MATERIAŁY POLERSKIE

Aktywne filtry

 • 3M MLECZKO POLERSKIE PERFECT 9374 1 L biała

  214,00 zł
  Bardzo skuteczny gruboziarnisty środek polerski dający natychmiastowe efekty. Pozwala na uzyskanie wysokiego połysku i osiągnięcie idealnego wykończenia miejsc przeszlifowanych papierem ściernym 1500/2000 na każdym rodzaju powłoki lakierniczej.
 • RUPES TARCZA POLERSKA Z WEŁNY 150/170 mm żółta średnoa twardość

  74,00 zł
  Futro polerskie wykonane w 100% z naturalnej wełny owczej, przeznaczone do użytku z maszynami polerskimi RUPES. Tarcza wykonana jest z włókien o długości 15 mm. Podkładka wykonana jest z miękkiej i elastycznej gąbki, o otwartej strukturze komórkowej. Umożliwia to lepszą kontrolę na wypukłych i zakrzywionych powierzchniach. Tarcza polerska doskonale radzi sobie z usuwaniem drobnych defektów oraz pracami wykończeniowymi.  Tarcza polerska średnio twarda, mało ścierna, przeznaczona do polerowania wykończeniowego.
 • MENZERNA PASTA 2500 250ML

  51,20 zł
  Średnio ścierna pasta polerska. Świetnie eliminuje zarysowania i defekty lakieru. Aby uzyskać doskonały efekt po korekcie, skorzystaj z pasty Menzerna Final Finish 3000, która zapewni wysoki połysk powierzchni. Pasta nie zawiera w swoim składzie silikonu. Minimalne pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Można stosować z padami gąbkowymi.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE ULTRAFINE 50383 1L GRANATOWE

  250,00 zł
  Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny - jego struktura sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu. Jego zastosowanie jest niezbędne do uzyskania wysokiego, głębokiego połysku, nie zakłóconego śladami po polerce. Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również do ręcznego. Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.
 • RUPES TARCZA POLERSKA Z WEŁNY 150/170 mm niebieska twarda

  79,90 zł
  Rupes Coarse Wool to futro polerskie stworzone w 100% z naturalnej wełny owczej. Tarcza posiada włókna o różnych długościach (6 i 8mm), co skutkuje futrem o dwukrotnie większej gęstości w porównaniu do zwykłych tarcz wełnianych. Układ ten to idealny balans pomiędzy siła cięcia i właściwościami wykończeniowymi.

  Podkładka stworzona ze sztywnej gąbki otwartokomórkowej. Tarcza świetnie usuwa lekkie a także ciężkie zawirowania, mocniejsze zarysowania a także miejsca utlenienia z dowolnego lakieru. Zaprojektowana do współpracy z maszynami polerskimi Rupes, tarcza twarda/mocno ścierna.
 • MENZERNA PASTA 3000 250ML

  43,00 zł
  Menzerna FF 3000 to niezawodna pasta w usuwaniu śladów wcześniejszego polerowania. W krótkim czasie eliminuje drobne defekty lakieru w postaci mikrozarysowań i hologramów. Polerowanie tą pastą zostawia doskonale wykończoną, gładką powierzchnię o głębokim połysku. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE EXTRA FINE 80349 1KG ŻÓŁTE

  230,00 zł
  3M 80349 Perfect-it III to drobnoziarniste, lekkościerne mleczko polerskie przeznaczone do wykańczania zarówno nowoczesnych, odpornych na zarysowania bezbarwnych powłok lakierniczych jak i nabłyszczania standardowych lakierów w ostatnim etapie procesu polerowania.Do stosowania z polerką pneumatyczną lub elektryczną (1500-2500 obrotów/minutę)
 • RUPES GĄBKA POLERSKA 80/100 mm MAŁA

  27,00 zł
  Rupes D-A FINE to najbardziej wszechstronna gąbka z rodziny Bigfoot.

  Została zaprojektowana do pracy zarówno na polerkach Dual Action, jak i Mille Tripple Action.

  Unikalna struktura otwarto komórkowa, usuwa średnie i drobne zarysowania z większości lakierowanych powierzchni.

