PIELĘGNACJA LAKIERU

Aktywne filtry

 • MEGUIARS SZAMPON 473 ml GOLD CLASS CAR

  43,00 zł
  Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - luksusowa piana i bogate odżywki karmią twój lakier i znakomicie wygładzają powierzchnię, po której łatwo spływa woda, zmniejszając czas osuszania i zostawiając lśniący połysk.
 • MEGUIARS ŚRODEK DO CZYSZCZENIA SKÓRY I WINYLU 473 ML G18516

  62,00 zł
  Doskonałe czyszczenie skóry i winylu jest na tyle silne, że usuwa plamy, ale na tyle łagodne, że nadaje się do ogólnego sprzątania. Nasza nowa formuła usuwa uporczywe plamy na bazie oleju i wody, jednocześnie czyści brud i nieczystości z powierzchni, aby stworzyć "jak nowy" czysty wygląd.
 • MEGUIARS OCHRONA CERAMICZNA W FORMIE WOSKU 473ml

  130,00 zł
  Zaawansowana chemia Hybrid Ceramic marki Meguiar’s sprawia, że ten produkt jest tak łatwy w aplikacji, jak zwykły płynny wosk! Zaprojektowana do nakładania ręcznie lub przy pomocy maszyny polerskiej typu dual action (polerka DA), formuła tworzy gładką, hydrofobową warstwę ochronną, która zabezpiecza lakier przed czynnikami środowiska. Można ją również stosować na chromowane i plastikowe element lub jako warstwę nawierzchniową na tradycyjne woski i sealanty!

  Zawiera najnowszą zaawansowaną technologię Hybrid Si02.
  Pokrywa lakier długotrwałą ochroną przed żywiołami.
  Zapewnia ekstremalną hydrofobowość.
  Stosuje się jak tradycyjny płynny wosk.
  Nie brudzi nielakierowanych elementów karoserii i gumowych uszczelek.
  Sposób użycia:

  Dobrze wstrząsnąć. Nakładaj na chłodną, czystą powierzchnię w cieniu.
  Nanieś niewielką ilość produktu na piankowy aplikator/gąbkę polerską.
  Rozprowadź cienką, równomierną warstwę na jednym panelu na raz. Stosuj nachodzące na siebie ruchy, aby zapewnić pełne pokrycie.
  Przed usunięciem odczekaj 3-5 minut. Uwaga: Hybrid Cermic Liquid Wax nie pozostawia białego nalotu jak tradycyjne woski.
  Usuń za pomocą ręcznika premium z mikrofibry. Kontynuuj, aż cała powierzchnia lakieru zostanie zabezpieczona. Nie zaleca się stosować na szybach.
 • MEGUIARS CLEANER WAX PASTE-WOSK CZYSZCZĄCY SAMOCHODOWY 311G A1214

  88,00 zł
  Meguiar's Cleaner Wax to najbardziej wszechstronny produkt w ofercie firmy. Jest to jednofazowy wosk czyszczący specjalnie przygotowany do uzyskania oślepiającego rezultatu na wszystkich rodzajach lakieru. Bogate olejki odżywcze i legendarnie łagodne zdolności czyszczące powodują, że ten wosk jest najlepszym wyborem dla samochodów codziennego użytku wystawionych na działanie czynników środowiska.
 • MEGUIARS ŚRODEK DO IMPREGNACJI DACHÓW CABRIO SPRAY G2112 340 ML

  80,00 zł
  Chroń i konserwuj dach Twojego kabrioletu produktem Meguiar’s® Convertible & Cabriolet Weatherproofer. Ta wszechstronna formuła tworzy barierę ochronną zapewniającą długotrwałą osłonę przed promieniami UV, kwaśnym deszczem, ptasimi odchodami, plamami itp. Specjalnie opracowana do użytku na brezentowych, tekstylnych, moherowych i winylowych dachach. Meguiar’s Convertible & Cabriolet Weatherproofer jest łatwym w użyciu rozwiązaniem aby Twój dach wyglądał jak nowy
 • MEGUIARS GOLD CLASS BUG'n TAR REMOVER ŚRODEK DO USUWANIA...

