SZPACHLÓWKI I ŻYWICE

Aktywne filtry

 • MIPA SZPACHLÓWKA P13 LEKKA 1L

  28,46 zł
  MIPA SZPACHLÓWKA LEKKA P13 wysokojakościowa szpachlówka wypełniającą na bazie poliestrowej, o średniej lepkości i ciężarze właściwym zredukowanym o ok. 30%. Dzięki temu uzyskano produkt łatwy w szlifowaniu o absolutnie zamkniętej powierzchni. Mipa P13 wykazuje przyczepność do blachy stalowej, TWS i drewna. Dodatkowym atutem jest łatwość szlifowania papierem o niskiej granulacji po bardzo krótkim czasie schnięcia.
 • MIPA SZPACHLÓWKA PX8 1,8 KG

  56,00 zł
  Główne cechy tego produktu to krótki czas schnięcia i łatwość szlifowania. Mipa PX 8 Posiada przyczepność do żelaza, stali, aluminium. Do podłoży ocynkowanych produkt nabiera przyczepności po ok. 1 godz. od aplikacji.
 • POLFILL SZPACHLÓWKA UNIVERSALNA 0,5 KG

  11,50 zł
  Dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa zalecana do wypełnienia dużych nierówności jak również małych ubytków, łatwa do nakładania i obróbki grubymi czy drobnymi papierami ściernymi. Cechuje się bardzo dobrą elastycznością i przyczepnością do zagruntowanej oraz niezagruntowanej powierzchni.
  W komplecie z utwardzaczem

  Opakowanie: 500g
 • MIPA SZPACHLÓWKA P27 TRANSPAR.1 KG+UTW

  115,51 zł
  Mipa P27 Crystal to transparentna 2K poliestrowa szpachlówka do naprawy karbonu I materiałów kompozytów, która może wypełnić nawet większe nierówności. Produkt jest w pełni odporny na promieniowanie UV, ale może także zostać pokryty 2K lakierami bezbarwnymi dla uzyskania jeszcze lepszych efektów. Możliwość dobarwienia.
 • MIPA SZPACHLÓWKA P57 1,8 KG Z WŁÓKNEM WĘGLOWYM

  62,00 zł
  Mipa P57 to 2-składnikowa szpachlówka na bazie żywicy poliestrowej z włóknem szklanym, wzmocniona włóknem karbonowym. Łatwa w szlifowaniu. Posiada przyczepność do żelaza, stali,
  ocynku, aluminium, TWS i drewna. W przeciwieństwie do tradycyjnych szpachlówek z włóknem szklanym, Mipa P57 zawiera dodatkowo wyjątkowo odporne włókna węglowe, które zapewniają
  doskonałą stabilność. Produkt doskonale nadaje się do uzupełniania rys, małych otworów i uszkodzeń spowodowanych korozją w sektorze renowacji samochodów.
 • NOVOL SZPACHLÓWKA NATRYSKOWA 1.2 KG

  42,50 zł
  Szpachlówka wykańczająca nakładana natryskiem pneumatycznym. Pozwala na uzyskanie dużego wypełnienia przy zachowaniu gładkości powłoki nawet na bardzo dużych powierzchniach. Czas jej utwardzania wynosi ok. 2 h (można go skrócić przez wygrzewanie w temperaturze nie przekraczającej 60°C). Przygotowana jest zarówno do obróbki mechanicznej, jak i ręcznej drobnoziarnistymi papierami ściernymi.
 • MIPA SZPACHLÓWKA NATRYSKOWA P67S crystal+utw 1L

  103,00 zł
  MIPA SZPACHLÓWKA NATRYSKOWA P67S Crystal 2K poliestrowa szpachlówka natryskowa do naprawy karbonu I materiałów kompozytów. Cienkie lub grube powłoki są aplikowane za pomocą pistoletu lakierniczego dlatego też powierzchnie o różnej jakości z występującymi nierównościami mogą zostać wypełnione w prosty i bezpieczny sposób. Aplikacja kolejnej warstwy 2K lakieru bezbarwnego nie stanowi problemu. Możliwość dobarwienia.
 • MIPA SZPACHLÓWKA PX9 1L BEŻOWA

  58,90 zł
  Profesjonalna jakość z wyjątkowymi funkcjami. Bardzo dobra przyczepność do żelaza, stali, aluminium, GRP, podłoża ocynkowanego i drewna, optymalna szerokość dla uzyskania szczelnej, gładkiej powierzchni. Wysoka stabilność pionowa. Doskonałe właściwości wypełniające dzięki drobnemu ziarnu. Nie ma żadnych szczegółów w obszarze wokół procesu drobnego szlifowania. Wysoka jakość aplikacji bez mniejszej porażki niż Mipa P 99.
 • POLFILL ŻYWICA POLIESTROWA 1 L + UTW .PŁYNNY