  Oprócz zastosowania zupełnie nowych materiałów, gąbki z serii D-A mają niższy profil w porównaniu do gąbek poprzedniej generacji. Pozwoliło to zapewnić lepszą stabilność polerki podczas pracy.

  Krawędź gąbki została zaokrąglona, zwiększając kontorlę prowadzenia urządzenia na przetłoczeniach.

  Gąbka najlepiej sprawdza się w połączeniu z pastą polerską RUPES D-A FINE.

  Każda gąbka jest pakowana pojedynczo w metalicznym woreczku, zabezpieczając ją przed przypadkowym uszkodzeniem, zanieczyszczeniem i promieniami UV.

  Rozmiar: 80/100mm
 • MENZERNA PASTA 3800 250ml

  48,00 zł
  Menzerna Super Finish+ 3800 to nowe oznaczenie dla niedostępnej dotychczas na polskim rynku, cenionej wśród detailerów na całym świecie wykończeniowej pasty o fabrycznym oznaczeniu PO85RD. Jest to pierwsza z past które niemiecki producent stworzył z myślą o doskonałym wykończeniu odpornych na zarysowania lakierów ceramicznych. Pasta z linii profesjonalnej używana w niemieckich fabrykach samochodów do wykończenia i nadania połysku nowym lakierom teraz dostępna jest również dla entuzjastów car detailingu. Dzięki zastosowaniu bardzo drobno zmielonych cząstek ściernych pozwala na osiągnięcie doskonałego wykończenia i ultymatywnego połysku lakierowanej powierzchni. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
 • MIPA PASTA SZLIFUJĄCO POLERSKA 250g

  28,00 zł
  Bez silikonu, jakość profesjonalna, możliwa obróbka manualna i maszynowa
 • 3M MLECZKO POLERSKIE ULTRAFINE 50383 0,25 L GRANATOWE

  84,00 zł
  Jest to produkt wykańczający, bardzo specjalistyczny - jego struktura sprawia że doskonale nadaje się do usuwania kolistych śladów po polerce - czyli tzw. efektów hologramu. Jego zastosowanie jest niezbędne do uzyskania wysokiego, głębokiego połysku, nie zakłóconego śladami po polerce. Nadaje się do stosowania maszynowego, a na niewielkich powierzchniach również do ręcznego. Szczególnie ważne jest zastosowanie mleczka wykończeniowego przy polerowaniu czarnych kolorów - gdzie wszystkie niedoskonałości są niezwykle widoczne.
 • RUPES PASTA POLERSKA DA FINE HIGH PERFORMANCE ŻÓŁTA 1L

  170,00 zł
  Nowa pasta Rupes DA Fine została stworzona z myślą o wykończeniu lakieru na wysoki połysk podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E). Zauważalne cięcie, imponujący połysk, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników). Idealna dla osób szukających pasty wykańczającej. Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki. W połączeniu z gąbkami Big Foot Fine lub wełnami Wool Fine pasta DA Fine pozostawi doskonałe wykończenie lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.  Cechy:
  ogranicza zużycie gąbki/padów
  nie zawiera silikonu i rozpuszczalników
  bezpieczna dla lakieru i lakierni
  bardzo niskie pylenie
  łatwo ścieralna
  pozostawia wysoki połysk


  Zalecane gąbki/pady:
  RUPES Big Foot Fine (żółta)
  RUPES Wool Medium (żółta)
 • MENZERNA PASTA 300 1L

  195,00 zł
  Zapewnia 101% mocy wycinania defektów polerowanej powierzchni lakieru. Skutecznie i szybko niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200.
  Mocne strony:
  - Bardzo duża moc ścierania - ultraszybka eliminacja szlifu o granulacji 1200
  - Ekstremalnie szybkie efekty
  - Łatwa w użyciu
  - Nie pyli
  - Wielozadaniowość - rewelacyjnie sprawdza się na każdym rodzaju lakieru
  - Nie zawiera silikonu. Bezpieczna do użycia w zakładach lakierniczych. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi lub wełnianymi padami polerskimi.
  Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu Menzerna Super Heavy Cut Compound 300 nadaj połysk pastą o mniejszej gradacji. Na przykład Menzerna Medium Cut Polish 2500.
 • FARECLA PASTA G-3 250 G