  38,61 zł
  Powstałe na powierzchni lakieru zanieczyszczenia mogą powodować plamy i wytrawienia na powłoce lakierniczej a dzięki temu specjalnemu produktowi można natychmiast usunąć te zagrożenia, zanim zdążą wyrządzić szkodę. Silnie penetrująca formuła natychmiast usuwa owady, smołę i asfalt z powierzchni lakieru.

  Właściwości :
  zaawansowana formuła rozpuszcza zabrudzenia
  praktycznie niweluje konieczność tarcia lub skrobania
  doskonale usuwa również żywicę i soki z drzew

  Sposób użycia :
  przed użyciem wstrząsnąć
  rozpylić na zabrudzoną powierzchnię i rozprowadzić przy pomocy aplikatora lub bawełnianego ręcznika
  pozostawić na ok 30 sekund aby preparat rozpuścił zabrudzenia
  wytrzeć miękką ściereczką
  w razie konieczności czynność powtórzyć
  nie stosować w słońcu i na rozgrzane powierzchnie
 • MEGUIARS DEEP CRISTAL STEP 3 CARNAUBA WAX WOSK SAMOCHODOWY W...

  52,00 zł
  Jest to idealny produkt chroniący oślepiający efekt stworzony przez produkt Deep Crystal Polish. Ta unikalna formuła wosku Carnauba zapewnia twardą i długotrwałą ochronę na wszystkich powierzchniach, włącznie z lakierami metalicznymi i perłowymi.
 • MEGUIARS NATURAL SHINE PROTECTANT-ŚRODEK DO PIELĘGNACJI...

  67,50 zł
  Środek do pielęgnacji kokpitu i tworzyw sztucznych Meguiar's 473 ml przywraca orygialny wygląd desce rozdzielczej, oponom, winylowi i innym gumowym powierzchniom. Preparat Meguiar's Natural Shine Protectant zawiera czyszczące odczynniki usuwają nawet mocny, głęboki brud, podczas gdy filtr UV zapewniają ochronę przed słońcem. Nadaje się zarówno do elementów wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu.
 • MEGUIARS SCRATCH-X 2,0-ŚRODEK DO USUWANIA RYS 207ml

  67,50 zł
  Meguiar’s ScratchX to idealny wybór do usuwania lekkich zadrapań, zarysowań i obtarć parkingowych ręcznie lub za pomocą maszyny polerskiej typu DA.

  Ekskluzywna technologia ścierna Meguiar’s Super Micro-Abrasive Technology szybko usuwa skazy, a zaawansowany wosk polimerowy chroni lakier!

  Bezpieczny i skuteczny na wszystkich błyszczących rodzajach lakierów również lakierach bezbarwnych, przywraca doskonałe, przejrzyste wykończenie.
 • MEGUIARS GOLD CLASS PREMIUM QUIK DETAILER G 7624 709 ML

  76,00 zł
  W szczególności stworzony do zastosowania na ciemnych kolorach, idealny do usuwania kurzu i odcisków palców. Pozostawia wyjątkowo śliską powierzchnię i niebywale ciemny lakier. Jest bezpieczny w użyciu na wszystkich typach powłok lakierniczych.
 • MEGUIARS PAINT PROTECT OCHRONA LAKIERU 473ml G36516

  87,24 zł
  Skuteczna ochrona lakieru stała się jeszcze prostsza!
  Meguiar’s Paint Protect zapewnia 365-dniową trwałość, dostarczając doskonałą ochronę przy łatwym zastosowaniu.
  Bez wcierania.
  Bez polerowania.
  Nawet po roku cotygodniowych myć, efekt perełkowania wody będzie wciąż zachowany, a Ty będziesz miał pewność, że ochrona nadal działa.
  100% syntetyczna chemia produktu Paint Protect nakłada się dużo łatwiej niż wosk; po prostu nałóż i zetrzyj.
  W przeciwieństwie do wosku, ta wyjątkowa formuła nie pozostawia nalotu, ale utwardza się w 3-5 minut… całkowite utwardzenie następuje w ciągu 24 godzin… zapewniając niesamowitą ochronę i perełkowanie wody mycie po myciu.
 • MEGUIARS QUIK DETAILER ŚRODEK DO USUWANIA LKKICH ZABRUDZEŃ I...

