

  Pasuje z systemem Sherlock GT , oznacza to szybkie podłączenie kija za pomocą "kliku" rączka posiada również system wkręcania co czyni ją jeszcze bardziej precyzyjną i użyteczną w malowaniu!.
 • ADBL ROLLER POLERKA D 09125-01+B S/N: D09125-01+B-08233195

  443,00 zł

  ADBL ROLLER D09125-01+B – Maszyna dual action

  Niska masa i kompaktowa budowa maszyny ADBL Roller D09125 pozwala dotrzeć użytkownikowi do miejsc dotychczas niedostępnych dla urządzeń tego typu. Krótka głowa i zwarty korpus umożliwiają pracę na wymagających elementach takich jak zderzaki czy pakiety aerodynamiki.

  Skok 9 mm w połączeniu z odpowiednimi materiałami polerskimi to gwarancja idealnego wykończenia polerowanej powierzchni. Bardzo mocny silnik i stabilizacja obrotów podczas pracy, jak i zmianie biegów pozwalają szybko osiągnąć pożądany stopień korekcji lakieru.

  System Soft Start, ergonomia budowy oraz długi, elastyczny przewód zasilający wspierają użytkownika podczas wielogodzinnej pracy, a przemyślana i sprawdzona konstrukcja gwarantuje bezawaryjne użytkowanie.


 • PISTOLET LAKIERNICZY STAR SMV-2FRP 2,0 mm dolny bez zbiornika...

  560,00 zł
  Pistolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model SMV 2F to wysokiej klasy aparat natryskowy wykonany w technologii (RP). Technologia RP to połączenie wysokiego stopnia transferu farby ok. 65% na przedmiot malowany, optymalna prędkość nanoszenia przy minimalnym rozkurzu. Znakomita atomizacja, szybkość w pracy, ergonomia oraz najwyższa jakość wykonania (m.in. anodyzowany korpus) to najważniejsze atuty pistoletu STAR SMV.

  Pistolety STAR spełniają wymogi ATEX (od fr. Atmosphères Explosibles) – dyrektywy Unii Europejskiej definiującej wymagania zasadnicze, jakie musi spełniać każdy produkt, przeznaczony do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem. Dyrektywa ATEX 94/9/WE wymaga również znakowania CE, więc każdy produkt "ATEX", który został oznaczony symbolem

  musiał wcześniej uzyskać od producenta znak CE i przejść procedurę oceny zgodności z obowiązkowym udziałem jednostki notyfikowanej. Normy te potwierdzają wysoką jakość pistoletów STAR, które cieszą się od lat niezmiennym zainteresowaniem klientów z całego świata.

  Dzięki dyszy i iglicy wykonanej ze stali nierdzewnej oferowany model doskonale sprawdzi się do nakładania lakierów konwencjonalnych oraz wodnych ,lakierów bazowych, lakierów bezbarwnych, akryli, bejc, poliuretanów a stożkowe uszczelnienie dyszy zapewnia łatwość przy czyszczeniu jak i długą żywotność całego systemu. Korpus wykonano z odlewu aluminiowego, który obniża wagę, dodatkowo został poddany elektrolitycznej oksydacji, mającej na celu zabezpieczenie przed korozją, chemikaliami a także nadając mu trwałą estetyczną powłokę.

  Pistolet posiada trzy regulacje: powietrza zasilającego (ile powietrza wydostanie się z pistoletu po naciśnięciu spustu), materiału (poprzez regulację cofnięcia iglicy, ustawia się ilość farby mieszanej z powietrzem), szerokość strumienia (regulacja pomiędzy okrągłym a eliptycznym kształtem strumienia). Standardowe wyposażenie zestawu obejmuje pistolet STAR SMV, komplet kluczy, wycior, estetyczne kartonowe opakowanie.
 • PISTOLET LAKIERNICZY STAR SMV-2FRP 1,8 mm dolny bez zbiornika...