  34,50 zł
  Żywica poliestrowa przystosowana jest do nakładania ręcznego w celu wykonania szybkich napraw ubytków powierzchniowych.
  W połączeniu z matą szklaną służy do napraw dziur i skorodowanych części karoserii. Poprawnie wykonany laminat wzmacnia
  i usztywnia laminaty poliestrowe oraz powierzchnie metalowe. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża
  i wytrzymałością mechaniczną. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, rozcieńczonych kwasów, benzyny,
  smarów i olejów. Laminat po utwardzeniu można poddawać obróbce ściernej oraz szpachlować w celu uzyskania odpowiedniej
  gładkości.
 • MIPA SZPACHLÓWKA NITRO COMBI N 30 SZARA 250G

  27,60 zł
  MIPA SZPACHLÓWKA NITRO COMBI SZARA N30 jest drobną 1-komponentową szpachlówką na bazie nitrocelulozy o dobrej przyczepności do żelaza, stali oraz utwardzonych i przeszlifowanych starych powłok lakierniczych.
 • MIPA SZPACHLÓWKA P53 Z WŁÓKNEM PE LEKKA ŻÓŁTA 1L

  43,00 zł
  Mipa P53 lekka, dwuskładnikowa szpachlówka z włóknem szklanym na bazie żywicy poliestrowej, łatwa w szlifowaniu. Posiada przyczepność do żelaza, stali, ocynku, aluminium, TWS i drewna. Ma bardzo niski ciężar właściwy ok. 1,05 – 1,1 g / ml. Ze względu na zawartość włókna szklanego produkt ten nadaje się szczególnie do wypełniania rys, małych otworów i uszkodzeń spowodowanych korozją, stosowana do renowacji samochodów, pojazdów i maszyn. Mipa P53 jest również idealna w modelarstwie i sektorach, w których konieczne jest zmniejszenie wagi. Wysoka odporność na wodę umożliwia stosowanie produktu w budowie łodzi.
 • POLFILL SZPACHLÓWKA Z WŁÓKNEM 0,5 KG

  14,90 zł
  Szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie od szpachlówki wymaga się bardzo dobrej wytrzymałości mechanicznej oraz solidnej przyczepności do różnego rodzaju podłoży – zarówno na dużych jak i małych powierzchniach. Łatwa w aplikacji oraz obróbce.
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA EXTRA 1 L

  43,88 zł
  Wysokiej jakości miękka szpachlówka poliestrowa do napraw samochodowych. Kremowa konsystencja. Wysoka twardość i dobra elastyczność. Bardzo miękkie szlifowanie.
 • MIPA SZPACHLÓWKA P70 2 KG Z ALUMINIUM

  58,00 zł
  Mipa P70 to wysokogatunkowa, wolna od azbestu szpachlówka wypełniająca na bazie żywicy poliestrowej z pigmentacją aluminiową, stworzona specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach jakościowych dotyczących konstrukcji pojazdów i prac naprawczych w zakresie obróbki, przyczepności i podatności na szlifowanie.
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA ULTRALIGHT CARBON

  47,56 zł
  Najwyższej jakości ultralekka szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem węglowym oraz szklanym przeznaczona do napraw samochodowych. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością. Polecana do wypełniania wgnieceń i otworów na powierzchniach metalowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych (np. zderzaki samochodowe). Z uwagi na niski ciężar właściwy doskonale sprawdza się w aplikacjach na dużych powierzchniach.
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA AMBER 1,5 L

  61,00 zł
  Lekka wielofunkcyjna szpachlówka poliestrowa przeznaczona do szybkich napraw samochodowych. Łączy cechy szpachlówki wypełniającej i wykończeniowej. Kremowa konsystencja Łatwy proces mieszania i aplikacji Wysoka jakość szlifowania Bardzo gładka powierzchnia po szlifowaniu
 • MIPA SZPACHLÓWKA NATRYSKOWA P60S 1L

  69,00 zł
  Szpachlówka natryskowa P60S PE jest 2K szpachlówką na bazie poliestrowej nakładaną na nieocynkowaną blachę stalową lub przeszlifowane stare powłoki lakiernicze. Produkt nadaje się w szczególności do wypełniania nierówności, zagłębień jak również nieocynkowanych miejsc po naprawie.
 • TROTON MASTER SZPACHL.HYBRID 1 L

  41,43 zł
  Drobnoziarnista szpachlówka poliestrowo-epoksydowa przeznaczona do szybkich napraw samochodowych. Produkt zaprojektowany specjalnie do szpachlowania powierzchni ze stali ocynkowanej, gwarantujący maksymalną przyczepność do metali, bardzo dobrą jakość wypełnienia oraz łatwy proces aplikacji.