  53,64 zł
  Produkt Quik Detailer jest brakującym ogniwem między jednym a drugim myciem. Po prostu rozpyl i przetrzyj szmatką Ultimate Wipe albo 100% bawełnianym ręczniczkiem. Quik Detailer bezpiecznie usuwa zabrudzenia bez ryzyka zarysowania lakieru.

  Cechy:

  Usuwa brud bez zarysowań
  Poprawia połysk i ochronę
  Przywraca połysk całego samochodu w mniej niż 15 minut
  Sposób użycia:

  Umyj i osusz samochód.
  Spryskaj karoserię i wetrzyj produkt ręcznikim z mikrofibry.
 • MEGUIARS ALL METAL POLISH G 13005 142 G

  58,50 zł
  Wypoleruj szybko i łatwo każdą powierzchnię metalu, zostawiając syntetyczną osłonę ochronną, która powstrzyma wilgoć i zanieczyszczenia. Odczynniki antykorozyjne walczą z atakami spowodowanymi wpływem środowiska, gdy środki czyszczące usuwają utleniania, zmatowienia i zabrudzenia szybciej i bezpieczniej niż tradycjne silne środki czyszczące.
  Zostawia specjalną syntetyczną ochronę, która chroni przed korozją
  Zostawia lustrzany połysk
  Do wszystkich gołych, nielakierowanych metali
 • MEGUIARS SZAMPON NXT GENERATION CAR WASH G12619 532 ML

  43,80 zł
  Ten syntetyczny szampon, oparty na polimerach, tworzy emulsję, która penetruje i rozkłada brud bez naruszania ochronego wosku. Wyważona formuła pH zawiera środek zmiękczający wodę, by pozostawić lakier bez skazy.
  • Wydajność: 30 ml na 4 litry wody
  • Nie usuwa woskowej ochrony jak domowe detergenty lub inne silne środki myjące
  • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakierów
  • Chroni przed korozją i oksydacją
  • Zawiera specjalne składniki, które zmiękczają wodę, aby nie pozostawić plam
  • pH neutralna formuła
 • MEGUIARS SMOOTH SURFACE CLAY KIT-ZESTAW DO CZYSZCZENIA I...

  147,60 zł
  Nasza niepowodująca zarysowań lakieru kostka glinki bezpiecznie, łatwo i natychmiastowo usuwa nalot, osad, zanieczyszczenia,... powodując, że woskowanie staje się łatwiejsze i bardziej trwałe. Smooth Surface Clay Kit zapewnia najlepszy efekt oraz stosunek ceny do jakości.

  Zawartość zestawu:

  Quik Detailer (473ml)
  Dwie kostki glinki (2 x 80g)
  Pełnowymiarowy ręcznik Supreme Shine Microfiber (60x40cm)
  Poręczne pudełko do przechowywania glinki
 • MEGUIARS ULTIMATE QUIK WAX-SYNTETYCZNY WOSK W SPRAYU 450ml G17516

  46,83 zł
  Syntetyczny wosk samochodowy w sprayu. Technologia Meguiar’s jest teraz dostępna w łatwym w użyciu wosku w sprayu. Ultimate Quik Wax jest idealnym rozwiązaniem dla utrzymania ochrony lakieru pomiędzy kolejnymi woskowaniami.
 • MEGUIARS GLINKA DO USUWANIA NALOTU C2100

  170,00 zł
  Przywraca „gładkie jak szkło” wykończenie Całkowicie nieścierny i bezpieczny dla lakieru bezbarwnego i lakieru jednostopniowego Bezpieczny i skuteczny na farbie, szkle, metalu i plastiku
 • MEGUIARS NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW 709 ml G180724

  62,50 zł
  Natychmiast usuwa nawet najtrwalsze zapachy – dym i inne

  Łatwo i wygodnie – wystarczy rozpylić, a zapachy trwale znikają (Technologia Meguiar’s Re-Fresher trwale usuwa istniejące nieprzyjemne zapachy poprzez wiązania chemiczne na poziomie molekularnym)

  Pozostawia przyjemny zapach “Nowego Samochodu”.

  Sposób użycia:

  Dobrze wstrząsnąć! Dla uzyskania najlepszych rezultatów usunąć źródło niepożądanego zapachu. Odkurzyć i wyczyścić każdy zabrudzony dywanik i część tapicerki.