  560,00 zł
  Pistolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model SMV 2F jako wysokiej klasy model o zredukowanym ciśnieniu, doskonale nadaje się do lakierów bezbarwnych, bazowych i wodnorozcieńczalnych. Najlepszy stosunek ceny do jakości ! Technologia RP to połączenie wysokiego stopnia nanoszenia materiału - jak w przypadku pistoletów niskociśnieniowych HVLP - oraz łatwość pracy i oszczędność powietrza jak przy pistoletach wysokociśnieniowych HP. Znakomite rozpylenie (65% nanoszonego materiału), szybkość w pracy i ergonomia to najważniejsze atuty pistoletu SMV. Pistolety STAR spełniają wymogi ATEX (od fr. Atmosphères Explosibles) – dyrektywy Unii Europejskiej definiującej wymagania zasadnicze, jakie musi spełniać każdy produkt, przeznaczony do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem. Dyrektywa ATEX 94/9/WEwymaga również znakowania CE, więc każdy produkt "ATEX", który został oznaczony symbolem musiał wcześniej uzyskać od producenta znak CE i przejść procedurę oceny zgodności z obowiązkowym udziałem jednostki notyfikowanej. Normy te potwierdzają wysoką jakość pistoletów STAR, które cieszą od lat niezmiennym zainteresowaniem klientów z całego świata. Standardowe wyposażenie zestawu obejmuje pistolet STAR SMV 1.8 mm, komplet kluczy, zapasowy filterek, wycior, złączka, estetyczne kartonowe opakowanie. Seria pistoletów STAR 2F charakteryzuje się ergonomiczną i lekką rękojeścią, wykonaną ze stali nierdzewnej, pozwalającą na długą i komfortową pracę oraz teflonowymi uszczelnieniami, które zapewniają łatwość przy czyszczeniu i długą żywotność. Regulację parametrów malowania pistoletu ułatwią smarowane pokrętła.
 • RUPES POLERKA ELEKTRYCZNA LHR 15 ES 230V S/N 221101855P

  1 830,00 zł
  RUPES LHR 15 Mark III to trzecia generacja profesjonalnej polerki elektrycznej, wibracyjno-rotacyjnej z serii Big Foot, z optymalnym skokiem 15mm, która świetnie sobie radzi podczas polerowania wszystkich powierzchni, usuwania wtrąceń i hologramów.
 • FC KOMPRESOR MINI ZESTAW+AEROGRAF DB130

  356,54 zł
  Kompresor modelarski do aerografu AS-18-2
  Kompresor tłokowy bezolejowy do każdego typu aerografów posiada termo-wyłącznik. Stosowany w salonach kosmetycznych, tatuażu najczęściej w modelarstwie i przy drobnych pracach malarskich.
  PRACA- kompresor współpracuje z aerografami o dyszach od 0,2 do 1,0mm. Dzięki dużej wydajności i żebrowanej konstrukcji cylindra ( chłodzenie ) można malować cały czas bez przerwy

  KONTROLA i BEZPIECZEŃSTWO- Komplet przygotowania powietrza zintegrowany z kompresorem daje możliwość pełnej kontroli ciśnienia oraz suche powietrze na wyjściu.

  AUTO START / STOP - Bardzo przydatna funkcja dzięki której nie tylko oszczędzamy energię elektryczną i wydłużamy żywotność kompresora, ale przede wszystkim zwiększa ona komfort pracy.

  HAŁAS, TERMOBEZPIECZNIK- W porównani z innymi kompresorami o zbliżonych parametrach AS18-2 jest zdecydowanie bardziej cichy. Ponad to kompresor ten wyposażony jest w termowyłącznik, który zapobiega zatarciu tłoka.

  CHŁODZENIE, WYŁĄCZNIK- cała obudowa zaprojektowana jest tak, aby odprowadzać ciepło na zewnątrz kompresora. Dobrze zwierający włącznik świeci się, gdy kompresor jest włączony.