  Zalety:
  - Doskonała przyczepność do metali, szczególnie stali ocynkowanej i aluminium
  - Wyjątkowo gładka powierzchnia po szlifowaniu
  - Łatwa i szybka obróbka
  - Kremowa konsystencja
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA BOLD 1 L

  42,00 zł
  Najwyższej jakości miękka szpachlówka poliestrowa do napraw samochodowych – najnowsza technologia szpachlówek. Łatwa aplikacja, bez obsuwania i ściekania. Bardzo krótki czas utwardzania. Wykazuje minimalną lepkość powierzchniową. Doskonałe właściwości ścierne.
 • MIPA SZPACHLÓWKA P99 250 G

  13,70 zł
  MIPA SZPACHLÓWKA P99E Multi-Star jest 2K szpachlówką wypełniającą i wykańczającą o dobrej przyczepności do blachy stalowej, ocynkowanej, aluminium, TWS. Mipa P 99 Multi-Star daje się łatwo szlifować, posiada krótki czas schnięcia. Powierzchnia szpachlowana może być polakierowana podkładem Mipa 4+1 Acrylfiller HS lub podkładem epoksydowym Mipa EP.
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA BLACK CARBON 1L Z WŁ.WĘGL.

  59,00 zł
  Wysokiej jakości szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem węglowym do napraw samochodowych. Polecana do wypełniania dużych wgnieceń i otworów w pojazdach, przyczepach i naczepach.
 • TROTON MASTER SZPACHLÓWKA AMBER 1L

  43,90 zł
  Lekka wielofunkcyjna szpachlówka poliestrowa przeznaczona do szybkich napraw samochodowych. Łączy cechy szpachlówki wypełniającej i wykończeniowej. Kremowa konsystencja Łatwy proces mieszania i aplikacji Wysoka jakość szlifowania Bardzo gładka powierzchnia po szlifowaniu
 • MIPA SZPACHLÓWKA P 118 ULTRA 1 L

  66,07 zł
  Szpachlówka 2K o zmniejszonym ciężarze właściwym, do zamykania porów i nierówności w renowacji samochodów osobowych.
  Mipa P 118 charakteryzuje się gładką, pozbawioną porów zamknietą powierzchnią.
  Dzięki swoim właściwościom nie ma potrzeby stosowania szpachlówki wykończeniowej. Mipa 118 można szlifowac papierem ściernym o wyższych gradacjach już
  po krótkim czasie schnięcia. Posiada przyczepność do żelaza, stali,aluminium , podłoży ocynkowanych, tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym oraz drewna.
  Odcień : Zielony
 • SEA LINE EPOKSYDOWY ZESTAW REPERACYJNY 250G

  62,00 zł
  Żywica poliestrowa służy do szybkich napraw miejsc nieobciążonych mechanicznie, kiedy naprawy mają charakter głównie estetyczny. Zaletami żywicy poliestrowej jest niższa cena, szybsze utwardzanie, mniejsza egzotermiczność i łatwiejsza obróbka. Polecana jest do laminowania i napraw nad linią wody oraz w elementach nie wymagających dużej wytrzymałości.Łatwe dozowanie i łączenie składników.
  Żywica poliestrowa oraz zestaw naprawczy

  * Konstrukcyjna żywica poliestrowa Sea-Line® polecana jest do laminowania, wzmacniania powierzchni, łatania dziur i uszkodzeń - zwłaszcza w sytuacjach kiedy najważniejszy jest szybki czas wykonania naprawy.
  * W połączeniu z matą szklaną służy do ręcznych napraw uszkodzeń.
  Aby uzyskać pełnowartościowy i odpowiednio mocny laminat należy użyć stosunku wagowego 2:1 żywicy do maty szklanej emulsyjnej lub stosunku wagowego 1:1 żywicy do tkaniny szklanej

  Do wykończenia zalaminowanych fragmentów poleca się użyć szpachlówek Sea-Line®, podkładów epoksydowych Sea-Line®, farb nawierzchniowych Sea-Line® lub zestawu do naprawy żelkotu Sea-Line®

  Żywica jest dostępna w zestawach:
  Zestaw 250 g
  zawiera konstrukcyjną żywicę poliestrowa wraz z utwardzaczem, matę szklaną, rękawiczki jednorazowe, pędzelek oraz kubek z podziałką ułatwiający dozowanie składników oraz instrukcję wykonania naprawy.
  Zestaw 1 kg
  zawiera konstrukcyjną żywicę poliestrowa wraz z utwardzaczem, rękawiczki jednorazowe, pędzelek oraz kubek z podziałką ułatwiający dozowanie składników oraz instrukcję wykonania naprawy.