  Spryskaj równomiernie warstwę na wybrane miejsca, aż powierzchnia będzie lekko wilgotna.
  Pozwól produktowi przenikać i wysychać, nie trzeba wycierać ani pocierać
  Wskazówka: Większe problemy z zapachami mogą wymagać drugiej aplikacji

  Pojemność: 709ml
 • MEGUIARS ULTIMATE PASTE WAX SYNTETYCZNY WOSK SAMOCHODOWY G...

  198,00 zł
  Syntetyczny wosk samochodowy w paście (311g)Nasz najbardziej zaawansowany hydrofobowy wosk! Ponownie podnieśliśmy poprzeczkę tym w 100% syntetycznym woskiem, który zapewnia wzmocnioną ochronę i zwiększoną siłę odbicia promieni światła oraz nie pozostawia białego osadu na elementach z tworzyw sztucznych. Technologia Meguiar's® ThinFilm umożliwia najprostsze nakładanie i polerowanie wosku ... nawet w pełnym słońcu! Usieciowane syntetyczne polimery tworzą najtrwalszą barierę ochronną, wzmacniają odbicie świata dla niesamowitej głębi i połysku jak lustro
 • MEGUIARS ENDURANCE TIRE GEL-ŚRODEK DO PIELĘGNACJI I...

  79,00 zł
  Opona nigdy nie wyglądała tak dobrze przez tak długi czas. Unikalna formuła produktu Endurance zapobiega brązowieniu opon i utrzymuje ich czarny kolor przez tygodnie niezależnie od śniegu, deszczu czy słońca (Wysoki połysk)
 • MEGUIARS FINAL INSPECTION USUWA ZABRUDZENIA POPRAWIA POŁYSK...

  44,10 zł
  SPRAIAŁY SPRZYK: Szybka i łatwa w użyciu formuła spryskująca, zmywalna i bezpiecznie usuwa świeże i lekkie zanieczyszczenia, zachowując niesamowity połysk
  Czyszczenie lakieru: Służy do oceny napraw lakierniczych, poszukiwania wad powierzchni lub jako ostateczne wycieranie
  PROFESJONALNY POZIOM: Bezpieczna receptura rozpyla i wyciera w celu szybkiego czyszczenia mieszanek, polerowania i pozostałości
  Bezpieczny i skuteczny na wszystkich wykończeniach lakierniczych, w tym na bezbarwnych powłokach i farbach jednostopniowych
  Liniasty pręt lubrykujący: Doskonały do stosowania jako środek smarujący do gliny, najlepiej w połączeniu z lustrzaną gliną szczegółową łagodny - C2000 i agresywny - C2100
 • MEGUIARS ULTIMATE LUQUID WAX SYNT.WOSK SAM G18216 473 ML

  157,50 zł
  Meguiar's Ultimate Liquid Wax wykorzystuje technologię cienkowarstwową Meguiar, która sprawia, że ​​wosk jest niezwykle łatwy w aplikacji. Wosk można nakładać w bezpośrednim świetle słonecznym lub na ciepłą powierzchnię. Meguiars Ultimate Liquid Wax trwa dłużej niż wosk Carnauba, a nawet dłużej niż wiele wosków syntetycznych. Specjalna technologia hydrofobowego polimeru Meguiar zmniejsza napięcie powierzchniowe, dzięki czemu woda spływa oraz zapewnia najdłuższą ochronę. Wosk Meguiars Ultimate Liquid Wax nadaje się do każdego koloru lakieru i wzmacnia kolor, głębię i odbicia światła pojazdu.
 • MEGUIARS GOLD CLASS TRIM DETAILER ŚRODEK DO PIELEGNACJI...

  44,00 zł
  Preparat do pielęgnacji zewnętrznych elementów wykonanych z plastiku, gumy i tworzyw sztucznych. Przywraca kolor wyblakłym elementom i wydobywa głębię koloru. Doskonale zabezpiecza plastiki sprawiając, że wyglądają jak nowe przez wiele tygodni. Przy użyciu żelu można usunąć również zanieczyszczenia i pozostałości wosków
 • NIELSEN PASTA NABŁ. Z TEFLONEM GOLD PLUS 1 L PREMIUM

  37,00 zł
  Nielsen Premium Gold to płynny wosk na bazie polimerów klasy premium. W szbyki sposób zabezpiecza powierzchnię i podbija głębię koloru, zapewniając olśniewający połysk.