  GUMOWE NÓŻKI- odgrywają zasadniczą rolę w tym kompresorze. Ich kształt i materiał wykonania wpływa na wytłumienie drgań wywoływanych przez tłok. Zwiększają również przyczepność kompresora do podłoża.

  UCHWYT- daje możliwość przenoszenia kompresora nawet podczas krótkich przerw w pracy, kiedy to cylinder nabiera dużej temperatury
 • FC ZBIORNIK NA KÓŁKACH 10L ECONOM 5MB PRZEWÓD

  1 068,87 zł
  Przeznaczony jest do malowania powierzchni drewnianych, metalowych i elewacji, wszelkimi typami farb emulsyjnych, olejowych, impregnatów i lakierów. Znajduje swoje zastosowanie w przemyśle budowlanym, stolarskim, metalowym, maszynowym i w zakładach tapicerskich do nakładania kleju.

  CECHY URZĄDZENIA:
  - możliwość malowania w każdej pozycji,
  - umożliwia malowanie gęstymi materiałami bez ich rozcieńczania,
  - zwiększa szybkość malowania (brak konieczności uzupełniania zbiornika w pistolecie),
  - szybkie napełnianie zbiornika,
  - ergonomia pracy lekkim pistoletem,
  - wewnętrzny aluminiowy zbiornik na farbę.

  ZESTAW ZAWIERA:
  - zbiornik ECONOMY 10L FTANK5,
  - wąż łączony materiał-powietrze 5m,
  - reduktor sprężonego powietrza,
  - klucze serwisowe,
  - złączkę pneumatyczną,
  - instrukcję obsługi w języku polskim.
 • PISTOLET LAKIERNICZY STAR SMV-2FRP 1,3, mm dolny bez...

  560,00 zł
  Pistolety STAR to najwyższa jakość wśród profesjonalnych pistoletów lakierniczych. Model SMV 2F to wysokiej klasy aparat natryskowy wykonany w technologii (RP). Technologia RP to połączenie wysokiego stopnia transferu farby ok. 65% na przedmiot malowany, optymalna prędkość nanoszenia przy minimalnym rozkurzu. Znakomita atomizacja, szybkość w pracy, ergonomia oraz najwyższa jakość wykonania (m.in. anodyzowany korpus) to najważniejsze atuty pistoletu STAR SMV.

  Dzięki dyszy i iglicy wykonanej ze stali nierdzewnej oferowany model doskonale sprawdzi się do nakładania lakierów konwencjonalnych oraz wodnych ,lakierów bazowych, lakierów bezbarwnych, akryli, bejc, poliuretanów a stożkowe uszczelnienie dyszy zapewnia łatwość przy czyszczeniu jak i długą żywotność całego systemu. Korpus wykonano z odlewu aluminiowego, który obniża wagę, dodatkowo został poddany elektrolitycznej oksydacji, mającej na celu zabezpieczenie przed korozją, chemikaliami a także nadając mu trwałą estetyczną powłokę.

  Pistolet posiada trzy regulacje: powietrza zasilającego (ile powietrza wydostanie się z pistoletu po naciśnięciu spustu), materiału (poprzez regulację cofnięcia iglicy, ustawia się ilość farby mieszanej z powietrzem), szerokość strumienia (regulacja pomiędzy okrągłym a eliptycznym kształtem strumienia).
 • RUPES POLERKA ELEKTRYCZNA LH 18 ENS NR.FABR n220200552m

  1 659,00 zł
  Całkowicie nowa konstrukcja polerki LH 18ENS, zwarta budowa oraz mały ciężar odzwierciedla techniczne możliwości konstruktorów firmy RUPES. Podwójna redukcja mechaniczna oraz duża moc silnika umożliwia pracę przy małych prędkościach z dużym momentem obrotowym. Nowy ergonomiczny uchwyt do wygodnego i bezpiecznego trzymania podczas pracy. Wielofunkcyjny układ elektroniczny zapewnia łagodny start oraz kontrolę obrotów.