  26,00 zł
  Pasta polerska Farecla G3 to uznany na całym świecie, wysokiej jakości jednoetapowy system polerski refinish, który pozwala zarówno na szybkie polerowanie jak i wysokopołyskowe wykończenie. Pasta do polerowania Farecla G3-250 doskonale usuwa ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500 zarówno ze świeżych jak i dobrze spolimeryzowanych lakierów typu MS oraz HS. Pasta polerska Farecla G3 jest łatwa w użyciu, wszechstronna, minimalizuje czas polerowania i nie zawiera silikonu. Najlepiej używać jej z gąbką polerską Farecla G Mop - w ofercie sklepu znajdziesz zarówno gąbkę polerską Farecla Gmop na rzep, jak również gąbkę polerską Farecla G mop na rzep w formie całej głowicy polerskiej G mop Farecla.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE EXTRA FINE 80349 0,25 L

  97,80 zł
  3M 80349 Perfect-it III to drobnoziarniste, lekkościerne mleczko polerskie przeznaczone do wykańczania zarówno nowoczesnych, odpornych na zarysowania bezbarwnych powłok lakierniczych jak i nabłyszczania standardowych lakierów w ostatnim etapie procesu polerowania.Do stosowania z polerką pneumatyczną lub elektryczną (1500-2500 obrotów/minutę)
 • RUPES PASTA POLERSKA DA COARSE NIEBIESKA 250 ML

  60,00 zł
  Stworzona z myślą o maksymalnej wydajności podczas polerowania polerką.
  Szybkotnąca, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników).
  Idealna dla osób oczekujących szybkich rezultatów, łatwego użytkowania i niskiego pylenia.
  Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki.
  W połączeniu z gąbkami Big Foot Coarse lub wełnami Wool Coarse pasta DA Coarse usuwa rysy P1500 z większości lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.
 • MENZERNA PASTA 3500 1l

  181,80 zł
  Lekko ścierna pasta polerska do wykończenia i usuwania małych rys i hologramów powstałych w poprzednich krokach korekty lakieru. Polecana do zastosowań z gąbkami polerskimi do finishu. Nie zawiera silikonów i innych wypełniaczy dlatego pozostawia powłokę lakierniczą perfekcyjnie wykończoną. Można używać zarówno na maszynach rotacyjnych jak i DA, a nawet ręcznie.
 • FARECLA PASTA G-3 4 KG

  136,82 zł
  Pasta polerska Farecla G3 to uznany na całym świecie, wysokiej jakości jednoetapowy system polerski refinish, który pozwala zarówno na szybkie polerowanie jak i wysokopołyskowe wykończenie. Pasta do polerowania Farecla G3-250 doskonale usuwa ślady po szlifowaniu papierem ściernym P1500 zarówno ze świeżych jak i dobrze spolimeryzowanych lakierów typu MS oraz HS. Pasta polerska Farecla G3 jest łatwa w użyciu, wszechstronna, minimalizuje czas polerowania i nie zawiera silikonu. Najlepiej używać jej z gąbką polerską Farecla G Mop - w ofercie sklepu znajdziesz zarówno gąbkę polerską Farecla Gmop na rzep, jak również gąbkę polerską Farecla G mop na rzep w formie całej głowicy polerskiej G mop Farecla.
 • 3M MLECZKO POLERSKIE PLUS 51818 0,25 L.ZIELONE EXTREM

  84,00 zł
  Pasta polerska Fast Cut Plus 3M 50417 - zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach. Zarówno z powłok fabrycznych jak i lakierowanych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR. Pasta nadaje się zatem zarówno do kolorów metalicznych i perłowych jak i do klasycznych akrylowych stosowanych często na samochodach transportowych.
 • RUPES PASTA POLERSKA DIAMOND 1L ULTRAFINE BIAŁE

  147,00 zł
  Pasta polerska RUPES Diamond Ultra Fine (wykończeniowa). RUPES Diamond Ultra-Fine Polishing Compound to czwarty i ostatni krok w systemie Rupes Big Foot Polishing. Ta ultradrobna mieszanka wykorzystuje mikrościerne, które szybko usuwają lekkie ślady zawirowań i hologramy na wszystkich kolorach lakieru, co daje ostre, wyraźne refleksy po wypolerowaniu Ultra-Fine Compound. Ten związek został opracowany, aby uzyskać najlepsze wyniki z RUPES White Ultra-fine Foam Pad na polerce BigFoot Random Orbital Polerka.