  Cechy:
  nowy ergonomiczny uchwyt z przodu zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę
  miękki start
  uchwyt boczny dwustronny prawy - lewy
  podwójna redukcja biegów
  elektroniczna kontrola prędkości
  części elektryczne izolowane specjalnymi żywicami dla lepszej ochrony i dłuższej żywotności narzędzia

  Zastosowanie:
  polerowanie różnorodnych powierzchni: lakier samochodowy, panele drewniane
  woskowanie
 • PĘDZEL KALORYFEROWY 50

  4,15 zł
  - uchwyt drewniany,
  - metalowa skuwka
  - włosie naturalne- przeznaczony do farb olejnych, lakierów, emulsji

  Pędzel kaloryferowy to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowę cieńszy od pędzla angielskiego dzięki czemu jest stosowany do malowania mało dostępnych elementów w szczególności zagłębień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest większa precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych.
 • PĘDZEL LONG POLAR BEAR 16

  17,58 zł
  To najwyższej jakości pędzelek detailingowy stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach.
  Świetnie nadaje się do czyszczenia mocno zabrudzonych zakamarków i trudno dostępnych miejsc.
  Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz aut.
  Włosie pędzla jest bardzo delikatne oraz charakteryzuje się największą gęstością wśród pędzli dostępnych na rynku.
  Jednocześnie włosie to jest bardzo wytrzymałe mechanicznie i odporne na mocną chemię.
  Skuwka i rączka plastikowa, lakierowana, bezpieczna dla czyszczonych elementów.
 • PĘDZEL KALORYFEROWY 36

  3,12 zł
  - uchwyt drewniany,

  - metalowa skuwka

  - włosie naturalne- przeznaczony do farb olejnych, lakierów, emulsji  Pędzel kaloryferowy to dłuższy i zagięty pędzel z naturalnego włosia do prac malarskich i jest o połowę cieńszy od pędzla angielskiego dzięki czemu jest stosowany do malowania mało dostępnych elementów w szczególności zagłębień i profili giętych. Jest to niedrogie narzędzie do malowania różnego rodzaju elementów wąskoprofilowych, przy których wymagana jest większa precyzja (grzejniki, ogrodzenia z profili metalowych). Naturalne włosie pędzla pozwala stosować go do farb zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych.
 • PĘDZEL BARIBAL 18 40 mm A172

  21,00 zł
  Pędzelek przeznaczony do czyszczenia detali zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu. Wysokiej jakości włosie oraz brak metalowych elementów sprawia, że jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

  Właściwości :
  ergonomiczna rękojeść z uchwytem do zawieszenia
  rączka i skuwka wykonane są z plastiku
  delikatne włosie odporne chemicznie
  duża wytrzymałość materiałów
  można stosować na zewnątrz i wewnątrz pojazdu
  średnica 40 mm
 • PROTECTOR ZESTAW WAŁÓW DO APLIKACJI

  22,00 zł
  W zestawie :
  - 2x wałek 11 cm
  - uchwyt do wałka
  - kuweta
 • IMPRAA IMPR. + LAZURA 2,5L WIT biała

  89,00 zł
  Ochrona drewna do 6 lat
  Zawiera zmodyfikowane żywice alkidowe
  Nie łuszczy się
  Łatwa aplikacja
 • STARTER-01 MYJNIA PISTOLETÓW z podstawą