  Związki ścierne BigFoot są wynikiem dogłębnych badań i badań i składają się z wysokiej jakości mieszanek ściernych. Losowe orbitalne związki polerskie wymagają unikalnej formuły, aby zapewnić doskonałe połączenie lepkości i agresywności produktu. Te unikalne kompozycje dają produkt, którego konsystencja zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie dla równomiernego rozprowadzenia na gąbce do polerowania. Dostępne są cztery różne rodzaje mieszanek, z których każdy spełnia określoną potrzebę polerowania.
 • MENZERNA PASTA 3000 1KG

  158,79 zł
  Menzerna Final Finish to lekkościerna, wykończeniowa pasta polerska nadająca powierzchni lakieru niebywałego połysku. Skutecznie niweluje niewielkie defekty lakieru, takie jak delikatne zarysowania, hologramy. Usuwa szlif o granulacji 3000.
  Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi, miękkimi padami polerskimi.
  Sposób użycia:
  Do stosowania ręcznego – nanieś produkt na ręczny pad polerski Lake Country CCS (czerwony) i poleruj okrężnymi ruchami dla usunięcia drobnych defektów i nadania połysku. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.
  Do stosowania maszynowego – poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-2000 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.
 • FARECLA DYSK GĄBKA G-MOP STANDARD BIAŁA,ŻÓŁTA, POMARAŃCZOWA

  17,00 zł
  Głowica polerska - gąbka polerska Farecla wraz z nakładką z gwintem 14mm (standardowy rozmiar gwinta w większości maszyn polerskich) mocującym głowicę do maszyny polerskiej - to profesjonalny aplikator polerski, gąbka polerska 6", pad o wysokiej wytrzymałości, stworzony specjalnie do pracy z pastami polerskimi, mleczkami polerskimi oraz emulsjami polerskimi. Do używania z produktami Farecla, pastami polerskimi: G3, G6, G4, G10
 • FARECLA G3 FINE FINISHING 0,5KG

  93,41 zł
  Szybkie usuwanie rys po P3000
  Trwałe usuwanie hologramów i śladów po polerowaniu
  Do lekko matowych i utlenionych lakierów
  Do użytku ręcznego i maszynowego
  Do użytku na sucho
  Brak pylenia i zabrudzeń
  Emulsja Wykończeniowa G3 Fine działa idealnie z czarną gąbką wykończeniową G Mop Finishing Foam, która została zaprojektowana tak aby wspólnie te produkty zapewniały optymalną wydajność.

  Dla najlepszego połysku należy zastosować nabłyszczacz G3 Glaze Gloss Enhancerz czarną gąbką wykończeniową G Mop Finishing Foamoraz wytrzeć ściereczką z mikrofibry G Mop Finishing Cloth, która usunie wszystkie pozostałoś
 • RUPES PASTA POLERSKA MEDIUM QUARZ 1L ZIELONA

  117,00 zł
  Pasta polerska RUPES Quarz Gloss Medium (średnio ścierna). RUPES QUARZ GLOSS to średnioziarnisty związek ścierny, który z łatwością naprawia drobne zadrapania powierzchni i drobne rysy ze źródeł takich jak szczotki do myjni samochodowych. Quarz może być używany z pełnym przekonaniem, że nie pozostawi aureoli ani hologramów.

  Mieszanki ścierne BigFoot są wynikiem dogłębnych badań i badań i składają się z wysokiej jakości mieszanek ściernych, w całości bez silikonu. Związki, które są specjalnie zaprojektowane do polerek mimośrodowych, wymagają unikalnej formuły, aby zapewnić doskonałe połączenie lepkości i agresywności produktu. Te unikalne kompozycje dają produkt, którego konsystencja zapewnia najlepsze możliwe rozwiązanie dla równomiernego rozprowadzenia na gąbce do polerowania. Dostępne są cztery różne rodzaje mieszanek, z których każdy spełnia określoną potrzebę polerowania.