  13 300,00 zł
  Myjnie lakiernicze B-Tec to urządzenia pracujące w oparciu o najnowszą generację pomp Kalrez odpornych na aceton. Wykonane są ze stali kwasoospornej INOX. Spełniają normy przeciwwybuchowe ATEX 2G nawet do 1-wszej strefy EX. Posiadają rekomendacje producentów pistoletów lakierniczych SATA i Anest Iwata.
  Zastosowanie modelu Starter 01
  Myjnia jest przeznaczona do mycia pistoletów lakierniczych, elementów lub narzędzi ręcznych zabrudzonych farbami lub lakierami na bazach wodorozcieńczalnych jak i konwencjonalnych. Możliwe mycie ręczne i automatyczne oraz ostateczne płukanie. Podstawowy model do mycia pistoletów lakierniczych zabrudzonych lakierami rozpuszczalnikowymi z opcją mycia po lakierach wodnych. Prostota obsługi, oszczędność rozpuszczalnika, czystość w lakierni i krótki czas mycia to podstawowe zalety używania tego modelu.
 • ADBL ROLLER POLERKA DA 12075-01+B S/N: D12075-01+b-04220565

  378,00 zł
  ADBL Roller R125-01 to maszyna rotacyjna stworzona do najcięższych prac.
  Wprawny operator będzie w stanie przeprowadzić pełną korektę lakieru od usuwania głębokich rys przez polerowanie, aż po idealne wykończenie lakieru.
  Specjalnie dobrany silnik elektryczny o dużej mocy 1150W oraz przekładnia przenosząca ogromny moment obrotowy, pozwalają na trudną, wielogodzinną pracę z najbardziej wymagającymi lakierami.
  Dodatkowo, system soft start, elektroniczna stabilizacja obrotów, specjalnie zaprojektowana głowa urządzenia oraz 5-metrowy, elastyczny przewód zasilający czynią ADBL Roller R125-01 przewidywalną, komfortową i cichą podczas użytkowania
 • DEVILBISS PISTOLET GRAWITACYJNY DV1 HVLP DYSZA 13/B+

  3 580,00 zł

  Pistolet lakierniczy DeVILBISS DV1 Clearcoat
  Pistolet lakierniczy DeVILBISS DV1 Clearcoat to najnowszy model z rodziny pistoletów natryskowych DV1.

 • MIRKA WĄŻ ANTYSTATYCZNY+ ADAPTER 27mmx4m

  199,00 zł
  Profesjonalny, wysokiej jakości, elastyczny wąż antystatyczny 27mm x 4m z adapterami, przeznaczony dostosowania z przemysłowymi odsysaczami Mirka: 915, 1025, 1230, oraz narzędziami Mirka serii: DEOS, DEROS, ROS, PROS, OS
 • MIRKA ODKURZACZ model 1230 L 230 V odsys+ wąż NR.S/N...

  3 199,86 zł
  Urządzenie jest przeznaczone do zasysania suchego, niepalnego pyłu i płynów oraz pyłów niebezpiecznych o wartości OEL
  Odkurzacz dedykowany jest dla:
  przemysłu drzewnego
  motoryzacyjnego (refinish)
  prac wykończeniowych
  fabryk samochodów
 • FLEX POLERKA PE 14-2 150

  2 425,00 zł
  Flex PE-14-2 150 to najbardziej zaawansowany sprzęt polerski dla profesjonalistów spośród dostępnych obecnie na rynku.
  Ergonomiczna budowa, cicha praca, doskonałe wyważenie, mała waga 2.2kg, system chłodzenia oraz optymalny zakres prędkości 340-2100 obr/min to tylko kilka z zalet tego modelu.
  Dzięki systemowi chłodzenia silnik oraz przekładnia nie przegrzewają się nawet przy długotrwałej pracy.
  Dobrze wyprofilowana, ogumowana głowica maszyny zapewnia komfort pracy dla osób preferujących trzymanie ręki prowadzącej maszynę na głowicy. Dodatkową innowacją jest umiejscowienie blokady wrzeciona na korpusie maszyny. Zapobiega to przypadkowemu zablokowaniu wrzeciona w trakcie pracy.
  Dla zapewnienia wygody pracy przyciski włącznika, regulacji prędkości oraz blokady pracy ciągłej zgrupowano w jednym rejonie.
  Maszyna wyposażona jest w elektroniczną regulację prędkości i utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem. W zestawie z maszyną dołączony jest boczny uchwyt prowadzący.